Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Moja nowa A4


m50kD

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

właśnie kilka dni temu zakupiłem kolejną A4-kę (wcześniejsza sprzedana ze względu na ogólną złą kondycję samochodu). Samochodzik stylizowany przez wcześniejszego właściciela na S4 :)

Ogólnie mogę podsumować:

- silnik 1.6 101KM;

- klima (działa);

- elektryczne lusterka;

- elektryczna regulacja wysokości świateł;

- tylne lampy w czarnym kolorze (nie wiem jaka to firma i model);

- zawieszenie obniżone (też dopiero do sprawdzenia, z tyłu czerwone, z przodu czarne sprężyny);

- alufelgi dość ciekawe :)

- wzmacniacz Concord CA50-2 (100W);

- głośniki z tyłu HERTZ DCX 165

Przyjdzie wiosna to zajmę się tym samochodzikiem, wygląda na bardzo zadbany i nie chcę zepsuć dobrej passy dwóch poprzednich właścicieli :) Pierwsze co to chyba wymiana zawieszenia na standardowe (nie obniżone), ze względu na okropny stan dróg w mojej miejscowości :(:( Chętnych do ewentualnej zamiany zawiasów proszę na PW lub GG, nr: 5#2#5#1 (usunąć # :))

Dodatkowo załączam "tabliczkę znamionową" z kodami wyposażenia i prosiłbym o rozszyfrowanie :)

20152744.jpg

69042122.jpg

67335603.jpg

32114794.jpg

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

właśnie kilka dni temu zakupiłem kolejną A4-kę (wcześniejsza sprzedana ze względu na ogólną złą kondycję samochodu). Samochodzik stylizowany przez wcześniejszego właściciela na S4 :)

Ogólnie mogę podsumować:

- silnik 1.6 101KM;

- klima (działa);

- elektryczne lusterka;

- elektryczna regulacja wysokości świateł;

- tylne lampy w czarnym kolorze (nie wiem jaka to firma i model);

- zawieszenie obniżone (też dopiero do sprawdzenia, z tyłu czerwone, z przodu czarne sprężyny);

- alufelgi dość ciekawe :)

Przyjdzie wiosna to zajmę się tym samochodzikiem, wygląda na bardzo zadbany i nie chcę zepsuć dobrej passy dwóch poprzednich właścicieli :) Pierwsze co to chyba wymiana zawieszenia na standardowe (nie obniżone), ze względu na okropny stan dróg w mojej miejscowości :(:( Chętnych do ewentualnej zamiany zawiasów proszę na PW lub GG, nr: 5#2#5#1 (usunąć # :))

Dodatkowo załączam "tabliczkę znamionową" z kodami wyposażenia i prosiłbym o rozszyfrowanie :)

20152744.jpg

69042122.jpg

67335603.jpg

32114794.jpg

Pozdrawiam!

a gdzie ta stylizacja? :shocked:

chyba Cie ktos oszukal :polew::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt mnie nie oszukał :) Wiem, że za wiele tego nie ma - poza obniżonym zawieszeniem i znaczkami :)

znaczki wywal i nie klej nic znak OOOO z tyłu wystarczy autko ok przyjemności z jazdy :hi: :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolor taki jak mój :) niech ci służy bezproblemowo :hi: a jaki masz końcowy tłumnik ?? jak brzmi ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i dane w podpisie sobie zmień bo masz poprzednie auto, a tak poza tym dosyć utrzymana :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolor fajny i zawiecha fajna ;) ile obniżone jest ?? pokaz jakies zdjecie z boku auta ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny kolorek chyba taki jak u mnie :good:

Pokaż fotki wnętrza, popraw zderzak z przodu bo widać po boku dużą szparę i poza tym tak jak koledzy wyżej radzą.

Ogólnie jest spoko...

Kody wyposażenia możesz sprawdzić tutaj: http://www.audiklub.org/wyposazenie.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie zdjąłbym te chromowane paski na drzwiach. Najchętniej wsadziłbym chromowane obramówki szyb, bo zawsze mi się to podobało :) tylko czy ktoś wie gdzie takie kupić? :) Kolejną rzeczą będzie, uwaga, uwaga :) podwyższenie zawieszenia :) poprzez zamianę na oryginalne. Niestety, ale moje miasto nie pozwala na posiadanie gleby :( najgorsze drogi w Polsce, krawężniki na pół metra, co 10 metrów progi zwalniające :(:(:( dlatego dałem już ogłoszenie zamiany tutaj. Na początku pisałem, że z przodu są czerwone, a z tyłu czarne sprężyny :) ale chyba miałem jakieś halucynacje, gdy padał śnieg i zimno było :D:D a ja próbowałem zaglądać pod auto (taka gleba, że nie łatwo tam spojrzeć).

W tym tygodniu do samochodziku doszło radio KENWOOD + filtr sepracujący masy. Nareszcie w aucie nie słyszę alternatora z głośników podczas przyspieszania. Wcześniej oryginalne radio Audi Beta CC, które dawało wzmocniony na wyjściu sygnał (wchodziło do high input wzmacniacza) powodowało ostre buczenie wraz ze wzrostem obrotów silnika. Teraz idą już tylko kable sygnałowe RCA do wzmacniacza (low level input).

Co jeszcze mnie czeka? Jak przyjdzie mi ramka uzupełniająca boki na standardowe radio to wezmę się za przelutowanie zimnych lutów panela klimy, bo czasami muszę go dociskać, a jest to na 99% wina zimnych lutów, operacja będzie wg. postu klik.

Później dokręcę jeszcze te zderzaki - gleba zrobiła swoje w moich warunkach :) i pomyślę nad zakupem pokrowców imitujących skórę... ale czy warto? np. takie klik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego odnośnie pokrowców to powiem ci że nie warto... lepiej odkładaj i kup kaplet skórzanych foteli ori koszt od 500-900zł za 850zł na allegro jest taki łądny kąplecik narazie na bezrobociu jestem ale mam na niego chrapkę :):) :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może ja zacznę od końca tzn. co do tych pokrowców to osobiście bym w to nie wchodził, jeśli już to upolować ori skórę jak kolega wyżej sugeruje.

Jeśli chodzi o chromy to tak, wywal te z drzwi, co do chromów pod szyby to posiadam takie na sprzedaż ori komplet dolnych (bez tego chromu co leci nad linią okien) jak jesteś zainteresowany to mogę podesłać fotki ale to pisz na pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wywal to s4 bo az nie pasuje i dwa popraw zderzak :) bo troche ci odstaje :)

"Samochodzik stylizowany przez wcześniejszego właściciela na S4" hm.... znaczkiem S4 ? bo nic innego tutaj nie widac procz jakiejs lotki ktora napewno nie jest z S4 zderzakow tez nie ma grill tez nie wiec zmien to co napisles haha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lampy po lifcie typu angel eyes smiley

to po lifcie czy angels eyes :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może angels eyes po lifcie :kox:

Co do autka ładnie utrzymane :wink4:

Nie będe się powtarzał o s4, zrób jak uważasz :)

Co do kodów

X0A = National sales program germany
B0A = Poj. bez szczególnych krajowych wymogów techn.
C0V = Felga stalowa 6 jx15h2 et45 5/112
G0C = Manualna 5-biegowa skrzynia b. (przelozenia sport.)
H6S = Opony 195/65 r 15 v
J1P = Akumulator
M57 = 4-cylindrowy silnik z wtryskiem paliwa 1,6 l
Q1A = Siedzenia normalne
1AC = System przeciwblokujĄcy -abs-
1G2 = Koło zapasowe dojazdówka
2PG = Kierownica do inst.pod.powietrz.
3AF = Lusterko zew.(konwex),el.regulowane
3BS = Lusterko zewn. (asferyczne), elektr. ustawiane lewo kzl
T6S = 4-cylinder gasoline engine 1.6 l unit 050.a
3S0 = Bez poręczy dachowych
4UE = Lewo/prawo
0G1 = Przedłużenie okresu przeglĄdu
8AC = Radio
8GD = Alternator
8RE = 4 glosnik (passiv)
1LA = Faustsattelbremse przod
3FA = Bez wkładu dachu (dach pełny)
1BA = Pakiet zawiesz. komfortowe

I według wklejki masz ADP :) Popraw temat i profil :)

Witam kolege ADP :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kupuj tych gogli one są :thumbdown: lepiej kup lampki po lifcie i będzie git. Ja bym jeszcze tu zmienił tylne lampki też po lifcie albo jakieś diodowe no ale jak komu się podoba. Mi np podoba się ten twój chrom na drzwiach a innym nie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...