Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Grafitowy Avant 1.8T + kolejna mała modyfikacja [ made by . . . ;-) ]


bakuś

Rekomendowane odpowiedzi

bo jak czytam takie bzdury to mi się odechciewa dyskusji :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, ale jakie bzdury? Kwestia gustu, a wiadomo jak to jest, nie? Tak samo jak jednemu odpowiada german style, a drugiemu JDM itd... :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, ale jakie bzdury? Kwestia gustu, a wiadomo jak to jest, nie? Tak samo jak jednemu odpowiada german style, a drugiemu JDM itd... :chytry:

niby tak.. ale jeżeli naciąg jest dobry to czemu nie, a wręcz kozacko... tu chodzi o felgi a nie o ładowanie 275/30 kapcia po tyle...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobraaaa... w sumie masz racje. :wink4::good:

Żeby jeszcze tak więcej czasu i piniondzów było na te zabawy... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie wiem czemu nastapilo takie zamiesznie... :tongue4: gadacie ze na tye felga jak jest szersza to RWd... a jak ktos zapoda fotke B5-ki na BBS LM (gdzie zazwyczaj tyl jest szerszy) to wszyscy sie spuszczaja;) wg mnie szerszy tyl cieszy oko... poza tym jak kto woli, jeden woli kredki drugi mazaki;) wiec somes dzialas i naciagaj kondony :) :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale z Ciebie napinacz :polew: wszystko musisz mieć większe szersze mocniejsze lepsze :)

a czy to że próbuję stworzyc coś unikalnego definiowane jest słowem napinacz? :cool1:

stworzyć coś unikalnego jak najbardziej nie jest napinaniem ale to:

ja teraz zakładam 9x17" :kox:

ooo i to kolejny powód by założyć szersze :decayed:

jest :wink4:

też tak kiedyś miałem , ale już wyrosłem. przykład : kumpel włożył 12000K HIDy to c**j , ja zamówiłem w stanach 14000K , nic nie było widać, świeciły na faken fiolet , ale miałem "lepsze" :polew:

tak samo Ty , zastanawiasz sie czy zachować rozsądek i włożyć nie za szerokie fele, ale jak ja napisałem , że wkładam 9" to odrazu byś najchętniej 11" włożył jak by wchodziły :gwizdanie:

a może nie ? :chytry:

przynajmniej ja mam grill od eSy a Ty nie :kox: :laghing2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też tak kiedyś miałem , ale już wyrosłem. przykład : kumpel włożył 12000K HIDy to ch***j , ja zamówiłem w stanach 14000K , nic nie było widać, świeciły na faken fiolet , ale miałem "lepsze" :polew:

tak samo Ty , zastanawiasz sie czy zachować rozsądek i włożyć nie za szerokie fele, ale jak ja napisałem , że wkładam 9" to odrazu byś najchętniej 11" włożył jak by wchodziły :gwizdanie:

a może nie ? :chytry:

przynajmniej ja mam grill od eSy a Ty nie :kox: :laghing2:

tylko że ja miałem upatrzony ten felunek zanim cokolwiek powiedziałeś na temat tych prosiaków :wink4: więc nie wiem po co się tak jeżysz :decayed: mnie równa szerokość się nie podoba.. kwestia gustu...

ja nie wiem czemu nastapilo takie zamiesznie... :tongue4: gadacie ze na tye felga jak jest szersza to RWd... a jak ktos zapoda fotke B5-ki na BBS LM (gdzie zazwyczaj tyl jest szerszy) to wszyscy sie spuszczaja;) wg mnie szerszy tyl cieszy oko... poza tym jak kto woli, jeden woli kredki drugi mazaki;) wiec somes dzialas i naciagaj kondony :) :) :)

swój chłop :drunk:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie wiem czemu nastapilo takie zamiesznie... :tongue4: gadacie ze na tye felga jak jest szersza to RWd... a jak ktos zapoda fotke B5-ki na BBS LM (gdzie zazwyczaj tyl jest szerszy) to wszyscy sie spuszczaja;) wg mnie szerszy tyl cieszy oko... poza tym jak kto woli, jeden woli kredki drugi mazaki;) wiec somes dzialas i naciagaj kondony :) :) :)

Ja zwracam honor. :decayed: Mi się jakoś ubzdurało, że jak somes wrzuci szeroką felę to i klapciuchy będą szerokie... :wallbash: A przecież mają być naaaaaaaaaaaaaaaaaaaciągnięte~! :naughty::kox:

super alu :good:

Widzę, że kolega sobie posty nabija w każdym temacie po kolei. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że kolega sobie posty nabija w każdym temacie po kolei. :gwizdanie:

w tym dziale licznik nie działa :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem chyba przyjemność jeździć twoim autem :) dawno ją kupiłeś ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem chyba przyjemność jeździć twoim autem :) dawno ją kupiłeś ? :)

Wątpię. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po fotkach dostrzegłem że gdy szukałem auta miałem przyjemność testować identyczną nawet grill był taki sam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super alu :good:

Widzę, że kolega sobie posty nabija w każdym temacie po kolei. :gwizdanie:

Kolega sobie subskrybuje tematy by mieć szybki dostęp do nowych wpisów w "Pokaż nowe odpowiedzi na twoje wątki" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie macie pojęcia o smaku...

:polew:

Somes no nie przesadzaj juz :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj nagrałem krótki filmik z nową RUŁOM :kox: Niestety jest słabej jakości i trzeba puścić na volume 100% i się wsłuchiwać :disgust: ,ale słychać conieco... :naughty:

http://vimeo.com/10530952

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...