Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Masz jakiś fiłm jak ten paść jeździ?

Opublikowano

Z kreski nie mam raczej szans, ale z roli może być ciekawie :P

W ogóle nie masz szans...

Yep. No chyba, że Wandej nie ma tych 300PS... :D

Zakładam że ma 250PS :grin:

Opublikowano

APB ma 250kM nie 255 ale nie ma co sie tutaj rozmieniac. Z sondami sie na razie wstrzymaj moze bede cos potrzebowac.

254KM dokładnie. Znalazłem go w katalogach:wink:

Tapnięte z SGS5

Pokosz mię tyn katalog...

Opublikowano

APB ma 250kM nie 255 ale nie ma co sie tutaj rozmieniac. Z sondami sie na razie wstrzymaj moze bede cos potrzebowac.

254KM dokładnie. Znalazłem go w katalogach:wink:

Tapnięte z SGS5

Pokosz mię tyn katalog...

jVp0F6m.png

Opublikowano

Ten sam silnik byl w S4 UeS i mial 250kM

Opublikowano

A przepraszam. Myślałem, że Wandej ma FWD.

W takim razie z rolki może być ciekawie - 2.7Q vs dokoksowane 1.9 FWD. Dlaczego? Bo TDi lżejsze sporo, jedzie momentem, a 2,7 też już swoje lata pewnie ma.

Realnie pewnie Wandej wygra, ale nie będzie przepaści.

Opublikowano

Kolega Cancer który ma 300KM tdi w ośce może będzie w okolicy albo wpadnie kiedyś po części to zobaczymy :wink:

Hue hue moja oska z miejsca nie ma szans. z rolki może może.

Będę, ale nie prędzej jak w maju.

I nie 300 tylko 290 .

Opublikowano
  • Autor

A przepraszam. Myślałem, że Wandej ma FWD.

W takim razie z rolki może być ciekawie - 2.7Q vs dokoksowane 1.9 FWD. Dlaczego? Bo TDi lżejsze sporo, jedzie momentem, a 2,7 też już swoje lata pewnie ma.

Realnie pewnie Wandej wygra, ale nie będzie przepaści.

Michu z ta masa to nie będzie chyba przepaści:wink: Dzisiaj wpadnę na wagę ale myślę że maks 1600kg na zimowkach:wink:

Tapnięte z SGS5

https://www.youtube.com/watch?v=Q5b_aDpUWZY&feature=youtu.be

3 osoby na pokładzie i 5 bieg :lol:

Opublikowano

Żebyś się nie zdziwił. Moja + kierowca i ponad pól zbiornika gnoju ważyła troszkę ponad 1700kg. Sedan parę kilo lżejszy od avanta wiadomo.

Edytowane przez staniek

Opublikowano

Żebyś się nie zdziwił. Moja + kierowca i ponad pól zbiornika gnoju ważyła troszkę ponad 1700kg. Sedan parę kilo lżejszy od avanta wiadomo.

to masz spoko :) moje b6 puste waży 1710kg :)

szkoda ze takiego zaduszonego nagrałeś :D

Opublikowano
  • Autor

No i auto zważone :decayed: Wiedziałem że moja zawsze była jakoś wybitnie lekka :decayed: 1600kg z połową zbiornika ;)

Opublikowano

Ale bez kierownika?

Lżejszy jest szybszy ;)

Opublikowano
  • Autor

Nagrałem teraz od 0 do 140 tylko trochę dałem ciała przy wpinaniu 2-go biegu :wink: Wrzucę wieczorem :hi:

Opublikowano

Wandej jakie masz wyoosazenie w swojej? Jak golas to bedzie lekki. Moja bez q waży 1620

Opublikowano

Panie nagraj to jeszcze raz ale zrob downshift :P

W razie problemów downshift:

prawa noga do góry

lewa noga w dół

prawa ręka od przodu do tyłu

lewa noga w górę

prawa noga do spodu

:decayed::decayed::decayed::decayed:

Edytowane przez Imhotet

Opublikowano

No i auto zważone :decayed: Wiedziałem że moja zawsze była jakoś wybitnie lekka :decayed: 1600kg z połową zbiornika ;)

no to bardzo mało zważywszy ze masz Q...

Co do kreski nie byłbym taki pewny wygranej Andrzeja...( nie określałbym tego bez szans tylko raczej porównywalnie )

kilka lat temu były u nas kreski B5 1.9 TDI ~`200/420 Vs. S3 260 PS od ECUProject i z rolki było moze długość na korzyść S3

Opublikowano
  • Autor

Wandej jakie masz wyoosazenie w swojej? Jak golas to bedzie lekki. Moja bez q waży 1620

Coś tam jest. rns ,kubły skorzane,10 głośników,xenony ze spryskami. To co wagę podnosi bo reszta to wymiana jednego na drugie :wink:

Magic nie sądzę żebym dostał baty od diesla z podobną mocą bo jak widzisz masa przy takim setupie jest bardzo niska :wink: Kumpel ma 2.0 w multi i waży prawie 1500kg :decayed:

Mateusz w weekend polatam może trochę to się cos nagra. Narazie zarabiam na paliwo do suki :grin:

https://www.youtube.com/watch?v=R1_Qkv4TuuI

Opublikowano

To kiedy się mierzymy? :D

Jak odśnieża FSO to mozemy podjechac:wink:

Tapnięte z SGS5

Oki, będziemy w kontakcie ;) zobaczymy co te biturbo potrafi :P

objechała cie moja babcia i próbujesz teraz z 2.7bit?

Opublikowano

na na tym filmie to bym cie zostawił w tyle moim 1.8t :D musisz naumieć sie dobrze startowac :D

Opublikowano
  • Autor

No i auto zważone :decayed: Wiedziałem że moja zawsze była jakoś wybitnie lekka :decayed: 1600kg z połową zbiornika ;)

no to bardzo mało zważywszy ze masz Q...

Co do kreski nie byłbym taki pewny wygranej Andrzeja...( nie określałbym tego bez szans tylko raczej porównywalnie )

kilka lat temu były u nas kreski B5 1.9 TDI ~`200/420 Vs. S3 260 PS od ECUProject i z rolki było moze długość na korzyść S3

Sebo tylko że 260KM z 1.8T trochę inaczej jedzie niż 260KM z 2.7TT :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.