Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Puławskie

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 255,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Armistead na wakacjach tera :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Armistead na wakacjach tera :tongue4:

W góry biegoć pojechoł hej :kox:[br]Dopisany: 08 Sierpień 2010, 12:08_________________________________________________mi dzisiaj nie pasuje, do roboty zaraz idę :embarrassed:

Opublikowano

a w piątek o której ten spot? może 19?

Opublikowano

[quote name=Sebek (-_-) ]

a w piątek o której ten spot? może 19?

Niech bedzie :good:

Opublikowano

kurcze nie wiem czy sie wyrobie bo będe miał kurs nad firlej i z powrotem

Opublikowano

pany ja kolo 20 mogę zawicac bo wcześniej to nie wiem czy się wyrobie ewentualnie sobota lub niedziela :)

Opublikowano
  • Autor

to 20 czy 19? Pereska/Mati też się piszę? :mysli: zostaw już tą pompę w spokoju :kox:

Opublikowano

to w którym miejscu w końcu ten spot?

Opublikowano
  • Autor

a jak tam Piterex?[br]Dopisany: 12 Sierpień 2010, 07:18_________________________________________________no chyba pod tesco niem?[br]Dopisany: 12 Sierpień 2010, 07:20_________________________________________________może hanson i janjazda się skuszą :gwizdanie:

Opublikowano

A ja w piątek po południu śmigam na 3 dni nad jeziorko ryby, piwo itp.. Więc stawie się następnym razem.

Opublikowano

Pany ja dzisiaj nie dam rady :gwizdanie: musze ściagnać auto z wawy na 18 mam tam być :disgust: wiec nie ma szans żebym w puławach był o 19 :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

Pany ja dzisiaj nie dam rady :gwizdanie: musze ściagnać auto z wawy na 18 mam tam być :disgust: wiec nie ma szans żebym w puławach był o 19 :kwasny:

przecie dzisiaj czwartek

Opublikowano

Pany ja dzisiaj nie dam rady :gwizdanie: musze ściagnać auto z wawy na 18 mam tam być :disgust: wiec nie ma szans żebym w puławach był o 19 :kwasny:

przecie dzisiaj czwartek

łooo karwa :polew: :polew: :polew: :polew: to ja żyłem w świadomosci że już koniec tygodnia :decayed: musze se ten zegarek naprawic bo nie robota :wallbash: :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

Pany ja dzisiaj nie dam rady :gwizdanie: musze ściagnać auto z wawy na 18 mam tam być :disgust: wiec nie ma szans żebym w puławach był o 19 :kwasny:

przecie dzisiaj czwartek

łooo karwa :polew: :polew: :polew: :polew: to ja żyłem w świadomosci że już koniec tygodnia :decayed: musze se ten zegarek naprawic bo nie robota :wallbash: :wallbash:

:polew: za dużo % :naughty:[br]Dopisany: 12 Sierpień 2010, 13:21_________________________________________________czyli mamy liestę :decayed::

1. paput

2. kowi

3. sebek

4. chudy

5. cysiek

6. anthrax

7. pereska?

Opublikowano

dobra to niech będzie tesco,nie wiem czy się wyrobię na 19 ale jak coś to poczekacie ;)

Opublikowano
  • Autor

to 19 pod tesco cycki :wink4:

Opublikowano

pereska tyz

Opublikowano

w ten piątek chcecie robić?

Opublikowano
  • Autor

w ten piątek chcecie robić?

no jutro synu :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.