Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Puławskie


paput

Rekomendowane odpowiedzi

[quote name=Sebek (-_-) ]

Dobra. Zapisuje się. A teraz gdzie co i jak? :D

I kiedy :)

startujemy razem na Puławy? :)

No jasne że siur ;) Zgadamy się jeszcze dokładniej na PW. Tak już bliżej spotu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jaki to musi być paść :kox::decayed:

ale może pójść się przejechać zobaczyć jak to b6 jeździ i wtedy będzie wiedział czego szukać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam sie jaram AWXem :decayed: w porównaniu do AFNa to niebo a ziema, taka prawda :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki to musi być paść :kox::decayed:

ale może pójść się przejechać zobaczyć jak to b6 jeździ i wtedy będzie wiedział czego szukać

Na mobile.de identyko to albo motorschaden, automatik problem albo uszkodzone po dzwonie. Jest jeden przerysowany po całości.

Jeszcze inny ma pół miliona przebiegu :naughty:[br]Dopisany: 22 Luty 2011, 22:19_________________________________________________

Ja tam sie jaram AWXem :decayed: w porównaniu do AFNa to niebo a ziema, taka prawda :gwizdanie:

Zupełnie inna kultura pracy ale i spalanie większe. Z takim spalaniem wolałbym 1.8T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki to musi być paść :kox::decayed:

ale może pójść się przejechać zobaczyć jak to b6 jeździ i wtedy będzie wiedział czego szukać

Na mobile.de identyko to albo motorschaden, automatik problem albo uszkodzone po dzwonie. Jest jeden przerysowany po całości.

Jeszcze inny ma pół miliona przebiegu :naughty:[br]Dopisany: 22 Luty 2011, 22:19_________________________________________________

Ja tam sie jaram AWXem :decayed: w porównaniu do AFNa to niebo a ziema, taka prawda :gwizdanie:

Zupełnie inna kultura pracy ale i spalanie większe. Z takim spalaniem wolałbym 1.8T.

A 1.8T będzie moim następnym AUDI :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale coś w tym stylu niestety też mi się podoba

http://moto.allegro.pl/bmw-320d-150km-skora-alu-18-m-pakiet-i1453922336.html

Niestety albo i stety... BMW e46 po lifcie jest ładnym autem. I nie ma się co oszukiwać :) nie znam się na BMW dlatego nie opiszę tego modelu. Ale jak dla siebie szukałbym w sedanie :rolleyes: I czarnego :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale coś w tym stylu niestety też mi się podoba

http://moto.allegro.pl/bmw-320d-150km-skora-alu-18-m-pakiet-i1453922336.html

Niestety albo i stety... BMW e46 po lifcie jest ładnym autem. I nie ma się co oszukiwać :) nie znam się na BMW dlatego nie opiszę tego modelu. Ale jak dla siebie szukałbym w sedanie :rolleyes: I czarnego :evil:

Lubie kombi bo dla mnie są bardziej funkcjonalne. Jak by się sprężył w sedanie podoba mi sie bardzo :

http://moto.allegro.pl/bmw-e90-320d-163km-sliczna-fuul-opcja-serwis-i1470265358.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale coś w tym stylu niestety też mi się podoba

http://moto.allegro.pl/bmw-320d-150km-skora-alu-18-m-pakiet-i1453922336.html

Niestety albo i stety... BMW e46 po lifcie jest ładnym autem. I nie ma się co oszukiwać :) nie znam się na BMW dlatego nie opiszę tego modelu. Ale jak dla siebie szukałbym w sedanie :rolleyes: I czarnego :evil:

Lubie kombi bo dla mnie są bardziej funkcjonalne. Jak by się sprężył w sedanie podoba mi sie bardzo :

http://moto.allegro.pl/bmw-e90-320d-163km-sliczna-fuul-opcja-serwis-i1470265358.html

Hmm jak dla mnie ładniejsze jednak jest E46. Ale źle... co jo godom, co jo godom... Kupuj Audi i bez gadania. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoczył bym zobaczyć tego co paput znalazł : http://moto.allegro.pl/audi-a4-1-9tdi-131km-sprowadzony-i1458726209.html

Tylko co ja tam dojrze jak nie mam o tym silniku pojęcia. Pewnie trzeba by było logi zrobić?

no nie wyglada głupio, cena normalna jak za ten rok, mozna by obejrzeć, podpiecie kompa wskazane :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoczył bym zobaczyć tego co paput znalazł : http://moto.allegro.pl/audi-a4-1-9tdi-131km-sprowadzony-i1458726209.html

Tylko co ja tam dojrze jak nie mam o tym silniku pojęcia. Pewnie trzeba by było logi zrobić?

no nie wyglada głupio, cena normalna jak za ten rok, mozna by obejrzeć, podpiecie kompa wskazane :wink4:

Piotrek, to nie jest normalna cena za ten rok. Gdyby to była benzyna to co innego.

Za tyle to można szukać ale zagranicą a nie w Polsce :wink4:

Poza tym nie ma bezwypadkowy.

Fakt, w Belgii auta są tańsze niż w DE ale nie aż tak :cool1:

Siedzę w tym na bieżąco. 6,5 tysiąca euro to minimum jeśli chodzi o ten rocznik, wyposażenie i przebieg. Mówię o cenie w Belgii oczywiście.[br]Dopisany: 23 Luty 2011, 14:10_________________________________________________Pojechać można ale cudów nie ma co się spodziewać :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to jest cena normalna jak za auto 9 letnie, to jest tak samo jak za B5 polifcie 4 lata temu, jak ja kupowałem padło to ceny wahały sie od 25-32tys za dobre auto bo wiadomo były juz po 20tys do zdobycia, pamietaj ze B6 jest juz starym autem i nie bedzie ciagle sie trzymać tyle ile sie przyzwyczaiłeś czyli 40tys, za 35 kupuje sie teraz lalunie z 2004r, a ten z 2002 to jest mozna powiedziec poczatek produkcji, czyli dosć stary egzemplarz wyparty przez dwie nowsze generacje, niestety czas swoje robi cene zbija :wink4:

A pozatym dałbyś za prawie 10letnie auto ponad 30tys w tym momencie, bo ja nie :no: no chyba że by to był na prawde rarytas, a ten nim nie jest :tongue4:

Rynek swoje robi, a to że ktos wystrzeli jak filip z konopii z A4ka z 2002 za 35tys to z pewnoscia bedzie nia jezdził jeszcze rok, dwa aż zmądrzeje :gwizdanie:

aaaa w niemczech teraz ceny takie same jak w polsce :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się ze wszystkim ale mi chodzi o ten konkretny egzemplarz :)

Jedź do Belgii i kup A4 B6 w dieslu z przebiegiem 150k km za 5,5 tysiąca euro :cool1:

Nie kupisz, kupisz z przebiegiem 250k km z 2001 a nie 2002.

Na mobile.de nie znajdziesz ani jednego takiego auta. Na autoscaut.eu tak samo. A w Polsce jest :decayed:

Cenami w PL nie ma co się sugerować bo większość przyprowadzonych aut jest po wypadku albo ma skręcony przebieg (kupione tanio, sprzedane w PL za cenę dobrego auta zagranicą).

Takie są realia, w Polsce samochody są tańsze niż zagranicą, a handlarz musi auto sprowadzić i jeszcze na nim zarobić.

Nikt nie daje nic za darmo, trzeba być naprawdę naiwnym żeby wierzyć, że handlarz zrezygnuje ze swojego zarobku byle tylko sprzedać samochód.

Dziwi mnie takie skąpstwo, byle 2-3k zaoszczędzić a później płacz bo notlauf, bo bierze olej bo padło sprzęgło itd. Chytry traci dwa razy.

Masz 25k zł na B6 jedź do Belgii czy Holandii (na schadeautos.nl można lekko uszkodzone auta wyrwać) ale nie kupuj samochodu w Polsce :wallbash:

Btw, ta wczorajsza B6 z przebiegiem pół miliona za 23k zł jest już sprzedana, pewnie jedzie do Polski, a później na allegro za 26 do opłat z przebiegiem 190k km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy miał by któryś z Was chłopaki vaga żeby podpiąć do mojego 1.8T

kowi weźmie? :mysli: :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy miał by któryś z Was chłopaki vaga żeby podpiąć do mojego 1.8T

kowi weźmie? :mysli: :>

było by :good: bo własciwie to go jeszcze nie miałem okazji vagować poza kasowaniem servisu a troche już nim jeżdżę[br]Dopisany: 23 Luty 2011, 15:24_________________________________________________

Wygląda na to , że w takim razie skocze do Holandii...

jeżeli masz taką możliwość to pewnie że tak przynajmniej będziesz widział co bierzesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...