Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Puławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ze skowieszyna

[br]Dopisany: 01 Marzec 2011, 22:13_________________________________________________mogę Ci podać też numer ale numeru domu nie pamiętam

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 257,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

spoko. to ja poproszę ten numer

Opublikowano

chwilkę

Opublikowano

oki

Opublikowano

poszło na pw

Opublikowano
  • Autor

w górze puławskiej też jest plastikarz

Opublikowano

poszło na pw

dzięki
Opublikowano

jest w puławach kilku ale jak mi ostatnio slicznie moto wyspawał to poezja

Opublikowano

Paput to i kolega tez się oferował ale ja nie chce aby to znać bardzo było, zresztą kolega mi to zrobił i chce odkupić

Opublikowano
  • Autor

jest w puławach kilku ale jak mi ostatnio slicznie moto wyspawał to poezja

to i moto masz? :naughty::decayed:

Opublikowano

jest w puławach kilku ale jak mi ostatnio slicznie moto wyspawał to poezja

to i moto masz? :naughty::decayed:

yes :evil:

Opublikowano
  • Autor

jest w puławach kilku ale jak mi ostatnio slicznie moto wyspawał to poezja

to i moto masz? :naughty::decayed:

yes :evil:

jaki?

Opublikowano

Paput to i kolega tez się oferował ale ja nie chce aby to znać bardzo było, zresztą kolega mi to zrobił i chce odkupić

jak chce kupić to nie ma się co zastanawiać

Opublikowano

Koleżanko, wpadaj na spota, im będzie nas więcej tym lepiej :) Nie przejmuj się zderzakiem, takie są uroki zimy, ja 3 lata temu wylądowałem autem staruszka na polu ;( Ale na szczęście poza połamaną osłoną silnika nic się nie stało... I chwała Bogu :notworthy::)

Opublikowano

jest w puławach kilku ale jak mi ostatnio slicznie moto wyspawał to poezja

to i moto masz? :naughty::decayed:

yes :evil:

jaki?

suzuki gsx-r 750 k5[br]Dopisany: 01 Marzec 2011, 22:35_________________________________________________

Koleżanko, wpadaj na spota, im będzie nas więcej tym lepiej :) Nie przejmuj się zderzakiem, takie są uroki zimy, ja 3 lata temu wylądowałem autem staruszka na polu ;( Ale na szczęście poza połamaną osłoną silnika nic się nie stało... I chwała Bogu :notworthy::)

pewnię śmiało przyjeżdżaj

Opublikowano
  • Autor

jest w puławach kilku ale jak mi ostatnio slicznie moto wyspawał to poezja

to i moto masz? :naughty::decayed:

yes :evil:

jaki?

suzuki gsx-r 750 k5[br]Dopisany: 01 Marzec 2011, 22:35_________________________________________________

Koleżanko, wpadaj na spota, im będzie nas więcej tym lepiej :) Nie przejmuj się zderzakiem, takie są uroki zimy, ja 3 lata temu wylądowałem autem staruszka na polu ;( Ale na szczęście poza połamaną osłoną silnika nic się nie stało... I chwała Bogu :notworthy::)

pewnię śmiało przyjeżdżaj

czasem nie srebrny :mysli: :mysli: :mysli:

Opublikowano

Paput to i kolega tez się oferował ale ja nie chce aby to znać bardzo było, zresztą kolega mi to zrobił i chce odkupić

jak chce kupić to nie ma się co zastanawiać

tylko jest problem ze znalezieniem[br]Dopisany: 01 Marzec 2011, 22:38_________________________________________________spoko przyjadę tylko tak bliżej 17, no chyba że nie będzie mi się chciało w szkole siedzieć to na 16.

Opublikowano

Paput to i kolega tez się oferował ale ja nie chce aby to znać bardzo było, zresztą kolega mi to zrobił i chce odkupić

jak chce kupić to nie ma się co zastanawiać

tylko jest problem ze znalezieniem

jest szrot pod radomiem, w gozdzie sie skręca w lewo i trzeba kawałek odjechać ale ciężko tam trafić a numeru nie mogę znależć a miał tam pare b5

Opublikowano

Paput to i kolega tez się oferował ale ja nie chce aby to znać bardzo było, zresztą kolega mi to zrobił i chce odkupić

jak chce kupić to nie ma się co zastanawiać

tylko jest problem ze znalezieniem

jest szrot pod radomiem, w gozdzie sie skręca w lewo i trzeba kawałek odjechać ale ciężko tam trafić a numeru nie mogę znależć a miał tam pare b5

szkoda że nie możesz znaleźć nr, a byłeś tam, i byś trafił?

Opublikowano

byłem kilka miesięcy temu moze bym trafił[br]Dopisany: 01 Marzec 2011, 22:45_________________________________________________ale lepiej było by tam zadzwonić czy ma zeby nie jechać na darmo

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.