Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Puławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

zlot.jpg

daj w ori rozmiarze bo to małe, my jeszczę trochę w Galerii posiedzieliśmy do 19

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 256,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

zlot.jpg

daj w ori rozmiarze bo to małe, my jeszczę trochę w Galerii posiedzieliśmy do 19

Było mówić wczesniej to i ja bym z wami poszła :wink4:

Opublikowano

zlot.jpg

daj w ori rozmiarze bo to małe, my jeszczę trochę w Galerii posiedzieliśmy do 19

Było mówić wczesniej to i ja bym z wami poszła :wink4:

Wy odjechaliście a my uderzyliśmy do zielonej :>

Opublikowano
  • Autor

michal.m prosimy o Twoje fotki :gwizdanie: :naughty: :naughty:

Opublikowano

[quote name=Sebek (-_-) ]

zlot.jpg

daj w ori rozmiarze bo to małe, my jeszczę trochę w Galerii posiedzieliśmy do 19

Było mówić wczesniej to i ja bym z wami poszła :wink4:

Wy odjechaliście a my uderzyliśmy do zielonej :>

Ach Wy, ja sobie to zapamietam :tongue4:

Opublikowano
  • Autor
Opublikowano

pierwszy raz na spocie jest więcej sedanów niż avantów :shocked: :shocked: :shocked:

tak powinno być zawsze :kox:

Opublikowano

[quote name=Sebek (-_-) ]

pierwszy raz na spocie jest więcej sedanów niż avantów :shocked: :shocked: :shocked:

tak powinno być zawsze :kox:

Sedany górą! :good:

Okiem żółtodzioba :polew:

Było bardzo miło, fajni ludzie, miła atmosfera i ogólnie zachęcająca do następnych zlotów!

Brzmi trochę jak komentarz na allegro :D Ale tak było :naughty:

Opublikowano
  • Autor

[quote name=Sebek (-_-) ]

pierwszy raz na spocie jest więcej sedanów niż avantów :shocked: :shocked: :shocked:

tak powinno być zawsze :kox:

Sedany górą! :good:

Okiem żółtodzioba :polew:

Było bardzo miło, fajni ludzie, miła atmosfera i ogólnie zachęcająca do następnych zlotów!

Brzmi trochę jak komentarz na allegro :D Ale tak było :naughty:

:polew:

WELCOME :thumbup: in A4 Group Pulawy :a4fan:

:polew:

Opublikowano

[quote name=Sebek (-_-) ]

pierwszy raz na spocie jest więcej sedanów niż avantów :shocked: :shocked: :shocked:

tak powinno być zawsze :kox:

Sedany górą! :good:

Okiem żółtodzioba :polew:

Było bardzo miło, fajni ludzie, miła atmosfera i ogólnie zachęcająca do następnych zlotów!

Brzmi trochę jak komentarz na allegro :D Ale tak było :naughty:

podzielam zdanie kolegi i jak juz tak lecimy tym alegro to za spocik mega pozytyw :good::polew:

Opublikowano
  • Autor

[quote name=Sebek (-_-) ]

pierwszy raz na spocie jest więcej sedanów niż avantów :shocked: :shocked: :shocked:

tak powinno być zawsze :kox:

Sedany górą! :good:

Okiem żółtodzioba :polew:

Było bardzo miło, fajni ludzie, miła atmosfera i ogólnie zachęcająca do następnych zlotów!

Brzmi trochę jak komentarz na allegro :D Ale tak było :naughty:

podzielam zdanie kolegi i jak juz tak lecimy tym alegro to za spocik mega pozytyw :good::polew:

:friends::a4fan:

Opublikowano
  • Autor

idźta spać :decayed: albo na ostatki :cool1:

ja brykam w kimę narka :hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

a to daełem czadu :evil:

Opublikowano
  • Autor

a to daełem czadu :evil:

nachlałeś się :mysli::drinks::polew: ach te ostatki :decayed:

Opublikowano

Kurw... a mój audik stoi u gazownika. Widzę parę osób się zebrało :notworthy: Czyje to takie wielkie avuski w tym avancie ? :slina:

Opublikowano
  • Autor

Kurw... a mój audik stoi u gazownika. Widzę parę osób się zebrało :notworthy: Czyje to takie wielkie avuski w tym avancie ? :slina:

gdzie tam wielkie, 17" kowiego, reszta jeszcze na zimówkach :gwizdanie:

Opublikowano

No ja niedługo wzmocnie moje autko podtlenkiem gazu i na następny spocik na pewno zawitam :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.