Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Puławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A nie lepiej po prostu przeczyścić?

Pchać się w regenerowaną albo nową tylko dla tego, że turbo przeładowuje :cool1:

Jak nie ma luzów, nie bierze oleju to czyścić.

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 256,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

A nie lepiej po prostu przeczyścić?

Pchać się w regenerowaną albo nową tylko dla tego, że turbo przeładowuje :cool1:

Jak nie ma luzów, nie bierze oleju to czyścić.

własnie ma duże luzy, a jego porzednia puszcza olej

Opublikowano

A nie lepiej po prostu przeczyścić?

Pchać się w regenerowaną albo nową tylko dla tego, że turbo przeładowuje :cool1:

Jak nie ma luzów, nie bierze oleju to czyścić.

no i ja ostatnio czyściłem 200km/h obwodnica w tą i z powrotem :D
Opublikowano

A nie lepiej po prostu przeczyścić?

Pchać się w regenerowaną albo nową tylko dla tego, że turbo przeładowuje :cool1:

Jak nie ma luzów, nie bierze oleju to czyścić.

własnie ma duże luzy, a jego porzednia puszcza olej

Uuu, to lipa.

Opublikowano
  • Autor

A nie lepiej po prostu przeczyścić?

Pchać się w regenerowaną albo nową tylko dla tego, że turbo przeładowuje :cool1:

Jak nie ma luzów, nie bierze oleju to czyścić.

no i ja ostatnio czyściłem 200km/h obwodnica w tą i z powrotem :D

a ja dzisiaj na obwodnicy nowe tarcze i klocki docierałem bo kurna hamuje jak emka :decayed:
Opublikowano

Witajcie Panowie. Jako, że zostałem zwerbowany przez puławskiego naganiacza :> może zrobimy jakiś spot w okolicy. Co do terminu to może być pewien problem, ale postaram się dostosować. Weekend generalnie odpada, włącznie z piątkiem, chyba że niedziela wieczorem. Ja osobiście mogę jechać i do Wawy.

Opublikowano

Witajcie Panowie. Jako, że zostałem zwerbowany przez puławskiego naganiacza :> może zrobimy jakiś spot w okolicy. Co do terminu to może być pewien problem, ale postaram się dostosować. Weekend generalnie odpada, włącznie z piątkiem, chyba że niedziela wieczorem. Ja osobiście mogę jechać i do Wawy.

No a może zarezerwujesz sobie jeden weekend dla siebie i autka ;) śledź wątek o spotach w Lublinie bo coś się szykuje. A im nas więcej tym lepiej ;) No i im więcej sedanów tym lepiej!!!!

Opublikowano

A nie lepiej po prostu przeczyścić?

Pchać się w regenerowaną albo nową tylko dla tego, że turbo przeładowuje :cool1:

Jak nie ma luzów, nie bierze oleju to czyścić.

no i ja ostatnio czyściłem 200km/h obwodnica w tą i z powrotem :D

a ja dzisiaj na obwodnicy nowe tarcze i klocki docierałem bo kurna hamuje jak emka :decayed:

paput ale piszcza ci klocki?jak tak to weś tasmę dwustronna i przyklej ją do klocka a potem do zacisku i bedzie po problemie.bo piszczenie przy hamowaniu wystepuję na skutek drgania klocka
Opublikowano
  • Autor

Witajcie Panowie. Jako, że zostałem zwerbowany przez puławskiego naganiacza :> może zrobimy jakiś spot w okolicy. Co do terminu to może być pewien problem, ale postaram się dostosować. Weekend generalnie odpada, włącznie z piątkiem, chyba że niedziela wieczorem. Ja osobiście mogę jechać i do Wawy.

no nareszcie kolega z ładnymi felami :naughty::decayed:

A nie lepiej po prostu przeczyścić?

Pchać się w regenerowaną albo nową tylko dla tego, że turbo przeładowuje :cool1:

Jak nie ma luzów, nie bierze oleju to czyścić.

no i ja ostatnio czyściłem 200km/h obwodnica w tą i z powrotem :D

a ja dzisiaj na obwodnicy nowe tarcze i klocki docierałem bo kurna hamuje jak emka :decayed:

paput ale piszcza ci klocki?jak tak to weś tasmę dwustronna i przyklej ją do klocka a potem do zacisku i bedzie po problemie.bo piszczenie przy hamowaniu wystepuję na skutek drgania klocka

nie piszczą docierają się czyli wyją ale już ustępuje ów objaw

Opublikowano

ładne, ładne, tylko pogoda się psuje, a na tych oponach zbyt dlugo się nie pojeździ.

Opublikowano

Witajcie Panowie. Jako, że zostałem zwerbowany przez puławskiego naganiacza :> może zrobimy jakiś spot w okolicy. Co do terminu to może być pewien problem, ale postaram się dostosować. Weekend generalnie odpada, włącznie z piątkiem, chyba że niedziela wieczorem. Ja osobiście mogę jechać i do Wawy.

no nareszcie kolega z ładnymi felami :naughty::decayed:

A nie lepiej po prostu przeczyścić?

Pchać się w regenerowaną albo nową tylko dla tego, że turbo przeładowuje :cool1:

Jak nie ma luzów, nie bierze oleju to czyścić.

no i ja ostatnio czyściłem 200km/h obwodnica w tą i z powrotem :D

a ja dzisiaj na obwodnicy nowe tarcze i klocki docierałem bo kurna hamuje jak emka :decayed:

paput ale piszcza ci klocki?jak tak to weś tasmę dwustronna i przyklej ją do klocka a potem do zacisku i bedzie po problemie.bo piszczenie przy hamowaniu wystepuję na skutek drgania klocka

nie piszczą docierają się czyli wyją ale już ustępuje ów objaw

tylko nie mów że kupiłes ten szmelc na Deck costam :mysli:

:wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

nie kupiłem MIkodę[br]Dopisany: 10 Marzec 2011, 14:20_________________________________________________

ładne, ładne, tylko pogoda się psuje, a na tych oponach zbyt dlugo się nie pojeździ.

co to za fela :mysli:
Opublikowano

repliki z A5:17", 8", et 35. Docelowo miały być 18", ale dobrze że kupiłem te, jest to niezły kompromis pomiędzy wyglądem a komfortem. Droga do Janowca jest straszna po tej zimie, więc nie ma co przesadzać.

Opublikowano

repliki z A5:17", 8", et 35. Docelowo miały być 18", ale dobrze że kupiłem te, jest to niezły kompromis pomiędzy wyglądem a komfortem. Droga do Janowca jest straszna po tej zimie, więc nie ma co przesadzać.

dobry rozmiar, będą stały równo z błotnikiem :wink4:

Opublikowano
  • Autor

repliki z A5:17", 8", et 35. Docelowo miały być 18", ale dobrze że kupiłem te, jest to niezły kompromis pomiędzy wyglądem a komfortem. Droga do Janowca jest straszna po tej zimie, więc nie ma co przesadzać.

a jakiej produkcji? :mysli: włochy?
Opublikowano

Rozmiar jest ok. Co do produkcji to muszę sprawdzić. Tylko fachowiec, który malował mi błotnik z tyłu niestety spartaczył robote, bo poszerzył go o jakiś centymetr i nie wygląda to zbyt rewelacyjnie. Na 16" 7" było ok, ale teraz jest już to widoczne. Pokusiłbym się o dystans, tylko nie wiem czy będzie to dobrze wyglądać jak z jednej strony dam 10 mm a z drugiej coś około 17-20mm.

Opublikowano
  • Autor

Rozmiar jest ok. Co do produkcji to muszę sprawdzić. Tylko fachowiec, który malował mi błotnik z tyłu niestety spartaczył robote, bo poszerzył go o jakiś centymetr i nie wygląda to zbyt rewelacyjnie. Na 16" 7" było ok, ale teraz jest już to widoczne. Pokusiłbym się o dystans, tylko nie wiem czy będzie to dobrze wyglądać jak z jednej strony dam 10 mm a z drugiej coś około 17-20mm.

jak się nie krzywią i nie biją to jest ok, co do błotnika to po co go poszerzał :shocked::mysli:[br]Dopisany: 14 Marzec 2011, 21:24_________________________________________________a apropo, to masz temat o swoim aucie? :cool1:

Opublikowano

ładniej by to wszystko wyglądało. Czemu tak zrobił nie mam pojęcia, przy łączeniu ze zderzakiem jest jak byk centymetr szerzej.

Tematu nie mam, bo zdjęć pożądnych nie mam,ale czas pomysleć, bo modyfikacji troszke wpadło, autkiem jeżdzę już dwa lata, sprzedaż się powoli szykuje, więc czas najwyższy.

Opublikowano
  • Autor

ładniej by to wszystko wyglądało. Czemu tak zrobił nie mam pojęcia, przy łączeniu ze zderzakiem jest jak byk centymetr szerzej.

Tematu nie mam, bo zdjęć pożądnych nie mam,ale czas pomysleć, bo modyfikacji troszke wpadło, autkiem jeżdzę już dwa lata, sprzedaż się powoli szykuje, więc czas najwyższy.

czemu chcesz sprzedać? :shocked:[br]Dopisany: 14 Marzec 2011, 21:40_________________________________________________na spota chociaż jednego przyjedź :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.