Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Puławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Paput stary koniu :tongue4:

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI URODZIN!! :drunk:

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 256,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Paput stary koniu :tongue4:

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI URODZIN!! :drunk:

najlepszego również :drunk::quattro: :oklaski: :oklaski: :oklaski:

Opublikowano

to mamy kierowcę, wszak tuneli nie ma to się nie będzie zatrzymywał :naughty::decayed:

ni ch#ja ja za kierowcę nie będę robił :decayed: w dupkach wam się poprzewracało... :decayed:

papuciowa pipko najlepszego :decayed::drunk:

Opublikowano

Tu sie takie rzeczy rozgrywają a ja sie dowiaduje przypadkiem :embarrassed:

Najlepszego Papuć :drunk:

Opublikowano

Papuć Wszystkiego Najlepszego :drunk::kwiatek:

ps. to kiedy pijemy, może jakiś spocik urodzinowy :mysli::naughty:

Opublikowano

paput bierz kuchenke oddaj tacie i niech jedzie po chłopaków i robimy urodzinową :evil: :evil:

Opublikowano

Paput WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO !!!

Ponieważ Twoje święto jest raz do roku, niosę Ci moc imieninowych niespodzianek!

Oto lista prezentów, które bym Ci kupił gdybym miał pieniądze:

- brązowe kapcie,

- korkociąg,

- łom,

- świder.

Opublikowano
  • Autor

:> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :>

:notworthy: WIELKIE DZIĘKI WSZYSTKIM ZA ŻYCZONKA :notworthy:

Opublikowano

Robimy jutro spota?

Opublikowano

Robimy jutro spota?

ja jutro nie moge, moja propozycja za tydzień w piątek, week odpada :gwizdanie:

Opublikowano

W przyszły piątek ja niestety nie mogę, seminarium dyplomowe. Sobota, niedziela na uczelni :kwasny:

Opublikowano

W przyszły piątek ja niestety nie mogę, seminarium dyplomowe. Sobota, niedziela na uczelni :kwasny:

:disgust:

ewentualnie w tygodniu mozna co zrobić :naughty:

Opublikowano

To będzie najrozsądniejsze wyjście. Ja się pisze :)

Opublikowano

To będzie najrozsądniejsze wyjście. Ja się pisze :)

Dobra jest nas 2 :good:

Opublikowano
  • Autor

Robimy jutro spota?

ja jutro nie moge, moja propozycja za tydzień w piątek, week odpada :gwizdanie:

:polew:[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2011, 19:27_________________________________________________

Paput WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO !!!

Ponieważ Twoje święto jest raz do roku, niosę Ci moc imieninowych niespodzianek!

Oto lista prezentów, które bym Ci kupił gdybym miał pieniądze:

- brązowe kapcie,

- korkociąg,

- łom,

- świder.

Ty........ja mam urodziny :gwizdanie:
Opublikowano

Robimy jutro spota?

ja jutro nie moge, moja propozycja za tydzień w piątek, week odpada :gwizdanie:

:polew:

no co sie śmiejesz, mam przejebany projekt odrestaurowania starej chaty :wallbash: zabiera to w h*j czasu ;( a w week zjazd mam

Opublikowano

paput 1000 lat :) dużo zdrowia szczęscia pomarańczy niech ci audiola nago tańczy :D

a tak ogólnie panowie nie znacie kogoś kto ładnie i tanio zrobił by polerke mojemu audi??

Opublikowano

Paput Wszystkiego Najlepszego :buziak:

Opublikowano
  • Autor

DZIĘKI :thankyou2: :thankyou2: :thankyou2: :thankyou2: :thankyou2: :thankyou2: :thankyou2: :thankyou2: :thankyou2:[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2011, 20:37_________________________________________________

Robimy jutro spota?

ja jutro nie moge, moja propozycja za tydzień w piątek, week odpada :gwizdanie:

:polew:

no co sie śmiejesz, mam przejebany projekt odrestaurowania starej chaty :wallbash: zabiera to w h*** czasu ;( a w week zjazd mam

rozumiem że nie możesz :decayed: a czym ta chata ma być ogrzewana? bo LPG najlepszy :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.