Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Puławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Niezły sajgon będzie,ale mam wolne więc chyba wpadne :decayed:

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 257,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Niezły sajgon będzie,ale mam wolne więc chyba wpadne :decayed:

to dzwoń, bo ja numeru do ciebie nie mam, został w byłym telefonie :wallbash:

Opublikowano

Może uda się jeszcze kogoś zwerbować: może jakiś sałaput? :decayed:

Opublikowano

спасибо за номер телефона :good:

Szałaput pewnie nie bedzie chciał jechać :decayed:

Opublikowano

nagyon kérlek :>

Pogadam z nim. Bedzie miał dniówkę, więc nic tylko jechać na :travolta:

:polew:

Opublikowano
  • Autor

nagyon kérlek :>

Pogadam z nim. Bedzie miał dniówkę, więc nic tylko jechać na :travolta:

:polew:

:evil:
Opublikowano

Czyli jedziemy? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Czyli jedziemy? :decayed:

zobaczy się :decayed: pędz do pracy cycu :decayed:[br]Dopisany: 18 Sierpień 2011, 13:05_________________________________________________a u nas kiedy spocik? może jakieś inne miejsce niż parking pod tesco :mysli:
Opublikowano

a pod urzedem miasta nie lepiej? wszedzie blisko

Opublikowano

Może być i tam, pod tesco wrócimy jak otowrzą maca :decayed: i LM, ja juz mam wgląd do projektu tego markietu :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Może być i tam, pod tesco wrócimy jak otowrzą maca :decayed: i LM, ja juz mam wgląd do projektu tego markietu :tongue4:

skunt mosz takie wtyki? :decayed:
Opublikowano

sie gra w branży to sie wie :D

Opublikowano
  • Autor

sie gra w branży to sie wie :D

porno chyba :polew:[br]Dopisany: 18 Sierpień 2011, 21:07_________________________________________________to norbi kiedy spocimy?[br]Dopisany: 18 Sierpień 2011, 23:03_________________________________________________jutro idziemy na piwo
Opublikowano

piwko w poniedziałek, a spocik w rykach, w niedzielę o 18.00.

Ja jadę :kox:[br]Dopisany: 18 Sierpień 2011, 23:11_________________________________________________Jutro to mam trzecią zmianę

Opublikowano
  • Autor

piwko w poniedziałek, a spocik w rykach, w niedzielę o 18.00.

Ja jadę :kox:[br]Dopisany: 18 Sierpień 2011, 23:11_________________________________________________Jutro to mam trzecią zmianę

jedno możesz wypic[br]Dopisany: 18 Sierpień 2011, 23:15_________________________________________________zwłaszcza w nowym browarze
Opublikowano

piwko w poniedziałek, a spocik w rykach, w niedzielę o 18.00.

Ja jadę :kox:[br]Dopisany: 18 Sierpień 2011, 23:11_________________________________________________Jutro to mam trzecią zmianę

jedno możesz wypic

szybciej nocka minie

Opublikowano
  • Autor

bierz wolne :kox:

Opublikowano

Poniedziałek!

Opublikowano

Poniedziałek!

nie ma norbi że w poniedziałek

Opublikowano
  • Autor

Poniedziałek!

my jutro z majkelem pijem[br]Dopisany: 18 Sierpień 2011, 23:25_________________________________________________

piwko w poniedziałek, a spocik w rykach, w niedzielę o 18.00.

Ja jadę :kox:[br]Dopisany: 18 Sierpień 2011, 23:11_________________________________________________Jutro to mam trzecią zmianę

jaki to spocik? co tam bedzie?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.