Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Puławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Racja

To jak dziewczyny chcecie :decayed:

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 256,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Racja

To jak dziewczyny chcecie :decayed:

ja i tak o 18 będę pod galerią zieloną :naughty::decayed:[br]Dopisany: 22 Sierpień 2011, 17:04_________________________________________________to norbi wpadaj :decayed: i wszyscy chętni[br]Dopisany: 22 Sierpień 2011, 17:13_________________________________________________[br]Dopisany: 22 Sierpień 2011, 18:51_________________________________________________

o 19.00?

:good: jak dla mnie może być

i kolegi nie było :thumbdown: może zrobimy spota w Klikawie :polew:
Opublikowano

Racja

To jak dziewczyny chcecie :decayed:

ja i tak o 18 będę pod galerią zieloną :naughty::decayed:[br]Dopisany: 22 Sierpień 2011, 17:04_________________________________________________to norbi wpadaj :decayed: i wszyscy chętni[br]Dopisany: 22 Sierpień 2011, 17:13_________________________________________________[br]Dopisany: 22 Sierpień 2011, 18:51_________________________________________________

o 19.00?

:good: jak dla mnie może być

i kolegi nie było :thumbdown: może zrobimy spota w Klikawie :polew:

byłem o 19 pod tesco ale nikogo nie było :thumbdown:

Opublikowano

Pany ma ktos chwile podskoczyć z vagiem do końskowoli na CPN, stoi tam passat, potrzebne nam logi statyczne tego autka ostatnio nie zrobilismy :disgust: a ja jestem chwilowo niedysponowany

Opublikowano
  • Autor

Sorki matrix za dezinformacje. Na koniec napisalem ze pod galeria. Trzeba kolejnego spocika zrobic

Opublikowano

Sorki matrix za dezinformacje. Na koniec napisalem ze pod galeria. Trzeba kolejnego spocika zrobic

A mówiłem, żeby podjechać pod Tesco

:bicz:

Opublikowano
  • Autor

To trzeba teraz cos pod tesco zrobic

Opublikowano

Pany ma ktos chwile podskoczyć z vagiem do końskowoli na CPN, stoi tam passat, potrzebne nam logi statyczne tego autka ostatnio nie zrobilismy :disgust: a ja jestem chwilowo niedysponowany

I co nikt nie podjedzie ???

Opublikowano
  • Autor

Norbert ma czas. Ja w pracy jestem

Opublikowano

Norbert ma czas. Ja w pracy jestem

Musisz być bogaczem.... cały czas w pracy siedzisz :polew: :polew:

Opublikowano

koledzy szukam jakiegos dobrego i w miare taniego lakiernika bo jakas k**wa w gołebiu na kopalni porysowała mi całe drzwi błotnik i maske no po prostu zabieje k**we.jak by ktos cos wiedział o lakierniku to prosze o pw

Opublikowano

podejzewamy goscia z czerwonego malucha.spokojnie trafi sie :) ten pojazd jest na wymarciu

Opublikowano

mysle ze z zawisci bo w gołebiu to nie przebywam.ale niech go spotkam to urwe łep i nasram do szyi!

Opublikowano

Czwartek, godz. 17 pod Tesco :naughty:

Motto spotu: "Nie bądź Pan rurka i nie pękaj Pan" :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Czwartek, godz. 17 pod Tesco :naughty:

Motto spotu: "Nie bądź Pan rurka i nie pękaj Pan" :decayed:

:thumbdown:

:decayed:

czwartek :mysli: czy niedziela?[br]Dopisany: 30 Sierpień 2011, 21:36_________________________________________________Norbert pasuje Ci w niedzielę?

Opublikowano

:good:

Opublikowano
  • Autor

:good:

tylko że godzina 17 tak? kto jeszcze?

to jest nas 3:

1. paput

2. norbertdriver

3. michal m.

Opublikowano

Przyciemniają gdzies u was szyby?? Puertos pyta, bo trza tylną zrobić :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Przyciemniają gdzies u was szyby?? Puertos pyta, bo trza tylną zrobić :naughty:

http://www.autoszyby-pulawy.pl/
Opublikowano

Przyciemniają gdzies u was szyby?? Puertos pyta, bo trza tylną zrobić :naughty:

http://www.autoszyby-pulawy.pl/

otóż to :notworthy:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.