Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Puławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Kto zna się co nieco na motorach? chciałbym kupić a jest jeden w Puławach i dobrze by było żeby ktoś lepszym okiem go obejrzał

no a kto kiedyś motorem na spota przyjechał?:whistling::jerk:

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 255,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Kto zna się co nieco na motorach? chciałbym kupić a jest jeden w Puławach i dobrze by było żeby ktoś lepszym okiem go obejrzał

no a kto kiedyś motorem na spota przyjechał?:whistling::jerk:

:mysli:

Opublikowano
  • Autor
Kto zna się co nieco na motorach? chciałbym kupić a jest jeden w Puławach i dobrze by było żeby ktoś lepszym okiem go obejrzał

no a kto kiedyś motorem na spota przyjechał?:whistling::jerk:

:mysli:

:song:t4019.gif

Opublikowano

no ja jeszcze w klubie nie byłem niestety

Opublikowano

kacek co to za moto ? gdzie stoi ? masz moze jakis link do ogloszenia, dawaj jakies konkrety

Opublikowano

mozna obejrzec jak cie taki interesuje

Opublikowano

No jestem nim zainteresowany, pytałem kolesia czy ogłoszenie aktualne odpisał:

Tak ogłoszenie jest nadal aktualne, motocykl dostał nowy wiśniowy metaliczny lakier z palety BMW i można powiedzieć że jest już prawie przygotowany do wiosny, tylko czyszczenie moczenie i konserwacja cx 80 i uzupełnienie płynów dot 4 i motul 10w40 do silnika, wszystko to posiadam. Jeśli jest pan zainteresowany w tym tyg będę w domu.

Opublikowano
  • Autor

kolega miał takiego na handel i sprzedał i teraz chyba ma albo miał drugiego gsa

powiem że ładnie to chodzi w porównaniu z gsxrem nieprawdaż :naughty::decayed:

Opublikowano

kolega miał takiego na handel i sprzedał i teraz chyba ma albo miał drugiego gsa

powiem że ładnie to chodzi w porównaniu z gsxrem nieprawdaż :naughty::decayed:

:polew: ale sie ubawiłeeeeemmmmm

Opublikowano
  • Autor

kolega miał takiego na handel i sprzedał i teraz chyba ma albo miał drugiego gsa

powiem że ładnie to chodzi w porównaniu z gsxrem nieprawdaż :naughty::decayed:

:polew: ale sie ubawiłeeeeemmmmm

gsxr wąhał spalony olej gsa taka prawda

---------- Post dopisany at 22:38 ---------- Poprzedni post napisany at 21:56 ----------

to kiedy spocik?:grin: bo mamy tu jednego strasznie chętnego:decayed:

http://a4-klub.pl/newbie-11/pulawy-witam-265046/

Opublikowano

no to kiedy jakis spot, jak juz wiem ze sa w pulawach to mozna by sie zalapac :-)

Opublikowano
  • Autor
no to kiedy jakis spot, jak juz wiem ze sa w pulawach to mozna by sie zalapac :-)

jak dla mnie to może być jak się cieplej zrobi i śnieg zniknie

Opublikowano

No to dobrze ze juz w przyszłym tygodniu ma być ciepło.

Opublikowano
  • Autor
No to dobrze ze juz w przyszłym tygodniu ma być ciepło.

jak dla mnie może być i przyszły tydzień albo jeszcze przyszły, niech się inni wypowiedzą

wreszcie się może furę umyje bo masakra:facepalm:

Opublikowano

Trzeba po prostu na 30 marca się powoli umawiać i tyle. Ja mam takie małe grille i dużo węgla to można spotkać się potem jakieś miejsce fajne znaleźć i otworzyć sezon ;-) takie moje skromne zdanie jak tylko ciepło będzie.

Opublikowano
  • Autor
Trzeba po prostu na 30 marca się powoli umawiać i tyle. Ja mam takie małe grille i dużo węgla to można spotkać się potem jakieś miejsce fajne znaleźć i otworzyć sezon ;-) takie moje skromne zdanie jak tylko ciepło będzie.

mi pasuje, akurat mam wolne, a gdzież to miejsce fajne?:decayed:

Opublikowano
  • Autor
jak zrobi się cieplej to robimy spota na myjni:)

a tak przy okazji rozpoczęcia sezonu wybiera się ktoś na bemowo?

http://www.facebook.com/StowarzyszenieSprintuSamochodowego

:decayed:

---------- Post dopisany at 19:47 ---------- Poprzedni post napisany at 19:47 ----------

zamierzasz startowac?:wink:

Opublikowano

no pewnie:D ostatnie to też jakieś miejsce

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.