Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Puławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Powinienem dać radę, bo w ten weekend mnie nie ma

Tapatalk

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 256,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A na otwarcie sezonu SSS nikt sie nie wybiera?

Opublikowano

ja jadę w niedziele

Opublikowano

a jest sens?

---------- Post dopisany at 20:19 ---------- Poprzedni post napisany at 20:17 ----------

tak w ogóle darkmind widziany dzisiaj pod drukarnią:hi:

Opublikowano
  • Autor
a jest sens?

---------- Post dopisany at 20:19 ---------- Poprzedni post napisany at 20:17 ----------

tak w ogóle darkmind widziany dzisiaj pod drukarnią:hi:

czy na co jest sens?

Opublikowano

na to otwarcie sezonu, jaby tam było co ciekawego:decayed: WST też rusza w motoparku, ale póki co Lap race, czyli zupełnie nic ciekawego:whistling:

Opublikowano
  • Autor
na to otwarcie sezonu, jaby tam było co ciekawego:decayed: WST też rusza w motoparku, ale póki co Lap race, czyli zupełnie nic ciekawego:whistling:

aha

to otwieram listę chętnych na spota niedzielnego 21.04.2013

1. paput

2.

Opublikowano

powinienem mieć juz lato na aucie, jutro dokopie sie w końcu do felg:facepalm:

Opublikowano
  • Autor
powinienem mieć juz lato na aucie, jutro dokopie sie w końcu do felg:facepalm:

się dopiesuj a nie piertolisz:grin:

Opublikowano

a bo u mnie jeszcze nie pewne, no ale na 70% bede, aby mi tylko opony przyszły, w tygodniu jade go na podnosnik zglebić:jerk:

Opublikowano
  • Autor

to otwieram listę chętnych na spota niedzielnego 21.04.2013

1. paput

2.kowi - 70%:grin:

3.

Opublikowano

Kowi a tyś gdzie był, że mnie tam widziałeś?:P

paput no ja pewnie bym był, jutro zmiana oponek i felg w końcu - dystanse tez dotarły :D

20130413_111927z.jpg

nie wiem czy na tył nie dać większych dystansów, przód nieźle wypchało, prawie, że poza obrys :P

a tył mam hm lekki niedosyt :P

Opublikowano
to otwieram listę chętnych na spota niedzielnego 21.04.2013

1. paput

2.kowi - 70%:grin:

3. ja tez :-)

---------- Post dopisany at 13:07 ---------- Poprzedni post napisany at 13:02 ----------

A tak w ogóle to gdzie i o której jak coś?

Opublikowano

A tak w ogóle to gdzie i o której jak coś?

Pewnie jak zwykle na parkingu pod Tesco :wink:

---------- Post dopisany at 14:20 ---------- Poprzedni post napisany at 14:11 ----------

to otwieram listę chętnych na spota niedzielnego 21.04.2013

1. paput

2. Kowi - 70%:grin:

3. Rafi_2006

4. dziako

5.

Opublikowano

no ja niestety nie dam rady bo akurat w ten weekend 21/22 pracuje:kwasny:

Opublikowano

jesli tylko będę w okolicy to jestem.

wiosennie autko przygotowane już, więc mogę się pokazywać ;)

Opublikowano
  • Autor
Kowi a tyś gdzie był, że mnie tam widziałeś?:P

paput no ja pewnie bym był, jutro zmiana oponek i felg w końcu - dystanse tez dotarły :D

http://s8.postimg.org/3pqi13idt/20130413_111927z.jpg

nie wiem czy na tył nie dać większych dystansów, przód nieźle wypchało, prawie, że poza obrys :P

a tył mam hm lekki niedosyt :P

a miały być w chromie

Opublikowano

Przyjade na spota to zobaczysz, tu wyglądają jak sreberko, ale nie są:-)

Taki hm ciemniejszy chrom:-P

Tapatalk

Opublikowano

Witajcie chętnie podjadę na waszego spota jeśli można ?

Opublikowano
:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.