Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Puławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Witajcie chętnie podjadę na waszego spota jeśli można ?

to już bedzie nasz spot:grin:

---------- Post dopisany at 19:01 ---------- Poprzedni post napisany at 18:56 ----------

1. paput

2. Kowi - 70%:grin:

3. Rafi_2006

4. dziako

5. Paweł Puławy

6. DarkMind

7. kicker

---------- Post dopisany at 19:04 ---------- Poprzedni post napisany at 19:01 ----------

no ja niestety nie dam rady bo akurat w ten weekend 21/22 pracuje:kwasny:

szkoda,wreszcie by jakaś V6 przyjechała oprócz mojej:decayed:, kiedys było w sumie 2.6:decayed:

---------- Post dopisany at 19:06 ---------- Poprzedni post napisany at 19:04 ----------

to otwieram listę chętnych na spota niedzielnego 21.04.2013

1. paput

2.kowi - 70%:grin:

3. ja tez :-)

---------- Post dopisany at 13:07 ---------- Poprzedni post napisany at 13:02 ----------

A tak w ogóle to gdzie i o której jak coś?

no właśnie gdzie?

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 256,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

1. paput

2. Kowi - 70%:grin:

3. Rafi_2006

4. dziako

5. Paweł Puławy

6. DarkMind

7. kicker

8. Michał

9.

Opublikowano

a gdzie zazwyczaj robicie?

tam gdzie ostatnio czy jakies bardziej malownicze miejsca macie?

w sumie, nie ważne gdzie, ważne z kim :hi:

Opublikowano

malownicze miejsce, moze ten parking piętrowy nad wisłą:grin: tylko czy tam na glebie da rade wjechać na pietro:eusathink:

Opublikowano

niech zostanie macdonald, ktoś tam ma nadrabiać z hamburgerami :naughty: bo ostatnio nie było :P

Opublikowano
  • Autor
niech zostanie macdonald, ktoś tam ma nadrabiać z hamburgerami :naughty: bo ostatnio nie było :P

:jerk:nowi nowi stawiają hamy, taka tradycja:decayed:

---------- Post dopisany at 20:10 ---------- Poprzedni post napisany at 20:09 ----------

malownicze miejsce, moze ten parking piętrowy nad wisłą:grin: tylko czy tam na glebie da rade wjechać na pietro:eusathink:

tam chyba cza płacić ale pewien nie jestem, miejscówka byłaby super:naughty:

Opublikowano
:kox::kox::kox::kox::kox::kox:
Opublikowano

ale nowi na spotach czy nowi na forum, bo to spora różnica :P

ja już w sumie w czwartym mieście spoty zaliczam :naughty:

Opublikowano
  • Autor
ale nowi na spotach czy nowi na forum, bo to spora różnica :P

ja już w sumie w czwartym mieście spoty zaliczam :naughty:

jedni za to inni za to cierpią:grin:

37534876.jpg

---------- Post dopisany at 21:20 ---------- Poprzedni post napisany at 20:17 ----------

ale nowi na spotach czy nowi na forum, bo to spora różnica :P

ja już w sumie w czwartym mieście spoty zaliczam :naughty:

tak więc szykować się na wyżerkę?:grin:

Opublikowano

to zróbmy zasade, że liczy się data zarejestrowania na forum :P i czekam na hamburgery :decayed:

Opublikowano
  • Autor
to zróbmy zasade, że liczy się data zarejestrowania na forum :P i czekam na hamburgery :decayed:

:grin: no jakże by to mogło być żeby "prezes-naganiacz" płacił:grin:

Opublikowano

ja narazie i tak bez kasy - wszystko na felgi poszło :grin:

Opublikowano
niech zostanie macdonald, ktoś tam ma nadrabiać z hamburgerami :naughty: bo ostatnio nie było :P

:jerk:nowi nowi stawiają hamy, taka tradycja:decayed:

---------- Post dopisany at 20:10 ---------- Poprzedni post napisany at 20:09 ----------

malownicze miejsce, moze ten parking piętrowy nad wisłą:grin: tylko czy tam na glebie da rade wjechać na pietro:eusathink:

tam chyba cza płacić ale pewien nie jestem, miejscówka byłaby super:naughty:

Płatny to ten parking nie jest ale wjechac tam to trzeba miec wysokie auto.

Co Wy na te hamy sie nastawiacie przeciez są nie smaczne :tonguemad:

Opublikowano

ale sponsorowane

:polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano

:polew:

wtedy najlepiej smakują

Opublikowano
  • Autor
niech zostanie macdonald, ktoś tam ma nadrabiać z hamburgerami :naughty: bo ostatnio nie było :P

:jerk:nowi nowi stawiają hamy, taka tradycja:decayed:

---------- Post dopisany at 20:10 ---------- Poprzedni post napisany at 20:09 ----------

malownicze miejsce, moze ten parking piętrowy nad wisłą:grin: tylko czy tam na glebie da rade wjechać na pietro:eusathink:

tam chyba cza płacić ale pewien nie jestem, miejscówka byłaby super:naughty:

Płatny to ten parking nie jest ale wjechac tam to trzeba miec wysokie auto.

Co Wy na te hamy sie nastawiacie przeciez są nie smaczne :tonguemad:

to już wiemy kto stawia:whistling:

Opublikowano

Mam nadzieję, że nikt nie traktuje tego serio bo ludzie pouciekają:decayed:

Nie wiem czy się lakiernik z moim a4 wyrobi ale w razie czego przyjadę a3 żeby kackowi było raźniej:grin:

Opublikowano

koledzy kto - bo nie pamiętam sorrki - interesował się moją rns-e?

bo powoli przymierzam się do zmiany.

w razie czego dawać znać pw ;)

Opublikowano
  • Autor
koledzy kto - bo nie pamiętam sorrki - interesował się moją rns-e?

bo powoli przymierzam się do zmiany.

w razie czego dawać znać pw ;)

chyba michał, ale teraz pewnie nie kupi:whistling::kox:

---------- Post dopisany at 11:01 ---------- Poprzedni post napisany at 11:01 ----------

Mam nadzieję, że nikt nie traktuje tego serio bo ludzie pouciekają:decayed:

Nie wiem czy się lakiernik z moim a4 wyrobi ale w razie czego przyjadę a3 żeby kackowi było raźniej:grin:

kacka nie będzie, woli większe spoty w Wawie:grin:

Opublikowano

Aaa Bemowo - no tak:doh:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.