Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Puławskie


paput

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

mi też pasuje o 14-tej :wink:

to targiem krakowskim 14:30:decayed: pasuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to o 14-tej w kolejkę do McD po hamburgery :grin: i zbiórka o 14:30 na spocie :wink:

mówisz że stawiasz? dobra to o 14 bedę w tej kolejce :wink:

a tak serio to odpowiada wszystkim 14:30?

---------- Post dopisany at 21:11 ---------- Poprzedni post napisany at 21:03 ----------

można by się wybrać

Rajd Nadwiślański z bazą w Puławach

W dniach 10-11 maja odbędzie się Rajd Nadwiślański, zaliczany do Rajdowego Pucharu Polski. Baza rajdu będzie w Puławach, na terenie naszego powiatu zostaną rozegrany 4 z 6 odcinków specjalnych.

Rajd Nadwiślański w takiej formule zostanie zorganizowany po raz pierwszy i ma zastąpić rozgrywany dotychczas Rajd Mazowiecki.

- Każda impreza ewoluuje, po tej stronie Wisły znaleźliśmy bardzo ciekawe tereny na których kierowcy z jednej strony będą musieli pojechać technicznie, a z drugiej są odcinki na których będzie liczyła się szybka jazda. Poza tym po zeszłorocznej edycji spotkaliśmy się z dużą przychylnością ze strony m.in.: władz Puław i gmin na których rozgrywane były odcinki specjalne - wyjaśnia Adam Widomski, rzecznik prasowy rajdu.

W zeszłym roku na terenie powiatu puławskiego rozegrane zostały 4 odcinki Rajdu Mazowieckiego, który miał swoją bazę w Kozienicach. Tym razem bazą wyścigu będzie Puławski Park Naukowo-Technologiczny.

Rajd Mazowiecki w okolicy Puław (zdjęcia).

- Myślimy o tym, aby formułę Rajdu Nadwiślańskiego zadomowić w Puławach i okolicy na 10 lat. Ostatecznie wszystko zweryfikuje czas i atmosfera jak będzie się rodziła wokół tego na dobrą sprawę nowego rajdu - dodaje Widomski

Na terenie powiatu puławskiego zostaną rozegrany 4 z 6 odcinków specjalnych majowego rajdu. Po dwa w okolicach Celejowa i Kalenia, ostatnie dwa z sześciu odcinków specjalnych zostaną rozegrane w powiecie opolskim w okolicy Wilkowa, trasami prowadzącymi wzdłuż Wisły.

Jeszcze za wcześnie aby mówić o tym, kto pojedzie w majowym rajdzie, jednak jak podkreślił rzecznik imprezy, można się spodziewać znanych nazwisk.

516bea1a78e1d_o.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o wurffffde ale wcześnie! Ja w niedzielę o 13.00 dopiero wstaję z łóżka po sobocie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogarnia ktoś zamiane dziennych żarówek w b6/7 ?:P

bo jak mi ledowe dojdą to bym pomodził na spocie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o wurffffde ale wcześnie! Ja w niedzielę o 13.00 dopiero wstaję z łóżka po sobocie :grin:

to najwyżej przywiezie Cię klega BWM, bedzie i bezpieczniej i szybciej:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogarnia ktoś zamiane dziennych żarówek w b6/7 ?:P

bo jak mi ledowe dojdą to bym pomodził na spocie :P

a jednak kupiłeś :thumbup1: to jest chyba Plug&Play więc chyba nie będzie większego modzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mamy tu kogoś kto miał na studiach socjologie organizacji? i kogos komu pozostały jakieś materiały(referaty itd)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mi się wydaje, że powinno pójść w miare łatwo, ale nigdy tam nie zaglądalem, dziś na szybko to dostęp wydaje się w miare łatwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kojarzy ktoś może zielone a4 b5 w sedanie LPU z wlepą klubu na tylnej klapie? wczoraj widziałem, to może owy kubek który przestraszył się stawiania hamburgerów i że tacy starzy ludzie na spoty jeżdżą:decayed:

parę dni temu widziałem jeszcze srebrnego polifta LPU w sedanie, xenon, zderzak s4 przód, jakis komin z tyłu, zglebiony nieźle na 17" no i w dieslu - może tego ktoś kojarzy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten srebrny codziennie jeżdzi deblin - puławy:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten srebrny codziennie jeżdzi deblin - puławy:whistling:

któż to taki, znasz?

wlepy chyba nie ma albo nie zauwazyłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo nie jest w klubie. To mój kolega:naughty:

aha to dawać go na spota:wink:

mały up

1. paput

2. Kowi - 70%:grin:

3. Rafi_2006

4. dziako

5. Paweł Puławy

6. DarkMind

7. kicker

8. Michał

9. armistead

10. artiR1?

11.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładna gromadka:naughty: ciekawe czy wszyscy dojadą

jak znam życie to połowa będzię:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...