Spoty Puławskie

• Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

to gdzie ten zlocik?

jak masz czas to śmigaj na serducho, ja jutro do pracy lecę ale popołudniu może ustwawimy się z Michałem i Norbertem, wiec masz wybór :decayed:

Oj Papuć Papuć :przebiegly:

papuć nie pertol tylko dawaj, ja też raczej później będe właśnie wróciłem z impry

Oj Papuć Papuć :przebiegly:

dobrze że Ci turbo przy 1300 obrotów, ledów do zderzaka nie wciągnęło, bo wtedy to byś dopiero płakał... :gwizdanie:

:fool:

Nie masz co powiedzieć ani argumentu żeby komuś dogryźć to lepie sobie daruj bo aby siebie dyskryminujesz :kwasny:

O moje turbo i ledy sie nie martw bo maja sie lepiej niz Ty i całe Twoje wozidło razem wziete :gwizdanie:

ty się chłopie sam dyskryminujesz tymi niby to zabawnymi chamskimi wypowiedziami, no ale ty musisz pokazać jaki jesteś fajny koleś i dop...lisz paputowi i tym co nie przyjechali do lublina a sam to ile razy byłeś na spocie poza lublinem?

To że nie jeżdze do puław to nie znaczy że nie jeżdze na spoty poza lublin jakbys bywał to bys wiedział :chytry:

Nie musze pokazywać jaki jestem za***isty wystarczy że ja to wiem.

A Ty to ojciec chrzestny i adwokat paputa że sie tak spinasz? Idź i zajmij się swoimi sprawami :doh1:

Nie musze pokazywać jaki jestem za***isty wystarczy że ja to wiem.

no to moze powiedz na ilu byłeś, nie ma o czym z tobą gadać jesteś wiesiek z kogoś byś drwił a sam nie masz do siebie dystansu i nikt ci nie moze ci zwrócić uwagi bo jest to obraza wielkiego ksiecia własnie dałes tego bardzo dobry przykład a jezeli chodzi o adwokatów to pewnie zaraz ciebie tez kilku wezmie w obronę ale wali mnie to

Nie musze pokazywać jaki jestem za***isty wystarczy że ja to wiem.

Jak w klubie jestem można powiedziec od lekko ponad roku to na poza lubelskich byłem na 2 duzych spotach. W lublinie tez kilka.

Mam do siebie dystans i wisi mi co sobie tam ubzdurałeś. Żadna obraza majestatu tylko zwróciłem uwagę że nie tyczyło się to co napisałem Ciebie a spinasz sie jakbym Ciebie zaatakował. Może i weźmie mnie pare osób w obrone ale pewnie dlatego że mam racje :przebiegly:

A poza tym skoro Cie to wali to po co sie udzielasz jak coś Ciebie nie dotyczy.

A co do paputa to nie chodzi nawet o to że nie przyjechaliście. Tylko że specjalnie ludzi zgaduje żeby nie jechali i to nie pierwszy raz.

to gdzie ten zlocik?

dość wymownie to zabrzmiało.

Nie musze pokazywać jaki jestem za***isty wystarczy że ja to wiem.

A poza tym skoro Cie to wali to po co sie udzielasz jak coś Ciebie nie dotyczy.

to gdzie ten zlocik?

dość wymownie to zabrzmiało.

Co ty człowieku tu opowiadasz, do póki piszesz na forum otwartym to każdy może tu pisać i wypowiedzieć swoje zdanie, a już na pewno ty nie możesz tego zabronić. Ty tez na pewno niejednokrotnie wypowiadałeś się w sprawach które cię nie dotyczyły chociaż by np. w sprawie dlaczego to paput czy grupa z puław nie przyjechała na jakiegoś spota, a co cie to obchodzi? to nie twoja sprawa i się nie wpieprzaj. Nic sobie nie ubzdurałem i się nie spinam tylko ty się spinasz jaki to z ciebie forumowy fafarafa. A paput nikogo nie zgaduje i nie obrażaj ludzi tym ze niby on coś komuś nakazuje czy zabrania bo każdy ma łeb na karku i sam o sobie decyduje. Aha i jeszcze raczej nikt nie powinien się tutaj wypowiadać bo według ciebie ta sprawa nie dotyczy nikogo poza tobą paputem i teraz mną