Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Puławskie


paput

Rekomendowane odpowiedzi

nie no teraz po programie to auto chce jechać :D zobaczycie zreszta na zlocie :)

:decayed: wreszcie jest seria :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

:decayed:[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 23:28_________________________________________________Kiedy jakiś spot to Chudy by mi części przywiózł :decayed:???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motyw drogi :decayed:

38240729eb9b9156420db4478d18c81d.jpeg

:bag: ładnie wyszedłeś na tym zdjęciu Kowiaczku :decayed:

takie drogi w LRY :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tosz to śok normalnie żaden z was nie napisał tu żadnego posta od nie wiadomo kiedy... Co jest z wami :tongue4: ? Zapiliście tak że żaden nie mam siły pisać na klawiaturze :decayed: ?

właśnie do domu wróciłem :decayed:[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2011, 03:06_________________________________________________Jak by ktoś szukał, to w rykach sprzedaje sie A4 B6 sedan ,18TQ 170km USA

samochodzik konkret za 26tys :przebiegly:

Az przez chwile miałem myśl czy swojego nie spróbowac pogonić :naughty:[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2011, 11:28_________________________________________________http://allegro.pl/audi-a4-1-8t-quattro-i1545534340.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jaki z USA przypłynął bo zdrowo to on nie wygląda. Poducha wywalona,poskładany chyba na trytyki :wink4:

Walnięty przodem :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to koleszka mieszka w USA i co pewien czas przyprowadza sobie coś, obecnie maja 2 takie B6, raczej nie były bite z tego co na żywo widziałem :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyglada fajnie, szkoda że 26tys nie mam :tongue4:[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2011, 11:41_________________________________________________ale przebieg 17tys to fajny nie?? :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyglada fajnie, szkoda że 26tys nie mam :tongue4:[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2011, 11:41_________________________________________________ale przebieg 17tys to fajny nie?? :polew: :polew:

ten samochód wiecej stoi jak jeżdzi :gwizdanie: a ten przebieg to chyba od tak wpisany :decayed:

jak by ktos chciał zobaczyc to stoi na jarmołówce w Rykach :gwizdanie:

szary i srebrny :wink4:

[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2011, 11:48_________________________________________________Nie to żebym polecał, bo właściciela osobiscie nie znam, ale auto często widuje :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi czym Ty się podniecasz :facepalm:

tym co ty tylko ze w benzynie :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tym co ty tylko ze w benzynie :polew: :polew: :polew:

:blink: Do tego czym ja się niby podniecam to daleko temu padłu co pokazałeś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tym co ty tylko ze w benzynie :polew: :polew: :polew:

:blink: Do tego czym ja się niby podniecam to daleko temu padłu co pokazałeś :)

poczym wnosisz ze to padło :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczym wnosisz ze to padło :mysli:

przód ma gorzej spasowany niż u mnie w B5, a jak dobrze wiesz ja swojego przodu nawet nie spasowałem po akcji przepychania przedstawicieli handlowych :D:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to koleszka mieszka w USA i co pewien czas przyprowadza sobie coś, obecnie maja 2 takie B6, raczej nie były bite z tego co na żywo widziałem :wink4:

Szkoda, że za sprawdzenie w carfaxie się płaci. Gdybym był zainteresowany to bym go sprawdził.

Bum był z przodu jak nic, przód jest krzywy, zaślepka poduszki wciśnięta na chama. I nie ma zaznaczonej magicznej opcji bezwypadkowy.

A jak na te 17k km to ma wypierdziany fotel :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak go trafie to zrobie spyfoto i zobaczycie że nie wyglada na bitego :gwizdanie: te fotki są z aparatu z obiektywem szerokątnym wiec stad moze macie te omamy :decayed:

a ten przebieg to :gwizdanie: z jajem wpisany :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja go oglądałem pod tesco (klapa usa i moje eks felgi, nie mogłem przegapić :naughty:) :gwizdanie:

Piotrek, gość się sam przyznaje że samochód jest po dzwonie. Nie zaznaczył opcji bezwypadkowy :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...