Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kędzierzyn-Koźle i okolice

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no to kto może przyjechać???

1.Seban

2. Raf_kk

3. Łukasz

4.

wpisywać się

godzina 19??

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Wyświetleń 169,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kędzierzyn, mi by bardziej pasowało w strzelcach/izbicku, no ale postaram się dostosować:wink: Jaka godzina jeszcze powiedzcie.

Opublikowano

mi to bez różnicy czy to będzie Krapkowice/Izbicko czy Strzelce Op. trzeba coś ustalić i jedziemy:)

Opublikowano

Mati jedziesz...mam sam kk reprezentować niereprezentacyjnym autem...chociaż ty noty podniesiesz

Opublikowano

Pany i ja zagoszcze a spotkac sie mozna na trasie miedzy opolem a kedziezynem!

Opublikowano

jeżeli chodzi o miejsce między OP a KK możemy zrobić np. w Krapkowicach na Orlenie przy rondzie lub na stacji LOTOS przy autostradzie - dojazd jest wszędzie dobry, jeżeli chodzi o godzinę to ja proponuje 19 wszyscy powinni dojechać. Jakieś inne propozycje piszcie

Opublikowano

Jestem za.

Opublikowano

Jeżeli chodzi o mnie to będę gdzieś 18-30. Mam prośbę...jak ktoś z planujących pobyt ma poliftowe tylne mocowania do sedana B5? Jak w dobrych pieniądzach to proszę zabrać ze sobą:decayed:

Opublikowano

no ja będę jeśli mi ta pieprzona grypa żołądkowa przejdzie już 2 dni się męczę :wink:

Opublikowano
no ja będę jeśli mi ta pieprzona grypa żołądkowa przejdzie już 2 dni się męczę :wink:

Garsc stoperanu i ogien na spota.

Ps.przerabialem o w zeszlym tygodniu :facepalm:

Opublikowano

Dokładnie...na orlenie mają WC:thumbup1:

A tak na serio to jak Cię męczy to weź nifuroksazyd...na mnie na zeszłych wakacjach zadziałał momentalnie

Opublikowano

hehe no spróbuje może pomoże :naughty:

Opublikowano

ekipa a4-klub jest z toba Mateuszku :kox:

Opublikowano

podsumowując termin , miejsce i godzine spotu tj. PKN Orlen Krapkowice ( przy rondzie) w piątek 06.07.12r godzina 18.30

spotkajmy się na parkingu za myjnią

---------- Post dopisany at 18:16 ---------- Poprzedni post napisany at 18:09 ----------

no ja będę jeśli mi ta pieprzona grypa żołądkowa przejdzie już 2 dni się męczę :wink:

wez sobie endiex - moja zona jest farmaceutą

Opublikowano

hehe a wiesz powiem ci że biorę :naughty:

Opublikowano

i po spocie wszyscy z grypa ;):decayed:

Opublikowano
i po spocie wszyscy z grypa ;):decayed:

Jelitowa :banan:

Nie ma lipi co tam zwykla grypa my mamy klubowa:grin:

Opublikowano

no dokładnie ja się piszę :naughty: pewnie mi przejdzie :wink:

Opublikowano

Szkoda,że mnie nie będzie,bp chętnie bym podjechał zobaczyć wasze wozy... :)

Opublikowano

Wezme jakiś aparacik, a może i jakis statyw się znajdzie, to się zrobi oficjalne zdjęcie do rodzinnego albumu:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.