Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spotkania na drodze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wyjazd z Konstancina, poczatek 2 pasmowki

dzis rano srebrny avant lezal mocno rozbity w krzakach

nie daj Boze, ktos od nas??

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Wyświetleń 692,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wyjazd z Konstancina, poczatek 2 pasmowki

dzis rano srebrny avant lezal mocno rozbity w krzakach

nie daj Boze, ktos od nas??

A to nie była A3 ???? , mi sie wydaje ze raczej tak , przejezdzałem dzis tamtedy dwa razy

Opublikowano

kurcze nie wiem

zobaczylem auto jak je juz praktycznie mijalem

napewno audi...

wygladalo na mocno rozbite...

Opublikowano

przód dosyc konkretnie skasowany , chyba leciał od strony wawy i nie wyrobił na tej szykance. ale na bank to było A3 , odpowiednik A4 B6 , chodzi mi o rocznik , nie znam oznaczeń.

Opublikowano

mam nadzieje ze nikt nie ucierpial w wypadku

Opublikowano

A ja pozdrawiam szare (grafitowe) B6 SCI LC... (tego po SCI nie jestem pewien) spotkane dziś po 17 na wiślance przed Pawłowicami. Chyba mnie kolega nie zauważył a ja mrygać długimi jakoś nie lubię więc nie mrygałem. W każdym razie pozdro od czerwonej B6 :)

Pomknąłeś jak dla mnie trochę za szybko, rano mało nie słukłem mojej niuni więc raczej powolutki teraz jeżdżę i nie mogłem ci towarzyszyc :) Na szczęście moja poranna przygoda skończyła się tylko stresem i pokrzywioną tablicą z przodu. Ramka klubowa ocalała :) solidna robota

Opublikowano

Pozdrawiam właściciela granatowego A4 B5 avant PK XXXXX z naklejkom klubową zaparkowanego dziś ok. 19 w C.H ARKADIA :hi:

Opublikowano

Pozdrawiam właściciela granatowego A4 B5 avant PK XXXXX z naklejkom klubową zaparkowanego dziś ok. 19 w C.H ARKADIA :hi:

Ciekawe, bo dziś w Arkadii był spot :decayed:

Opublikowano

Pozdrawiam właściciela granatowego A4 B5 avant PK XXXXX z naklejkom klubową zaparkowanego dziś ok. 19 w C.H ARKADIA :hi:

Ciekawe, bo dziś w Arkadii był spot :decayed

O kurcze ale poraszka :wallbash:

Tak bywa jak nie śledzi się działu Spoty, postaram się poprawić :notworthy:

Opublikowano

dzisiaj godz 16, granatowy b5 po lifcie, sedan z ramkami klubowymi stał zaparkowany przy mcdonalds na ul. conrada, pozdrow dla właściciela, ładny sedanik:)

Opublikowano

dzisiaj o 13:05 na ul. Warszawskiej w Konstancinie widziane granatowe B5 Avant ze starymi ramkami klubowymi. pozdrawiam

Opublikowano

dzisiaj o 13:05 na ul. Warszawskiej w Konstancinie widziane granatowe B5 Avant ze starymi ramkami klubowymi. pozdrawiam

To pewnie mnie widziałeś :> Wszystko się zgadza pozdrawiam :good:

Opublikowano

Przyznać się kto wczorajszego wieczoru ok godz 21:00 parkował furkę pod Gołębiewskim w Mikołajkach??? :naughty:

Tylne lampki ala lexus i przednie lampki zmienione na po liftowe.

Aha tylny zderzak był lekko przetarty z prawej strony.

pozdrawiam!

Opublikowano

Dziś ok.7.50 widziany MAJKI 3646.Na skrzyżowaniu Tarnogórska/Grottgera/Skowrońskiego.Skręcał w tą ostatnią a ja na wprost do centrum moim pędziwiatrem Felicją.

Opublikowano

pozdro dla kierowcy awanta którego wczoraj spotkałem w Starogardzie Gdańskim

znaki szczególne to bat od CB przykręcony do lewego błotnika z tym że z przodu :wink4: noi nie działajace swiatła stopu :blink:

ja wracałem z mazur ibizka mojej pani :tongue4:

Opublikowano

pozdrawiam szare (grafitowe) B6 SCI LC...

Chyba mnie kolega nie zauważył

Tą A4 jeżdżą 3 osoby: mama, Kazek (pracownik) i czasami ja. Jechał nią Kazek.

Dlatego, że czasami nią jeżdżę ma klubowe ramki.

Pozdro

Opublikowano

:hi:pozdrowienia dla kierowcy pieknej kolorowej audi b8 sedan z napisem na boku "POLICE" widzianej dzis w Londynie na A 40 :decayed:

Opublikowano

pozdrowienia dla kierownika srebrnej B5 Avant widzianego na Al. Wilanowskiej , jechał od strony Dolinki Służewieckiej w kierunku ul Sobieskiego. poznałem Stare klubowe ramki...

Opublikowano

Hajper jechałem dzisiaj za Tobą na parkingu w leclercu

Opublikowano

Pozdrowienia dla Tosika, którego spotkałem wczoraj na stacji BP przy Okęciu :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.