Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spotkania na drodze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

pozdrowienia dla kolegi w czarnym (chyba 1.8T), ktory stal obok mnie wczoraj w sadybie :wink4: (ramki carmile.pl)

To może kolega A3 :decayed: Tylko on ma 1.9 Tdi :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Wyświetleń 691,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie nie, to bylo A4

chociaz kilka ladnych A3 tez bylo :wink4:

Opublikowano

nie nie, to bylo A4

chociaz kilka ladnych A3 tez bylo :wink4:

k**wa .. spadlem z krzesla .... :polew:

Wu .... ale kolega ma taki nick "A3" ....

Opublikowano

dzisiaj na Zakopiance 2szt. Audi z ramkami podobnymi do naszych( nie jechały razem)... jechałem w strone zakopca więc nie miałem jak dopatrzeć :naughty:

Opublikowano

nie nie, to bylo A4

chociaz kilka ladnych A3 tez bylo :wink4:

kurfa .. spadlem z krzesla .... :polew:

Wu .... ale kolega ma taki nick "A3" ....

o masz :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

W piątek w ASO Auto Viva w Warszawie widziałem autko Elborath (NO NAME). Pięknie się prezentuje.

Opublikowano

Pozdrawiam kolege eMeM'a toczacego sie w korku na Staszica w Stargardzie przy komendzie policji, jakos chyba w czwartek 6 listopada :chytry:. To już kolejny raz kiedy kolege spotykam na tej ulicy... :), :hi:

Opublikowano

Dzisiaj w Zwoleniu jechałem za czarnym sedanem B5 z naklejką i ramkami klubowymi a później na zjeździe z Puławskiej w Marynarską za srebrym avantem też B5. Pierwszy diesel drugi Pb.

Opublikowano

Dzisiaj w Zwoleniu jechałem za czarnym sedanem B5 z naklejką i ramkami klubowymi a później na zjeździe z Puławskiej w Marynarską za srebrym avantem też B5. Pierwszy diesel drugi Pb.

o której jechałeś przez Zwoleń ?? bo raczej to byłem ja u mnie nie ma innych klubowiczów :)

Opublikowano

godzina 8-9 z tyłu diody.

Opublikowano

to ja.

trzeba było trąbić pogadalibyśmy :)

Opublikowano

Na pewno byś sie nie zatrzymał tylko pomyślał co ten idiota w skodzie chce :kox:

skodą goniłem do warszawy do roboty.

Opublikowano

zatrzymał bym się pewnie i ci nastukał :wink4: za to, że skodą jechałeś i trąbiłeś :>

Opublikowano

Nastepnym razem patrz na białą skode praktik :good:

Opublikowano

Pozdro dla kierownika zielonego sedana B5, WA *****, ze starymi naklejkami klubowymi, śmigającego wczoraj ok 21 po MOdlińskiej :decayed:

Trąbiłem i chyba nawet zostałem zauważony :cool1:

Opublikowano

Pozdrowienia dla ciemnogranatowego avanta B6 WE 035*** z dwururka z tylu i ladnymi felgami ;) , ktorego mijam codziennie zaparkowanego na 17-stycznia w W-wie.

Opublikowano

Pozdrawiam kolege eMeM'a toczacego sie w korku na Staszica w Stargardzie przy komendzie policji, jakos chyba w czwartek 6 listopada :chytry:. To już kolejny raz kiedy kolege spotykam na tej ulicy... :), :hi:

hmm nie masz przypadkiem rejestracji z koncowka XY ? wspominales kiedys ze masz naklejke na klapie z tylu a wlasnie srebrny avant z taka naklejka jakos niedawno pod zodiakiem stal :)

co do ul. Staszica to z racji mojego miejsca zamieszkania to przejezdzam tam czasem i parenascie razy dziennie :gwizdanie:

Opublikowano

Częstochowa -> Wtorek -> godz. 10.00.

Pozdro dla kierownika i pasażera srebrnej B5 Avant od Szarego Avanta ...66SS :>

Opublikowano

Częstochowa -> Wtorek -> godz. 10.00.

Pozdro dla kierownika i pasażera srebrnej B5 Avant od Szarego Avanta ...66SS :>

pozdrawiamy rowniez :wink4:
Opublikowano

Częstochowa -> Wtorek -> godz. 10.00.

Pozdro dla kierownika i pasażera srebrnej B5 Avant od Szarego Avanta ...66SS :>

pozdrawiamy rowniez :wink4:

:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.