Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spotkania na drodze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

pozdrowionka dla czarnego B5 widzianego dzisiaj o 6,30 rano na Modlińskiej przy Żeraniu :hi:

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Wyświetleń 692,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dzisiaj Wąski w koreczko na Kotelnice :hi:

_________________________________________________

Wracając dnia dzisiejszego z Nowego Targu do Krakowa widziałem sporo fajnych :a4fan: stojących w korku w stronę Zakopanego... Ktoś może z klubu miał tą przyjemność :naughty:

Stałem i 03.01 w stronę Krakowa też stałem . Pozdrawiam :hi:

Opublikowano

Stałem i 03.01 w stronę Krakowa też stałem . Pozdrawiam :hi:

No to podziwiam, chyba trochę Ci zeszło... Pozdrawiam :hi:

Opublikowano

Sobota g. 13-14 [Nowa Wola] koło Piaseczna ... stalowe B6 [wersja amerykańska] ... blachy Bxx albo cos podobnego .. w kazdym badz razie obce ... :decayed:

Opublikowano

dzis jakis elegancki mezczyzna na wysokosci cmentarza w piasecznie zatrzymal ruch, zeby wypuscic mnie z julianowskiej w lewo :)

(ciemny sedan B5 WG 356XX) chyba :wink4:

Opublikowano

Pozdrowienia dla kierowcy Grafitowego B6 Avanta [EP XXXXX] spotkanego kilka dni temu na Łopuszańskiej ok. 17.00 :decayed:

oraz srebroszarawej :tongue4: B5 spotkanej na parkingu podziemnym w WSHiP :gwizdanie:

Dostałeś w prezencie kalendarzyk klubowy :kox:

:hi:

Opublikowano

oraz srebroszarawej :tongue4: B5 spotkanej na parkingu podziemnym w WSHiP :gwizdanie:

Dostałeś w prezencie kalendarzyk klubowy :kox:

Dziekuje za kalendarzyk :notworthy: Studiujesz czy zwiedzales :P ?

Opublikowano

Na szczęście już kończę to siedlisko wcielonego zła :decayed:

Ps. Jak już nawet nie ma miejsca na parkingu podziemnym to wal wiazd obok -> na miejsca dla profesorów - tam jest zawsze wolne :kox::polew:

_________________________________________________

Ps. Zapraszam jutro na spot :good:

Opublikowano

Pozdrowienia dla kierowcy Grafitowego B6 Avanta [EP XXXXX] spotkanego kilka dni temu na Łopuszańskiej ok. 17.00 :decayed:

oraz srebroszarawej :tongue4: B5 spotkanej na parkingu podziemnym w WSHiP :gwizdanie:

Dostałeś w prezencie kalendarzyk klubowy :kox:

:hi:

Apropo WSHiP też widuję tam tą A4 , ale także wykryłem granatową na blachach WPR .....pozdro dla obu kierowników. Poza tym pozdrawiam zawodnika którego mijałem ,na warszawskich Kabatach.Tam z kolej koleżka się turlał wiśniową A4 na blachach LRY.

Opublikowano
Apropo WSHiP też widuję tam tą A4 , ale także wykryłem granatową na blachach WPR .....

:naughty::silacz::hi:

Opublikowano

Pozdrowienia dla kierowcy stalowoszarego b6 w sedanie 1,9 TDI, który w niedzielę jechał trasa katowicką. Miał klubowe rameczki. Jego numer rejestracyjny to WK 185xx :hi:

Opublikowano

Fakt, powinny być dwa tematy: Spotkania na drodze i Spotkania w Wawie :polew:

Opublikowano

Fakt, powinny być dwa tematy: Spotkania na drodze i Spotkania w Wawie :polew:

a moze wojewodztwami? jak zloty i spoty :mysli:

Opublikowano
Apropo WSHiP też widuję tam tą A4 , ale także wykryłem granatową na blachach WPR .....

:naughty::silacz::hi:

To widzę ,że w WSHiP jest nas trzech :cool1: jednak ,ja tam przybywam bez naklejek i ramek ,pełne incognito....

Opublikowano

a moze wojewodztwami? jak zloty i spoty :mysli:

Bes sęsu.

Sa juz tematy o spotach tam mozna sie pochwalic, ze sie kogos widzialo...

Opublikowano

szałtofałem :cool1:

Opublikowano

Żeby nie było że jak spotkania to tylko w Warszawie :tongue4:

To :hi: dla Kierownika srebrnej/szarej B5 który migał mi na ulicy :mysli: nie znam nazwy ale gdzieś blisko Oranżerii w Puławach 25.01.09-pn ok.19

No chyba że to miganie było spowodowane "zajechaniem drogi" bo ramek nie dojrzałem. :polew:

Tak czy siak,

Pozdrawiam.

Opublikowano

pod Wszechnica Świętorzyska w Kielcach na 'parkingu' 2 zielone A4 z klubowymi tablicami spod krakowa, jednego dnia oddzielnie, nastepnego dnia juz jedna za druga :gwizdanie: tylko moja troche dalej, niestety bez podkładek a4 :confused4:

Opublikowano

pozdrowienia dla kierowcy srebrnej A4 avant 2.5 tdi, parkujacego w OOP miedzy budynkiem b-c

jeszcze trochę to będzie można spota na parkingu zrobić...

Opublikowano

pozdrowienia dla kierowcy srebrnej A4 avant 2.5 tdi, parkujacego w OOP miedzy budynkiem b-c

jeszcze trochę to będzie można spota na parkingu zrobić...

woow pracujesz w PTC ?? :shocked: kiedy spota robimy

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.