Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania na drodze


Traviz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

pozdrowienia dla kierowcy srebrnej A4 avant 2.5 tdi, parkujacego w OOP miedzy budynkiem b-c

jeszcze trochę to będzie można spota na parkingu zrobić...

woow pracujesz w PTC ?? :shocked: kiedy spota robimy

jakoś będzie trzeba, bo już tam widziałem dwie inne ramki klubowe, przyznać się, który to :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla kierowcy srebrnej A4 avant 2.5 tdi, parkujacego w OOP miedzy budynkiem b-c

jeszcze trochę to będzie można spota na parkingu zrobić...

woow pracujesz w PTC ?? :shocked: kiedy spota robimy

jakoś będzie trzeba, bo już tam widziałem dwie inne ramki klubowe, przyznać się, który to :chytry:

jest jeszcze Krzysiek ( Tzolw ) ja no i Ty - a kto ma tą srebrną 2,5 to nie wiem :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pod Wszechnica Świętorzyska w Kielcach na 'parkingu' 2 zielone A4 z klubowymi tablicami spod krakowa, jednego dnia oddzielnie, nastepnego dnia juz jedna za druga :gwizdanie: tylko moja troche dalej, niestety bez podkładek a4 :confused4:

no tak, jedna to moja bestia :) jaki ten swiat maly... to teraz musisz stawac za nami, ze by trzy staly kolo siebie (bedzie mini spot) :) i koniecznie trzeba zalozyc rameczki pod blaszki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla kierowcy srebrnej A4 avant 2.5 tdi, parkujacego w OOP miedzy budynkiem b-c

jeszcze trochę to będzie można spota na parkingu zrobić...

woow pracujesz w PTC ?? :shocked: kiedy spota robimy

jakoś będzie trzeba, bo już tam widziałem dwie inne ramki klubowe, przyznać się, który to :chytry:

jest jeszcze Krzysiek ( Tzolw ) ja no i Ty - a kto ma tą srebrną 2,5 to nie wiem :mysli:

na parkingu OOP tyle A4, ze spota można robic spokojnie, B6 pojawiło kilka i nawet A5 parkuje, na podziemy nie zaglądam ale widze B7 wjeżdzajace :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w nocy na Stawkach w Wawie . Moro99 palił zimowe lacze przy skręcie :gwizdanie: :naughty:

Pozdro .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jechales czy stales na chodniku ?

Niebieski stał na chodniku .. a ja przechodziłem sekunde wczesniej przez ulice :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to masz szczecie ze cie nie sciagnalem :P

ok koniec OT pozdrawiam :)[br]Dopisany: 06 Luty 2009, 16:17_________________________________________________Chcialbym Pozdrowic Kolege w ciemnografitowym B5 Avant Ktory stal przy Szpitalu Polożniczym na Inflanckiej - wyjezdzalem z garazu i nawet pomachalem :) Kolega tylko popatrzyl.

Widzialem ze ma ramki klubowe ale nie zarejestrowalem balch :(

zatem POZDRAWIAM :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piona :decayed: dla bardzo groźnie wyglądającego kierowcy srebrnej S4, postrachu szos i okolic .. człowiekia na którego spojrzenie reakcja możebyć tylko jedna.. -- płacz i przejmujący strach... ;( Straszliwego potwora Norbiaka :naughty:

Mijaliśmy się na drodze Pruszków-Milanówek dziś ok 15.00.

:friends:

I 10minut później mijałem się z Zieloną B5 - kierowca machnął Łapą na znak pokoju, zrobiłem to samo z bonusem "awaryjnych"..

Spotkanie w rejonie w/w straszliwego potwora, czyli Piastowie. (obok Tesco)

:hi: Chylę czoła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boberek spotkany w piatek po 20 na E7 w strone Gdanska :)

...tylko cos zamulal :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Srebrne B5 na wylocie z Krakowa w stronę Skały. Jechałem za Tobą ale zjechałeś w lewo za Zielonkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Srebrne B5 na wylocie z Krakowa w stronę Skały. Jechałem za Tobą ale zjechałeś w lewo za Zielonkami.

A miał ramki klubowe :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciemne b7 na Armi Krajowej w Gdańsku GTC początek rej. dalej nie pamiętam bo się bardzo szybko oddalał :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie nie wiem czy ktoś z Klubu ale spróbuję: w miejscowości Osiek , wyjeżdżającą z Orlenu ciemna A4 sedan rej. TSZ, chyba sprzed liftu ok. godz. 14.00 ,kolega patrzył się w moją stronę :cool1: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dzisiaj kto zabladzil u rogala? :decayed:

a4.jpg

HAHA :) To ja. Często mnie można w tych okolicach złapać, jak również na trasie Warszawa-Mińsk. Pozdro dla wszystkich których widziałem i nie widziałem :)

Wiem że post staaaary, ale nie mogłem sie opanować jak tyłeczek mojej A4 zobaczyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18.02.2009

Jadę sobie w ostrowa w strone wroclawia i sobie myślę:

"Mógłby jechac jakiś czerwony avant w dieselku i jeszcze z klubu..."

Dojechałem do międzyborza poszedłem do sklepu wychodzę - patrzę, a tu stoi czerwony avant w dieselku...

A więc pozdrowienia dla kierowcy tegoż oto pojazdu spotkanego pod leviatanem :hi:[br]Dopisany: 19 Luty 2009, 12:30_________________________________________________tak koło godziny 20.30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...