Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spotkania na drodze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bordowe B5 na Siedleckich numerach WS 31xxx z naklejką klubową przed chwila koło więzienia przejechało na późno szarym :)

To ja trąbiłem!

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Wyświetleń 691,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

srebrny avant B5, wpuscil mnie przed skretem do outletu w piasecznie

wydawalo mi sie, ze to Spanky (chyba nie mialo relingow), ale odpowiedz na sms nie przyszla :naughty:

edit

tak, to byl gentelmen Spanky :hi:

Opublikowano

Bordowe B5 na Siedleckich numerach WS 31xxx z naklejką klubową przed chwila koło więzienia przejechało na późno szarym :)

To ja trąbiłem!

Nie bordowe a czerwone...., a to późno szare to różowe jeszcze było....

Opublikowano

srebrny avant B5, wpuscil mnie przed skretem do outletu w piasecznie

wydawalo mi sie, ze to Spanky (chyba nie mialo relingow), ale odpowiedz na sms nie przyszla :naughty:

edit

tak, to byl gentelmen Spanky :hi:

:good:

Opublikowano

dzisiaj rano ok 8, między Miłosną a światłami na Kajki, szary avant b6 o nr WND 55xx, z naklejeczką na klapie. Który to? :mysli:

Opublikowano

dzis rano, okolice przejazdu kolejowego w Kierszeku

codziennie kolo 7.20-7.30 mijam sie z granatownym avantem B5 po lifcie (bardzo ladnie zrobionym)

kto to? :hi:

Opublikowano

dzisiaj rano ok 8, między Miłosną a światłami na Kajki, szary avant b6 o nr WND 55xx, z naklejeczką na klapie. Który to? :mysli:

boberek :naughty:

Opublikowano
Cytat: franio Dzisiaj o 09:09

dzisiaj rano ok 8, między Miłosną a światłami na Kajki, szary avant b6 o nr WND 55xx, z naklejeczką na klapie. Który to? mysli

boberek naughty

dzięki :decayed:

Opublikowano

A z kim dziś się spotkałem na Żwirki i Muchomorki we Wawie ? :>

Srebrne S-linowe kle kle B6 Avant

Pozdrawiam

Opublikowano

A z kim dziś się spotkałem na Żwirki i Muchomorki we Wawie ? :>

Srebrne S-linowe kle kle B6 Avant

Pozdrawiam

Witam kolegę jak by co to ja , miło było zobaczyć ramkę najlepszego klubu a i furka prezentuje się pięknie ....czasami jadę (skrót) do poleczki i dalej piaseczna do hurtowni ....Pozdrawiam Kolegę - miło mi było przekazać sobie pozdrowienia na drodze :good::hi:

Opublikowano

pozdro dla B6 na LLB z 4 rułami z tyłu nowa ramka klubowa na wiadukcie na Marsa ok południa :hi:[br]Dopisany: 20 Grudzień 2008, 17:13[/size

Pozdrawiam to byłem ja. :>

Opublikowano

Dzisiaj Puławska miedzy Piasecznem i W-wa kolo 7.20 rano ...

Srebrne B5 Avant z przyciemnianymi szybkami ,ramki, podwojny prosty wydech [blachy CBxx albo BCxx nie pamietam]

Pozdrawiam.

Opublikowano

pozdro dla B6 na LLB z 4 rułami z tyłu nowa ramka klubowa na wiadukcie na Marsa ok południa :hi:[br]Dopisany: 20 Grudzień 2008' date=' 17:13[/size

[/quote']

Pozdrawiam to byłem ja. :>

Masz blachy LLB ? :naughty:

Krajan :kox:

Opublikowano

Tak, LLB, w dodatku mieszkamy obaj na Alternatywy :naughty:

Opublikowano

Witam

pozdro dla B6 na LLB z 4 rułami z tyłu nowa ramka klubowa na wiadukcie na Marsa ok południa :hi:[br]Dopisany: 20 Grudzień 2008' date=' 17:13[/size

[/quote']

Pozdrawiam to byłem ja. :>

Masz blachy LLB ? :naughty:

Krajan :kox:

Tak mam blachy LLB bo tam jest tańsze AC, OC, NW :polew:

A i tak poruszam się po Warszawie :polew:

Tak więc blachy mi nie przeszkadzają, a zawsze mogę udać takiego

co nie zna miasta i może "poprosić" o wpuszczenie do ruchy z kończącego

się pasa :polew: :polew: :polew:

______________________

Pozdrawiam

Rafał

Opublikowano

Pozdro dla kierownika ciemnego Avanta B5 na numerach WL****, z nowymi rameczkami, widzianego wczoraj około północy w Legionowie :decayed:

Pozdro też dla kolegi z ciemnozielonego sedana B5 na numerach WA ****, też z rameczkami i starymi naklejkami, widzianego dziś na obwodnicy Jabłonnej ok 19:30 :decayed:

Opublikowano

Moro99 widziany jak wczoraj ładował się do parkingu na Stawki :naughty:

Ten sam osobnik ładował się dziś uliczki na Złotej :decayed:

Opublikowano

Czuje sie jakbym byl sledzony :)

Wczoraj ladowalem z niemiec a dzisiaj do pracy :D

Opublikowano

Czuje sie jakbym byl sledzony :)

No ..juz ze 3 razy widziałem Cię na Stawki :tongue4:

Jeszcze raz i stawiasz flache :cool1:

Opublikowano

Pozdro dla B5 sedan - czarny (rameczki, chyba nowe). Widziany w sobotę około 13:40 na odcinku Jerozolimskich (od Poniatowskiego do Towarowej).

Na wysokości Novotelu przed rondem pomigałem awaryjnymi, kolega był z tyłu i też pomigał.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.