Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spotkania na drodze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Rosemeyer dzis przy Dolince Sluzewieckiej o 9:15 :kox:

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Wyświetleń 692,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kto parkuje swoje A4 w Avancie (WK XXXXX z ramką klubową) pod BH na Goleszowie? :friends: Pozdrowienia z działu DTI :hi:

Kolega z CS(4p, wieża), ale chyba jeszcze nieobecny na forum. Ramki ma ode mnie :decayed:

Opublikowano

Kolega z CS(4p, wieża), ale chyba jeszcze nieobecny na forum. Ramki ma ode mnie :decayed:

A Twoje 4 kółeczka też gdzieś tutaj urzędują?

Opublikowano

Kolega z CS(4p, wieża), ale chyba jeszcze nieobecny na forum. Ramki ma ode mnie :decayed:

A Twoje 4 kółeczka też gdzieś tutaj urzędują?

Sporadycznie. EOT

Opublikowano

Nareszcie spotkałem kogoś z klubu w Łodzi - dzisiaj na Wróblewskiego/k. Castoramy - Blachy EL630? Srebrny Avant B6 - pochwalić się, czyja furka;)

Opublikowano

Hugo Lublin ul. Zemborzycka 11.30 :hi:

Opublikowano

Ktoś mnie wołał na CB trasa Kraków -Kielce :gwizdanie:

Opublikowano

Kolkov - tudej on da Tacho :decayed:

wyczaiłem Cię wcześniej jak ruszałeś z osiedla drive1.gif

Al_Capone widziany dziś ok 8:30 w Centrum :decayed:

adamoooooo widziany dziś ok 13:20 mknący w stronę Starej Miłosnej :decayed:

Pozdro

ano to byłem ja :kox:

Opublikowano

Pozdrowienia dla kierownika srebrnego avanta 1,8t blachy KTA z aluminiowym logo klubu spotkanego dzisiaj pod Galerią dębicką około godz 15 mineliśmy się przy wjeżdzie na parking Ty wjeżdżałeś a ja wyjeżdżałem granatowym sedanem b5 :hi: Godzina 19 granatowy sedan b5 z naklejką na klapie zaparkowany pod galerią od strony basenu pozdrawiam :hi:

Opublikowano

Lukas - wczoraj on da Tacho na motorku :good:

Opublikowano

PIXI w Sobotę na Bemowie jeździł ściągać kasę z ludzi.. :przebiegly::kox:

Pozdrawiam jeszcze raz :hi:

Opublikowano

Srebrne S4 avant z naklejka klubowa widziane dzisiaj o kolo 21 w wawie na skrzyżowaniu wołoskiej z woronicza :hi:

Opublikowano

a ramki mial klubowe srebrne? jak tak to Suli :)

Opublikowano

bez ramek, rejestracja coś bodajże TST początek

Opublikowano

mial ramki - srebrne :) nawet ma napis Suli :)

potwierdzone ze to on :)

Opublikowano

mial ramki - srebrne :) nawet ma napis Suli :)

potwierdzone ze to on :)

to tego nie zauważyłem :decayed:

Opublikowano

z tego co widziałem to Suli założył ramki klubowe także te srebrne to chyba nie aktualne :gwizdanie:

Opublikowano

z tego co widziałem to Suli założył ramki klubowe także te srebrne to chyba nie aktualne :gwizdanie:

Suli ma srebrne klubowe :tongue4:

Opublikowano

przemik spotkany dzis koło 9:00 na Rosoła w swoim czerwonym przecinaku :decayed:

Opublikowano

dzisiaj przy ulicy ratuszowej czarne b7 w sedanie z ramkami klubowymi, chyba ktoś pracujący w ITR-e

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.