Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spotkania na drodze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak bylo wczesniej pisane o jakims Avancie srebnym nad j.Białym, to tez kolege widzialem :hi: (tzn. samochod kolegi :naughty:), we Włodawie na rynku, stałem obok czarnego B6 Avant na rejestracjach NEL, w Chełmie biale B6 (z przodem od B7 :thumbdown:) na rejestracjach WPR, w Hrubieszowie błekitne B5 w sedanie na rejestracjach LCH, no i na koniec pana który zostal razem ze mna zatrzymany przez Chełmską policje przed samym Chełmem (niezle zesmy zapieprzali :notworthy:), perłowe B6 w Avancie na rejestracja DW, nie zdazylem zamienic słowa, ale naprawde pozdrawiam, swietnie mi sie jechalo za kolegą :good::tongue4:. Jezeli kogos z klubu widzialem to pozdrawiam.

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Wyświetleń 691,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Po raz n-ty powtarzam(y)...

Pozdrawiamy rozpoznanych klubowiczow, a nie kazda A4.

Opublikowano

Tak na zapas:

Pozdrawiam wszystkie nieznajome A4 na drodze :kox:

:polew:

Opublikowano

Pozdrowienia dla klubowicza, którego auto widzie codziennie w W-wie na ul Odolańskiej :hi:.. nr. rej ETM :gwizdanie:..klubowe rameczki :wink4:... Co prawda nie ukrywam, że mam wrażenie że widziałem trzy różne autka na tej ulicy :>.. Ale z tą samą rejstracją.. Dziwne :kox:...........

Opublikowano

A to nie Klubowiczka Kaśka ? :wink4: Czarnym sedanem .

Opublikowano

A to nie Klubowiczka Kaśka ? :wink4: Czarnym sedanem .

Nie wiem, być może :>... Fakt, że widziałem trzy sedany :kox:....

Opublikowano

Po raz n-ty powtarzam(y)...

Pozdrawiamy rozpoznanych klubowiczow, a nie kazda A4.

xD hmm ale ktos moze nie ma ramek itp. :D a uwaza sie za klubowicza i co ? xD skad mam wiedziec kto jest kto ? :wallbash:

Opublikowano

Po raz n-ty powtarzam(y)...

Pozdrawiamy rozpoznanych klubowiczow, a nie kazda A4.

xD hmm ale ktos moze nie ma ramek itp. :D a uwaza sie za klubowicza i co ? xD skad mam wiedziec kto jest kto ? :wallbash:

to może chce pozostać nierozpoznany :cool1:

Opublikowano

Pozdrowienia dla klubowicza, którego auto widzie codziennie w W-wie na ul Odolańskiej :hi:.. nr. rej ETM :gwizdanie:..klubowe rameczki :wink4:... Co prawda nie ukrywam, że mam wrażenie że widziałem trzy różne autka na tej ulicy :>.. Ale z tą samą rejstracją.. Dziwne :kox:...........

Mam dwa różne autka marki AUDI A4, więc pewnie za każdym razem mnie widziałeś. :)

Opublikowano

Wczoraj godz.18.15 Warszawa ul.Lwowska ... zaparkowane A4 B6 Avant [szare] z ramkami [blachy RKL albo PKL] ...

Opublikowano

Pozdrowienia dla klubowicza, którego auto widzie codziennie w W-wie na ul Odolańskiej :hi:.. nr. rej ETM :gwizdanie:..klubowe rameczki :wink4:... Co prawda nie ukrywam, że mam wrażenie że widziałem trzy różne autka na tej ulicy :>.. Ale z tą samą rejstracją.. Dziwne :kox:...........

Mam dwa różne autka marki AUDI A4, więc pewnie za każdym razem mnie widziałeś. :)

To wszystko wyjaśnia :>..... A ja już myslałem że ze mną coś nie tak :decayed: Pozdrawiam :hi:..

Opublikowano

Wczoraj godz.18.15 Warszawa ul.Lwowska ... zaparkowane A4 B6 Avant [szare] z ramkami [blachy RKL albo PKL] ...

RKL :) Czasami bywa na spotach :gwizdanie:

Opublikowano

Wczoraj godz.18.15 Warszawa ul.Lwowska ... zaparkowane A4 B6 Avant [szare] z ramkami [blachy RKL albo PKL] ...

RKL :) Czasami bywa na spotach :gwizdanie:

chyba czesciej niz ja ... :naughty: [ kto to ... ?]

Opublikowano

chyba czesciej niz ja ... :naughty: [ kto to ... ?]

a ty to kto??????

:polew::tongue4::polew:

Opublikowano

panowie myslalem nad zrobienie mapki cos w rodzaju http://antyradary.phi.pl/mapa_fotoradarow/ tylko nie z radarami tylko z powiedzmy ze zdjeciami naszych wozow kazdy by wiedzial kto mieszka czy jezdzi w naszej okolicy tylko sprawa jest o tyle skomplikowana ze w wiekszych miastach jezdzi po kilkaset a4 i to narazie jest glowny problem :mysli: i mapka by musiala chyba byc bardziej dokladna niz ta na na stronce antyradarow

Opublikowano

Wczoraj godz.18.15 Warszawa ul.Lwowska ... zaparkowane A4 B6 Avant [szare] z ramkami [blachy RKL albo PKL] ...

RKL :) Czasami bywa na spotach :gwizdanie:

chyba czesciej niz ja ... :naughty: [ kto to ... ?]

To ja :) ... musisz częściej na spoty przyjeżdzać

pozdrawiam

buster

Opublikowano

panowie myslalem nad zrobienie mapki cos w rodzaju http://antyradary.phi.pl/mapa_fotoradarow/ tylko nie z radarami tylko z powiedzmy ze zdjeciami naszych wozow kazdy by wiedzial kto mieszka czy jezdzi w naszej okolicy tylko sprawa jest o tyle skomplikowana ze w wiekszych miastach jezdzi po kilkaset a4 i to narazie jest glowny problem :mysli: i mapka by musiala chyba byc bardziej dokladna niz ta na na stronce antyradarow

OT:

Zróbmy mapkę ze wskazaniem jaki to model i wyposażenie :D Zobaczymy jak szybko zaczną znikać "znaczki" z mapki... :naughty:

Opublikowano

wczoraj godz.18-19 droga na Magdalenke z Piaseczna, ciemne B5 sedan [chyba 1.8] ramki klubowe,blachy WPI XXXX - kto to ... ? :wink4:

Opublikowano

ja tamtedy leciałem o tej porze ale nie mam oznaczeń na klapie chyba ze po czymś innym poznałeś ze to 1.8.

Opublikowano

Ale na spot nie doleciałeś :bicz2:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.