Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spotkania na drodze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hajper czyżbyśmy się znów dziś widzieli? przy aspekcie, okolo 19

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Wyświetleń 691,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A tak, tak :) Pozdrawiam

Opublikowano

Widzialem fajna A4 w Nowym Miescie czarna z CB znak szczegolny zderzak RS4 tablice chyba WPY ?? ramek brak ale nie wszyscy klubowicze je maja . Ktos z forum ?? :th:

Opublikowano

ja we wtorek wieczorem w Wawce widzialem Tosika , ale jechal bez siostry :(

Opublikowano

Ty to tylko o laskach :decayed:

Opublikowano

ja we wtorek wieczorem w Wawce widzialem Tosika , ale jechal bez siostry :(

hhacus zmien furke i zapisz sie do klubu passata tam ja znajdziesz :>

Opublikowano

A ja jakis chyba ślepy jestem. Nigdy nikogo nie widze na mieście. No za wyjątkiem spotów oczywiście :)

Opublikowano

A ja jakis chyba ślepy jestem. Nigdy nikogo nie widze na mieście. No za wyjątkiem spotów oczywiście :)

Malik nic sie nie martw....mam tak samo :D

Opublikowano

hhacus zmien furke i zapisz sie do klubu passata tam ja znajdziesz

Angie jak zmienie to na A8 albo teraz Phaeton :);)

Opublikowano

Pozdrowienia dla kolegi z autka które pokazuję niżej :naughty: Srebrny sedanik 1,8 chyba (albo 1,6) numer rej: WR 2###A naklejka klubowa na klapie. Dzisiaj pod Politechniką Lubelską WIBiS :> Który to? Przyznać się :tongue4:

klubuj0.th.jpg :th:

P.S. Pomaluj dokładki zderzaków bo masz fajnie pomalowany próg i będzie się fajnie zgrywało :polew: A i lamy na poliftowe zmień :decayed::cool1:

A i jeszcze bym zapomniał, była jeszcze jedna, ale już nie klubowa, znaczy brak ramek czy naklejki, sedanik przedliftowy LUB ##### "ceglasty", brak alu, chyba 95/96 też benzynka. Ale żeby na moim wydziale tylu klubowiczów było :tongue4: Przyznać się kto jeszcze z klubu studiuje na WIBiS PL? :wink4:

Opublikowano

dziś 16.30 czarna S4 blachy WL... wersja amerykańska, kto przejeżdżał przez Zwoleń w kierunku Sandomierza, ktoś od nas ??

Opublikowano
:hi: dla Waskiego spotkanego dzis na Wielickiej :cool1: Mrugalem Ci awaryjnimi, ale chyba nie zauwazyles...
Opublikowano

Pozdrowienia dla kolegi ze srebrnego Avancika z ramkami klubowymi, WE***** widzianego dziś ok 8:30 na parkingu przy ul. Bernardyńskiej :)

Opublikowano

:hi: Dla kolegi spotkanego dzis kolo AGH, na alejach. Ladny kolorek furki :cool1::kox:

dsc00096js2.jpg

Opublikowano

Dzisiaj 15.40 na Kalwaryjskiej

Rozbujany i zakochany Cuber :decayed:

stałem czerwonym Maseratti Kolegi TrueOgre na poboczu :naughty:

Opublikowano

ja zauwazylem u siebie nowe zboczenie, co sobie jade autkiem i zblizam sie do jakiejs A4, to zwalniam i przygladam sie ramkom :kox:

ale niestety jeszcze nikogo nie spotkalem:(

Opublikowano

Dziś po 7 rano widziałem SebMisa na Modlińskiej ..omijał korek przy McDonaldzie :decayed:

Jechałem pare aut za Tobą :)

Opublikowano

Pozdrowienia dla boberka spotkanego wczoraj na E7 :tongue4:

Opublikowano

:hi: dla Waskiego spotkanego dzis na Wielickiej :cool1: Mrugalem Ci awaryjnimi, ale chyba nie zauwazyles...

oczywiście że Cię widziałem i też mrugałem ale długimi :th:

Opublikowano

Pozdrawiam kolegę z zielonej B5 WA xxxxx, jadącego przy rondzie ONZ (jechałem ciemnozieloną B5 z ciemną lampą z tyłu).

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.