Opublikowano 22 Października 200817 l dzisiaj około 12:30 na ul. Powsinskiej . skrzyżowanie z ul. Europejska (Wilanów) widziane białe A4 B6 sedan chyba 1.8T , miało dwa kominy z tyłu. naklejka klubowa na klapie. pozdrawiam
Opublikowano 24 Października 200817 l Pozdrowienia dla kierownika sedana rej WE .33....., widzianego dziś rano na parkingu u Łazarskiego na ul. Świeradowskiej( klubowe rameczki) :>.... Fajny kolorek ...... ( mam taki sam :> )..
Opublikowano 25 Października 200817 l Pozdrawiam kolegę ze srebrnej B5 na blaszkach LPU jadącego Toruńską dzisiaj (jechałem czarną 166 ).
Opublikowano 25 Października 200817 l pozdrawiam moją córkę i żone, spotkałem je dzisiaj przed blokiem i postanowiłem zabrać na przejażdżke
Opublikowano 25 Października 200817 l mrogal widziany dzis na AWP kierujący się w stronę ul.Hrubieszowskiej pozdro
Opublikowano 25 Października 200817 l Pozdrowienia dla kierownika sedana rej WE .33....., widzianego dziś rano na parkingu u Łazarskiego na ul. Świeradowskiej( klubowe rameczki) :>.... Fajny kolorek ...... ( mam taki sam :> ).. I ja pozdrawiam : )
Opublikowano 29 Października 200817 l Miętuskowe A4 B5 avant, TDI, przedlift (chyba '97), ale zderzak przedni poliftowy z halogenami, dzisiaj (29.10.2008 środa) okolice Polibudy Lublin ul. Nadbystrzycka na parkingu pod blokami, godzina koło 11.00, ramki klubowe, LU 87XX5. Pozdrawiam
Opublikowano 31 Października 200817 l Komu dzisiaj trąbiłem w Grudziądzu na światłach ? B6 naklejka klubowa pozdrawiam Wczoraj po pijaku widziałem Zdenia w Słupsku
Opublikowano 2 Listopada 200817 l Komu dzisiaj trąbiłem w Grudziądzu na światłach ? B6 naklejka klubowa pozdrawiam Wczoraj po pijaku widziałem Zdenia w Słupsku to ja byłem za mostem przez Wisłę ale za późno się zorientowałem też pozdrawiam
Opublikowano 3 Listopada 200817 l Pozdrawiam Kolegę jadącego wczoraj (t.j. 02.11.2008) w Krakowie, zielona B5 z dużymi alumami (18 lub 19) i antenką CB na dachu, rameczki klubowe. Przed drogą szybkiego ruchu odbił na Trzebinię.
Opublikowano 5 Listopada 200817 l C.H Targówek ..Wawa.. Granatowe S4 B7 Cabrio ... na tablicach ..W1 DUCH .. To ktoś od nas ?
Opublikowano 5 Listopada 200817 l Srebne A4 B5 scigał się ze mną .... a było ze 2 paki dziś na Łopuszańskiej ... to może ktoś od nas
Opublikowano 6 Listopada 200817 l C.H Targówek ..Wawa.. Granatowe S4 B7 Cabrio ... na tablicach ..W1 DUCH .. To ktoś od nas ? jak DUCH to już nie od nas
Opublikowano 6 Listopada 200817 l pozdrowienia dla czarnej A4 B6 sedan (podkladki pod tablice A4-klub, rej GSL ) stojacej regularnie na parkingu strzezonym obok Politechniki Gdanskiej (Wydzial ETI), staje czesto obok Ciebie czarnym avantem B6 ;]
Opublikowano 8 Listopada 200817 l Dziś rondo Radosława ..obok Arkadii ..czarne A4 B6 ..grille S4 ect. chrom relingi , bez ramek wokół szyb .. KR 9##AG Jakoś tak po 16 :20
Opublikowano 9 Listopada 200817 l dzisiaj kolo 15,30 na drodze góra kalwaria Piaseczno widziałem czarne b5 po 2 lifcie sedan z ramkami klubowymi, kto to?? ja leciałem srebrnym motorem w stronę góry
Opublikowano 9 Listopada 200817 l Dziś rondo Radosława ..obok Arkadii ..czarne A4 B6 ..grille S4 ect. chrom relingi , bez ramek wokół szyb .. KR 9##AG Jakoś tak po 16 :20 dawna fura Cubera , nowy właściciel to irko... jest na naszym forum
Opublikowano 9 Listopada 200817 l dzisiaj kolo 15,30 na drodze góra kalwaria Piaseczno widziałem czarne b5 po 2 lifcie sedan z ramkami klubowymi, kto to?? ja leciałem srebrnym motorem w stronę góry dygu to Ty latasz??
Opublikowano 10 Listopada 200817 l a jak póki śnieg nie spadnie wiesz motorem się nie jeździ tylko lata kupisz coś na sezon jak mówiłeś sam zobaczysz :D
Opublikowano 11 Listopada 200817 l kupie kupie, cbr 600 [br]Dopisany: 10 Listopad 2008, 13:04_________________________________________________pozdrowienia dla kolegi w czarnym (chyba 1.8T), ktory stal obok mnie wczoraj w sadybie (ramki carmile.pl)
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto