Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spotkania na drodze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzisiaj tak ok 12/13 w Wwie na ul.Popularnej czarny sedan A4 B5 na WB.... :hi:

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Wyświetleń 691,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dziś po południu Pl.Politechniki,czarny sedan B5 z klubowymi ramkami na WB skrecal w Polną i przepuszczal pieszych na pasach Pozdrawiam.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Pozdrowienia dla kierowcy zielonej B5 na ERW... widzianej rano na S2 koło 7:30. Migałem kierunkami ale bez reakcji:P

Opublikowano

Ja również daje zawsze znać niezależnie od marki jaką mijam w sumie :) - W koncu i tak nam dużo podatków zabierają to może wystarczy z nas zdzierac :)

Opublikowano

Często widywana na mieście w Będzinie koło hal ciemno szara (lakier LX7Z) a4 b6 dziś z bagażnikiem dachowym na rowery . Naklejki klubowe

Opublikowano

dziś na E7 w kierunku Gdańska/Nidzicy czarne b6 avant,ramki klubu rej, WE ....około godz 16.30 pozdro

Opublikowano

Dzisiaj tak ok 12/13 w Wwie na ul.Popularnej czarny sedan A4 B5 na WB.... :hi:

Dziś po południu Pl.Politechniki,czarny sedan B5 z klubowymi ramkami na WB skrecal w Polną i przepuszczal pieszych na pasach Pozdrawiam.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Obstawiam że to dliwski.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Biały sedan b5 na WZY dzis o 14 spotkany w Zyrardowie na al. 1 maja w kierunku wiskitek.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Olszak86

Opublikowano

Ja również daje zawsze znać niezależnie od marki jaką mijam w sumie :) - W koncu i tak nam dużo podatków zabierają to może wystarczy z nas zdzierac :)

Kolega migał kierunkami, aby pozdrowić klubowicza, a nie ostrzegać przed patrolem policji tudzież innymi służbami. Pierwsze poczytaj co to za temat, a potem się wypowiadaj ;)

Opublikowano

Ja również daje zawsze znać niezależnie od marki jaką mijam w sumie :) - W koncu i tak nam dużo podatków zabierają to może wystarczy z nas zdzierac :)

Kolega migał kierunkami, aby pozdrowić klubowicza, a nie ostrzegać przed patrolem policji tudzież innymi służbami. Pierwsze poczytaj co to za temat, a potem się wypowiadaj ;)

hehe, no wlasnie nie za bardzo wiedzialem o co Koledze chodzi:) dzieki:)

Opublikowano

Dzisiaj w Stalowej Woli o godzinie 15tej na ul. Energetyków, skręcający na światłach w prawo czarny avant b7 w sline z klubowymi ramkami RSTXK..

Stałem na lewym pasie pozdrawiam :hi:

Edytowane przez krystian3769

Opublikowano

pozdro dla NOSBa, widziany na śląskiej ziemi :wink: (szare b6)

Opublikowano

Parę dni temu widziałem w Pruszkowie na osiedlu Bolesława Prusa zaparkowane A4 B5 sedan na numerach WGM RG... chyba to squizzy??

Opublikowano

Dliwski widziany dziś w Łochowie u siebie na hacjendzie :)

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Pozdro dla kierownika A4 B5 avant w ciemnym kolorze na blachach WZW z naklejką klubową na klapie widzianego na skrzyżowaniu ul. Zwycięskiej i al.Krasnickiej ok. 18:30 :hi:

Edytowane przez Marcinx52

Opublikowano

Dziś Al.Krakowska o 18:40 w kierunku W-wy,widziana ciemna B5 avant na WGM.Kierowca stał na pasie do skrętu w lewo.Pozdrawiam.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

06.11.16

Dziś ok. g.17:00 srebrne B5 w sedanie z naklejką klubową na klapie i blachach LPU ustrzelone na ul.Lubelskiego Lipca '80 :) Pozdro :hi:

07.11.16

A4 B5 ustrzelone dziś na parkingu galerii orkana ok. 16.30 ;) Pozdrawiam

rij8JIn.jpg

Edytowane przez Marcinx52

Opublikowano

dość czesto widuje czarne a4 b5 avant rej WH pod WATem, zaparkowane przy ul. Kaliskiego, a wczoraj to nawet staliśmy naprzeciwko jak żołnierze przez pasy przechodzili :) pozdro z grafitowego A3 ;)

Opublikowano

Też je często widzę :) pewnie dlatego że pracuje na terenie Watu ;)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

To Garfild, pracuje na lotnisku :decayed:

Wysłane z mojego XT1562

Opublikowano

Tam gdzie ten stary prezydencki stoi? :)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.