Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spotkania na drodze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pozdro dla kierowcy szarego a4 b6 avant na blachach EOP widzianego dziś pod aqua parkiem w Koszalinie, zdaje mi się że widziałem również to auto kilka dni temu w Kołobrzegu :)

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Wyświetleń 692 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pozdro dla kierowcy szarego a4 b6 avant na blachach EOP widzianego dziś pod aqua parkiem w Koszalinie, zdaje mi się że widziałem również to auto kilka dni temu w Kołobrzegu :)

Też jestem bardzo ciekaw kto to taki :)

Opublikowano

Pozdro dla kierowcy szarego a4 b6 avant na blachach EOP widzianego dziś pod aqua parkiem w Koszalinie, zdaje mi się że widziałem również to auto kilka dni temu w Kołobrzegu :)

Też jestem bardzo ciekaw kto to taki :)

To Ty?
Opublikowano

Pozdro dla kierowcy szarego a4 b6 avant na blachach EOP widzianego dziś pod aqua parkiem w Koszalinie, zdaje mi się że widziałem również to auto kilka dni temu w Kołobrzegu :)

Też jestem bardzo ciekaw kto to taki :)

To Ty?

Niestety nie ale rejestracja z mojego rodzinnego terenu więc też chętnie się dowiem kto to ? :D

Opublikowano

wczoraj Kaufland na Kilińskiego - niebieska B5 z ramkami klubowymi, kierownik i blondynka poszli do sklepu :)

pozdrowienia z pod budki z lodami :)

Opublikowano

Kto dzis przebywa w karpaczu???

Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Pozdrawiam kolegę z czarnej b6 dziś na Piłsudskiego w Siedlcach, chyba nie do końca dobrze się wyraziłem gestami że również z klubu :)

Opublikowano

Dziś ok 18:00 przy ZOO w Wawie ciemne A4 B6 Avant w kierunku Modlińskiej od strony Wału M.

Pozdro :)

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

93011cc465ba480e6faa5ca180280d0f.jpg

Dawaj dawaj :))

Sent from my iPhone using Tapatalk

Opublikowano

dziś na wlocie do Mławy od strony Ciechanowa około 9.30 b6 avant z ramkami klubu,rej. WE lub WF XXXX,pozdro.

Opublikowano

dziś w Pułtusku ciemno-szary avant b6 ,tablice WE.... pozdrawiam

Opublikowano

dziś w Pułtusku ciemno-szary avant b6 ,tablice WE.... pozdrawiam

być może ten sam

Opublikowano

Może ktoś będzie kojarzył tych osobników:

1. A4 codzienie stojące na ul. Ks. Jastaka, obok Armii Krajowej w Gdyni:

1.jpg

2.jpg

2. Autko widziane na obwodnicy Trójmiasta w stronę Gdyni, jakiś czas temu:

1.jpg

3. A4 zaparkowane w Gdańsku na Chełmie, akurat koło mnie.

3.jpg

4.jpg

4. Czarny trupek mój, a kolorowe może akurat z klubu:

1.jpg

Pozdrawiam wszystkich napotkanych :wink:

Edytowane przez Fenrir

Opublikowano

Dziś ok 18:00 przy ZOO w Wawie ciemne A4 B6 Avant w kierunku Modlińskiej od strony Wału M.

Pozdro :)

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

To mogłem być ja :wink4: - pozdrwionka :papa:

Ja skolei pozdrawiam kierownika widzianej dziś w Konstancinie siwej A4 B6 sedan nr ZDR 26XXX :decayed:

Edytowane przez Suli

Opublikowano

Dziś ok 18:00 przy ZOO w Wawie ciemne A4 B6 Avant w kierunku Modlińskiej od strony Wału M.

Pozdro :)

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

To mogłem być ja :wink4: - pozdrwionka :papa:

W takim razie pozdro z szarego avanta B7 :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

1. A4 codzienie stojące na ul. Ks. Jastaka, obok Armii Krajowej w Gdyni:

1.jpg



2.jpg

Prawdopodobnie a4 mojego koleżki z Koszalina - sprzedana rok temu. Nowego właściciela nie ma chyba na forum.

Opublikowano

Przed chwila w karpaczu a4 b5 spotkane kolo miejskiej kolei liniowej. Pozdro z passka b5

38953e6c03d0312fdb585822f8566c3a.jpg

Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Fenrir autko z drugiej pozycji to moje, pozdrawiam :-)

Opublikowano

Pozdrowienia dla grafitowego B6 1.8T w sedanie na numerach CBR który dzielnie stał w korku na A4 w stronę Krakowa w piątkowe popołudnie (koło 16:00)

Edytowane przez moskal

Opublikowano

Niebieski avanturnik na WN z trumna na dachu widziany w wawie na ulicy dzikiej kolo 17. Pozdrawiam

Edytowane przez Karolwnik

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.