Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spotkania na drodze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Z pół godziny temu Flyer lansujący grzywkę przy otwartym oknie na Czerniakowskiej :decayed::hi:

:polew:

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Wyświetleń 692,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Z pół godziny temu Flyer lansujący grzywkę przy otwartym oknie na Czerniakowskiej :decayed::hi:

:polew:

Flyer, dowiozłeś wczoraj jajka w całości do wawy? :polew:

Opublikowano

Pixi, widziany dziś na Puławskiej w kierunku Piaseczna ok 9.00... Trochę się namęczyłem aby dojść Cię Escortem mojej mamuśki :decayed:...

Opublikowano

Flyer, dowiozłeś wczoraj jajka w całości do wawy? :polew:

? :mysli:

Opublikowano

Dzisiaj w Grodzisku ul. Rumiankowa , czarne B5 sedan z naklejką na klapie. kto parkuje pod moim blokiem ????

Opublikowano

Pixi, widziany dziś na Puławskiej w kierunku Piaseczna ok 9.00... Trochę się namęczyłem aby dojść Cię Escortem mojej mamuśki :decayed:...

Sory ja Ciebie nie widziałem może dla tego że pomykałeś fordem - ale miło mi że mnie widać na mieście .... :gwizdanie: :cool1: Pzdr PIXI :good::hi:

P.S.

Czemu się namęczyłeś czyżbym za szybko jechał :decayed:

Opublikowano

Pozdro dla kierownika ciemnej B6 z logo na grillu od "czaki22" :naughty: zaparkowanej przed sądem na terespolskiej ok 14tej :kwasny:, niestety nie pamiętam nr rej :kox:

Opublikowano

Pozdro dla kierownika A4B5 z naklejka klubowa na blachach LRY... Widziany pod TTW OPEX :hi:

Opublikowano

RAV widziany wczoraj przy skrzyżowaniu z Sobieskiego :hi:

Opublikowano

Pozdro dla kierownika A4B5 z naklejka klubowa na blachach LRY... Widziany pod TTW OPEX :hi:

:hi: To mnie najwidoczniej w pracy zastałeś.

Lecz u mnie na zakupach na pewno nie byleś bo już od tygodnia nikt do mnie nie zaglądał :polew:

Pzdr.

Opublikowano

Pozdrowionka dla kierowcy granatowej a4 b5 o nr wr 6**** w Radomiu, ramki klubu - byly.

"Trabajbnalem" bo blokowales lewy pas :decayed:, a ja pedzilem na Krakow srebna "kmy****"

Opublikowano

wczoraj ok. 19.30 centrum handlowe kerfur kalisz , pozdro dla kolegi w granatowym avancie PK.....,(naklejka klubowa) wyjeżdżałeś z rondka :decayed:

Opublikowano

spanky :good:

heja Wu ... myslalem ze mnie nie rozpoznasz ... :naughty:

co by nie bylo OT ... szybkie machniecie reka z Wu na Pulawskiej .... :evil:

Opublikowano

no jak nie jak tak

jedyny avant we wszechswiecie bez relingow, z 200 m juz wiedzialem ze to Ty :naughty:

Opublikowano

moj tyz nie ma relingow :)

wiec nie jedyny :)

Pozdrowienia dla "piaskowego" B6 Avant na blachach WB widzianego dzis przy Feminie na JP2 ok 16

oraz (tu napeno nie z forum :P) pozdro dla kierownika czarnej jak noc nowej R8 spotkanego na ONZ - fura :kox:

Opublikowano

Czyje B6 w avancie stało dziś samotnie na Domaniewskiej ok. 6.30? :decayed:.. Blaszki WWY....

Pozdrowienia dla właściciela :hi:...

Opublikowano

Pozdrowionka dla kierowcy granatowej a4 b5 o nr wr 6**** w Radomiu, ramki klubu - byly.

"Trabajbnalem" bo blokowales lewy pas :decayed:, a ja pedzilem na Krakow srebna "kmy****"

Dziekuje i ja rowniez pozdrawiam. Zagadalem sie przez telefon i Cie troche przyblokowalem za co serdecznie przepraszam :)

Opublikowano

Okey, nic się nie stało, pomykałeś też szybko. Szacunek dla Ciebie :notworthy:

Opublikowano

ba$ior widziany w piatek jak zjezdzal z Saskiej na Waszyngtona... chyba po 19 bylo... chlapnalem dlugimi.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.