Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spotkania na drodze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pozdro. dla Cuber-a :wink4: i dzięki za odwiedziny w pracy :kwasny::disgust::decayed:

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Wyświetleń 692,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pozdrowienia dla kolegi w czarnym avancie B6 1.9 spotkanym wczoraj na trasie średnicowej około 12-tej przed Zabrzem z nr SW XXXXX.

Chyba i tak mnie nie zauważył, ale i tak pozdrawiam :)

Opublikowano

Z kim dzisiaj koło południa w W-wie rozmawiałem na światłach?

Opublikowano

hteb, widziany wczoraj o 13:30 na Płaskowickiej :)

Opublikowano

byl ktos wczoraj wieczorem na cargo?

widzialem kilka A4 :)

Opublikowano

Witam Klubowiczów.

Wczoraj w godzinach wieczornych gdzieś w korku w Łomiankach widziałem czerwone A4 (B5) avant z rejestracją DMI zidentyfikowane po klubowej ramce. Gdybym widział, że ma antenkę CB to bym zagadał. Chciałbym przekazać, że nie ma z tyłu lewego postoju i dla odmiany prawego stopu.

Pozdrowienia :)

Opublikowano

wczoraj 22:00 galaxy

niebieskie a4 quattro 1.8t full disco czyli spojlery, kraty itp..

Opublikowano

W niedzielę jakoś o 19 w okolicach Skwierzyny granatowy avant b5 z naklejkami klubowymi kupował jagody na poboczu (na tylnej szybie miał jakąś reklamę) :wink4:

Opublikowano

Moro99 widziany na dzielni..ślepy jak kret bo uderzyłem w klakson i nic nie zakumkał :decayed:

Opublikowano

Moro99 widziany na dzielni..ślepy jak kret bo uderzyłem w klakson i nic nie zakumkał :decayed:

To ty na mnie trabiles :D

a sie zastanawialem ... ty tym swoim pazdziochem byles czy robiles zawijke przy garazu ?

pozdro i tak :D

Opublikowano

Srebrne RS4 B5 rej WK.... smignal mi dzisiaj na bitwy warszawskiej ze nawet nie zdazylem zobaczyc kto co i jak

Opublikowano

Srebrne RS4 B5 rej WK.... smignal mi dzisiaj na bitwy warszawskiej ze nawet nie zdazylem zobaczyc kto co i jak

nie od nas , to jakiś burak :decayed:

Opublikowano

pozdro dla kierownika B6 Avant czarna blachy WA 433XX zaparkowanego przy szpitalu poloznicznym na Inflanckiej (ramki + naklepka klubowa)

Opublikowano

Wczoraj ok 13:30 na ul. Patriotów widziany Musztang W0 BODEK oraz ok 16 na rondzie Dmowskiego widziany ŁukaszRR mknący Marszałkowską :decayed:

Dziś za to przed południem, bogi widziany ma Wale Miedzeszyńskim :cool1:

Possdro dla fszystkich :kox:

Opublikowano
Wczoraj ok 13:30 na ul. Patriotów widziany Musztang W0 BODEK
Possdro dla fszystkich kox

A i nawzajem :):good:

Opublikowano

Kolega który mieszka w Koziegłowach k/Poznania niech się ujawni .Jeździsz z klubową naklejką z tyłu a nigdy jeszcze nie widziałem tego Auta na spocie

Opublikowano

ty tym swoim pazdziochem byles czy robiles zawijke przy garazu ?

Zawijałem :wink4:

Powiedz kiedy masz urodziny to kopsne Ci większe okulary ..albo denka od wyborowej :decayed::polew:

Opublikowano

Pozdrowionka dla kierownika srebrego Avanta (B7?) spotkanego dziś około 17 na expresówce między Bielskiem a Skoczowem. :hi: T

Opublikowano

ty tym swoim pazdziochem byles czy robiles zawijke przy garazu ?

Zawijałem :wink4:

Powiedz kiedy masz urodziny to kopsne Ci większe okulary ..albo denka od wyborowej :decayed::polew:

w wrzesniu :)

takie jak stepnien pls :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.