Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spotkania na drodze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czyja jest klubowa a4- ka b5, zaparkowana pod Ewatexem na Parowcowej w Wawie?

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Wyświetleń 692,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pozdro dla paru klubowych A4 widzianych w Łebie 19-23 sierpnia :hi:

Opublikowano

czyja jest klubowa a4- ka b5, zaparkowana pod Ewatexem na Parowcowej w Wawie?

Sedan, Avant, kolor?

Opublikowano

Dziś Rondo Zawszy sedan z ramkami i nalepką klubową na klapie. WI .....

Za kierownicą blond niewiasta :)

:hi:

Opublikowano

Dziś 7.45 na rondzie w Józefowie, srebrny avant b5 leciał w strone W-wy, klubowe rameczki a w nich blaszki WOT... :decayed:.

Przyznać który to? :>.. Mało tego pochodzi z moich stron :gwizdanie:..

P.s. Wydaje mi się że widziałem tego avancika w Bukowinie na urodzinach :mysli:

Opublikowano

Dziś 7.45 na rondzie w Józefowie, srebrny avant b5 leciał w strone W-wy, klubowe rameczki a w nich blaszki WOT... :decayed:.

Przyznać który to? :>.. Mało tego pochodzi z moich stron :gwizdanie:..

P.s. Wydaje mi się że widziałem tego avancika w Bukowinie na urodzinach :mysli:

:evil:

p.s w Bukowinie mnie nie bylo ... :decayed:

Opublikowano

SebMis spotkany dziś rano na Modlińskiej i PIXI później na Puławskiej, Pozdro :decayed:

Opublikowano

Dziś 7.45 na rondzie w Józefowie, srebrny avant b5 leciał w strone W-wy, klubowe rameczki a w nich blaszki WOT... :decayed:.

Przyznać który to? :>.. Mało tego pochodzi z moich stron :gwizdanie:..

P.s. Wydaje mi się że widziałem tego avancika w Bukowinie na urodzinach :mysli:

:evil:

p.s w Bukowinie mnie nie bylo ... :decayed:

po prostu znowu nic nie pamiętasz :decayed:

Opublikowano

dziś na ul. Traugutta (koło Policji ) widziany ciemna B6 kombi (jak się nie mylę)

DWR16.... klubowe ramki.

Ja jechałem w przeciwną stronę i na dodatek na rowerku :>

Opublikowano

Dziś 7.45 na rondzie w Józefowie, srebrny avant b5 leciał w strone W-wy, klubowe rameczki a w nich blaszki WOT... :decayed:.

Przyznać który to? :>.. Mało tego pochodzi z moich stron :gwizdanie:..

P.s. Wydaje mi się że widziałem tego avancika w Bukowinie na urodzinach :mysli:

:evil:

p.s w Bukowinie mnie nie bylo ... :decayed:

No co?. Każdy się może pomylić :decayed:, powiedział jeż schodząc ze szczotki drucianej :gwizdanie:..

Opublikowano

SebMis spotkany dziś rano na Modlińskiej i PIXI później na Puławskiej, Pozdro :decayed:

Pozdro Kolkov miło było ( i znowu jesteś szybszy w wysłaniu pozdrowień ) :hi:

Opublikowano

Ciemne A4 B5 (WPR HLXXX) widziane wczoraj około godz 15 na parkingu Lidl'a na Ursynowie :hi:

Opublikowano

ja dzisiaj widziałem audi A6 kombi (dokładnego oznaczeni nie znam, chyba C5 ) w ciemnym kolorze być może granatowym, i miało właśnie naklejkę z tyłu A4-klub.pl a było to w Będzinie na Małachowskiego tak jakoś po 12 , co do tablicy rejestracyjne to raczej SBE dalej nie pamiętam.

Opublikowano

Pozdrownienia dla Ciemnego B5 Avant o numerkach PCT spotkanego we wsi Mikolajewo w wielkopolsce wyprzedzales mnie ja jechalem powolutku na awaryjkach i podziwialem kukly zrobione z slomy przed dozynkami gminnymi :)

Pochodze z tych rejonow wiec milo spotkac kolege "ze wsi obok"

Opublikowano

Spanky spotkany dziś na Puławskiej. Dolinie Służewieckiej i trasie Siekierkowskiej, tym razem kontakt nawiązany :cool1:

Pozdro :decayed:

Opublikowano

Wczoraj godzina 19ta, trasa Wielki Klincz-Nowa Kiszewa wyprzedziło mnie czarne A4 B5 sedan z naklejką klubową rejestracje GD... jechałem białym Manem L-ką.

Pozdrawiam :hi:

Opublikowano

nnoooooooooooo Panowie :rolleyes: AUDI RS4 B7 niebiesiutkie RZESZOW ul Armii Krajowej numery RZ .......

Opublikowano

Spanky spotkany dziś na Puławskiej. Dolinie Służewieckiej i trasie Siekierkowskiej, tym razem kontakt nawiązany :cool1:

Pozdro :decayed:

byla wymiana spojrzen ... :naughty:

Opublikowano

Dziś rano na Siekierkowskim około 7.20 czerwony avancik b5 z ciemnymi szybkami, klubowe rameczki, blaszki WN 70XXX :decayed:. Który to? :przebiegly:..

Gratki za fantastyczny manewr :decayed:... Co?, dróżki się pomyliły :polew: :polew:...

Opublikowano

Srebrna strzała Mustiego widziana wczoraj w Milanówku pod Tesco :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.