Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania na drodze


Traviz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dzisiaj w Milanówku ok. 11 30 widziałem ciemną B5 z rej. "TOS ****" trąbiłem ale kolega najarany chyba :>

to Tosik on zakochany jest, dziewczynę ma w Grodziskowie

a taki dobry chłop był

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w Milanówku ok. 11 30 widziałem ciemną B5 z rej. "TOS ****" trąbiłem ale kolega najarany chyba :>

to Tosik on zakochany jest, dziewczynę ma w Grodziskowie

a taki dobry chłop był

Aaa to dlatego taki przymroczony jechał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarne B5 Avant LU 23xxx8J z ramkami klubowymi widziane dziś ok godz 18.30 w Lublinie, jechałem za Tobą i czasami przed Tobą :) od Alei Kraśnickich po ul. Związkową.

Pozdrawiam kierowcę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ki hooj wczoraj w Lublinie na Chodźki trąbił na wszystkich i wyprzedzał na przejściach dla pieszych pod szpitalem a mojej niuńki mało nie rozwalił. Jechał czarną A5 2.0 T. Dawać go tu starego hooo :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdro da kolegi w czarnm sedanie B5 1.8t na rybnickich numerach widzianego wczoraj około 17.40 na skrzyżowaniu w Żorach. kolega poleciał na Pszczynę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ki hooj wczoraj w Lublinie na Chodźki trąbił na wszystkich i wyprzedzał na przejściach dla pieszych pod szpitalem a mojej niuńki mało nie rozwalił. Jechał czarną A5 2.0 T. Dawać go tu starego hooo :decayed:

Kojarzę typa i pamiętam jak się woził po Nadbystrzyckiej z muzą na full i szybami otwartymi, jakiś goguś :thumbdown: A ta A5 to totalna seria, nawet alu ma jakieś małe. Mam tylko nadzieję, że jej nie zwieśniaczy :thumbdown: Chociaż tym jak się nią wozi już to robi :thumbdown:

A co do tematu:

Czy przypadkiem dzisiaj nie widziałem kogoś z klubu czarnym B5 avantem poliftowym, w Radzyniu Podlaskim na ul. Wisznickiej, leciał od strony K19 na Sławatycze/Parczew, wydaje mi się że widziałem naklejkę klubową na klapie. Tablic nie pamiętam :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ki hooj wczoraj w Lublinie na Chodźki trąbił na wszystkich i wyprzedzał na przejściach dla pieszych pod szpitalem a mojej niuńki mało nie rozwalił. Jechał czarną A5 2.0 T. Dawać go tu starego hooo :decayed:

Kojarzę typa i pamiętam jak się woził po Nadbystrzyckiej z muzą na full i szybami otwartymi, jakiś goguś :thumbdown: A ta A5 to totalna seria, nawet alu ma jakieś małe. Mam tylko nadzieję, że jej nie zwieśniaczy :thumbdown: Chociaż tym jak się nią wozi już to robi :thumbdown:

A co do tematu:

Czy przypadkiem dzisiaj nie widziałem kogoś z klubu czarnym B5 avantem poliftowym, w Radzyniu Podlaskim na ul. Wisznickiej, leciał od strony K19 na Sławatycze/Parczew, wydaje mi się że widziałem naklejkę klubową na klapie. Tablic nie pamiętam :no:

Rafał & Rafał dwa srebrne avanty go dopadną s kopią mu turbo doopę :polew:[br]Dopisany: 23 Październik 2010, 20:59_________________________________________________Właśnie było mi wstyd że audi jadę jak takiego k...wa buraka widze :evil: teraz wiemco czują normalni ludzie w BMW :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Srebrny avant b6 SGL klubowe ramki widziany dziś o 16 na Popularnej w Wawie leciał w stronę dworca PKP włochy kto taki :) ?

Pozdrawiam kierownika :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

srebrny avant b5 , klubowe ramki, rejestracja zaczynajaca sie na ZLO XXXX widziany w niedziele ok. godz. 14.00 na osiedlu jaroty w olsztynie, myslalem ze to moze ktos do nas na niedzielnego spota z wycieczka wpadl, ale szofera nie bylo. pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RS4 B5 w kolorze srebrno-niebieskim na WPRach widziane dziś ok 16 w Otrębusach. Jechałem za Tobą od kolejki w Otrębusach. Klubowa fura ?

klubowa, klubowa :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RS4 B5 w kolorze srebrno-niebieskim na WPRach widziane dziś ok 16 w Otrębusach. Jechałem za Tobą od kolejki w Otrębusach. Klubowa fura ?

taki mały konus z Otrębus se kupił :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla Kolegi z Zielonej żaby w Zielonej Górze :) oczywiście klubowa naklejka

nawet 2 słowa zamieniliśmy na skrzyżowaniu :)

Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj na Popiełuszki w Lublinie A4 avancik EBE 4XXX, oczywiście z wlepką

Pozdrawiam właściciela :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...