Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spotkania na drodze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to na pewno HBD, bo on w tamtych okolicach teraz mieszka ;)

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Wyświetleń 692,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tak myślałem, ale parówkowa mi nie pasowała ;) Oj się HDB zdenerwuje! To jest laserrot, nie jakaś parówka! :D

Opublikowano

Pozdro dla kierownika parówkowej b5 avant (naklejka na klapie bagażnika po prawej stronie) - nr. rej.: CB XXXXX

Spotkany na Al.Jerozolimskich - wlot do Pruszkowa

:hi:

To ja, za późno załapałem i nawet nie mrugnąłem światłami ;)

I chłopaki mają rację - laserrot ;p (cokolwiek to oznacza)

Opublikowano

Dzisiaj w korku na Sasanki jechałem za Nosferem

Nie trąbiłem bo jechałem czarny golfem 3 kombi.pozdrow

Opublikowano

Bardzo ciemne lub czarne B6 avant z 2 rurami z naklejka z tyłu widziane na ulicy Kopernika w Płońsku. pozdro :hi:javascript:void(0);

Opublikowano

Bardzo ciemne lub czarne B6 avant z 2 rurami z naklejka z tyłu widziane na ulicy Kopernika w Płońsku. pozdro :hi:javascript:void(0);

Bardzo ciemne :naughty:

Opublikowano

:hi:

Drugi raz w tym tygodniu wyprzedzał mnie ciemny Avant B6 SCI WR...

Pierwszy raz w Żorach, drugi na trasie przed Pawłowicami jeśli się nie mylę (to dzisiaj)

Opublikowano

Kto dzisiaj przejeżdżał w Płocku przez aleje w strone podoli RS 4????????? :shocked: niezła jazda w korku :brawo: pędził jak szaleniec :D

Opublikowano

Moskal i Kolkov dzis u mnie w odwiedzinach w Robocie :decayed: Przywitane :hi:

Opublikowano

Moskal i Kolkov dzis u mnie w odwiedzinach w Robocie :decayed: Przywitane :hi:

U mnie też byli :hi:

Solar pamietaj o mojej paczuszce :decayed:

Opublikowano

Moskal i Kolkov dzis u mnie w odwiedzinach w Robocie :decayed: Przywitane :hi:

U mnie też byli :hi:

Solar pamietaj o mojej paczuszce :decayed:

:lol1:

Opublikowano

WX 32847 granatowe be pięć kąbi widziane na ul. Farysa pod moją firmą jakieś 2 godziny temu. Pozdrawiam. :)

Opublikowano

Na Żoliborzu nie pamiętam jaka ulica zaparkowane B7 avant z ciemnymi szybami na numerach ZDR.pozdrawiam

Opublikowano

Srebrna B6 avant EL 923XX dziś na Czerniakowskiej w stronę Legii.

Opublikowano

pozdro dla kierownika b5 po lifcie na blachach NNI .... na krakowskiej w WAW.

Opublikowano

Srebrna B6 avant El 923XX dziś na Czerniakowskiej w stronę Legii.

no i masz na a tak chcialem po cichutku do pracy dojechac :P

ale srebrna to nie jest tylko niebieska :D

Opublikowano

Srebrna B6 avant El 923XX dziś na Czerniakowskiej w stronę Legii.

no i masz na a tak chcialem po cichutku do pracy dojechac :P

ale srebrna to nie jest tylko niebieska :D

w stolycy nie ma nic po cichutku :decayed:

Opublikowano

heheh no wlasnie widze ;) po prostu sie nie da :D

Opublikowano

Srebrna B6 avant El 923XX dziś na Czerniakowskiej w stronę Legii.

no i masz na a tak chcialem po cichutku do pracy dojechac :P

ale srebrna to nie jest tylko niebieska :D

w stolycy nie ma nic po cichutku :decayed:

Widzę, że w Wawie jest więcej łodziaków.... I nic się nie odzywają???

Magdalenah i rkwon jeździcie na tutejsze spoty?

Opublikowano

Pozdro dla kiermana poliftowej B5'ki zaparkowanej przy parkingu DSW przy Strzegomskiej/Jaworskiej we Wro :hi: Tak patrze - czarne ramki - pewnie RS Serwis (ostatnio tego pełno jeździ)..ale podjeżdżam bliżej - A4 - Klub :decayed:

Pozdrawiam :cool1: PS, ładne autko - bo takie samo jak moje :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.