Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spotkania na drodze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czerwony Bolec widziany wczoraj w Lublinie koło Olimpu :kox:

No to sobie popisales na forum... :polew:

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Wyświetleń 692,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Czerwony Bolec widziany wczoraj w Lublinie koło Olimpu :kox:

No to sobie popisales na forum... :polew:

To nie jest to ksywa ogólnodostępna ? :gwizdanie:

Poziek używał tego określenia jak był u mnie ostatnio :decayed::polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Poziek używał tego określenia jak był u mnie ostatnio :decayed::polew: :polew: :polew:

potwierdzam , nawet mozna było wyczuć nie wiadomo dlaczego , taką nutke pogardy :decayed:

Opublikowano

Poziek używał tego określenia jak był u mnie ostatnio :decayed::polew: :polew: :polew:

potwierdzam , nawet mozna było wyczuć nie wiadomo dlaczego , taką nutke pogardy :decayed:

Potwierdzam :D :D :D

Ponadto jak używał wspomnianego wcześniej określenia.. cedził szyderczo coś przez zęby..i to w języku hebrajskim :decayed:

Opublikowano

znaczy cos mu sie ulewalo przez zeby? :blink:

:polew:

Opublikowano

znaczy cos mu sie ulewalo przez zeby? :blink:

:polew:

Of kors :jerk::lol1:

Opublikowano

Dziś po godz. 9 minąłem czarną/granatowa a4 b7 na stacji bp w pyrzowicach (przy lotnisku). Zdążyłem przyuważyc wlepe na szybie :):hi:

:hi: :hi:

Opublikowano

Pozdrowienia dla kierownika B5 1.8T widzianego dzisiaj w Łodzi około południa na skrzyżowaniu obywatelskiej/jana pawła.

Bardzo fajnie robi pssyyykkkk przy ruszaniu :naughty:

dzieki dzieki :D i pssyyykkkk robi przy kazdym zdjeciu nogi z gazu ;)

Opublikowano

Pozdrawiam kierownika czarnej B5 avant 1.9 TDI bez wycieraczki z tyłu WZY z ramkami klubowymi widzianego dziś około godziny 16:25 w Żyrardowie w okolicach dworca PKP

Opublikowano

dzisiaj o 13.20 widziane pod Uniwersytetem Ekonomicznym w Poznaniu granatowe/czarne b6 sedan z felgami RS6, blachy ZK :) ja stałem kawałek dalej w stronę UE, na tej jednokierunkowej "Taylora", a widziałem, że tamtędy jechałeś, więc raczej widziałeś :D pozdrawiam! :good:

Opublikowano

Pozdro dla kierownika czarnej B7 w avancie na WM widzianego ok 6 rano przy ul. Zabranieckiej....jechalem za toba i mignalem swiatlami przy P&G :hi:

Opublikowano

Dzisiaj w Pruszkowie koło targowiska miejskiego zaparkowane A4 B5 TDI granatowe sedan na WPR z tyłu ramka i nalepa forumowa.pozdrawiam

Opublikowano

Pozdrówka dla kierownika czarnego sedana KT 70***, w clubowych ramkach, przebijającego się wczoraj przez korsona, około szesnastej, na Bema w Tarnowie. :hi:

Opublikowano

Pozdrówka dla kierownika czarnego sedana KT 70***, w clubowych ramkach, przebijającego się wczoraj przez korsona, około szesnastej, na Bema w Tarnowie. :hi:

Tych z Clubowymi ramkami pozdrawiamy w sposób szczególny:bicz3: :bicz3: :bicz3:
Opublikowano

Tak tak pozdrawiamy Środkowym Palcem :decayed::naughty::yeah: :yeah:

Opublikowano

Pozdrawiam właściciela ciemnej S4 (KR 858XX) zaparkowanej w czwartek na ul. Estery przed okrąglakiem w Krakowie.

Opublikowano

Dzisiaj pod Kauflandem w Jabłonnie czarne B5 sedan fotele Recaro 15' felgi na WL.Pozdro :)

Opublikowano

Dzisiaj pod Kauflandem w Jabłonnie czarne B5 sedan fotele Recaro 15' felgi na WL.Pozdro :)

:hi: pozdrawiam.. byłem furą Teścia :naughty:

Opublikowano

Pozdrówka dla kierownika czarnego sedana KT 70***, w clubowych ramkach, przebijającego się wczoraj przez korsona, około szesnastej, na Bema w Tarnowie. :hi:

Tych z Clubowymi ramkami pozdrawiamy w sposób szczególny :bicz3: :bicz3: :bicz3:

Miałem pewnie zadzwonić i to centralnie?? :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.