Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spotkania na drodze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pewnie byl jasny, tylko miales jeszcze wczorajszy wzrok... To definitywnie spanky :polew:

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Wyświetleń 692,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

W sumie może i racja hyhyhy , w każdym bądź razie następnym razem będzie miał lewarek w uśmiechu .

Opublikowano

Kolo 16, trasa z Czosnowa na Leszno, b5 tez na klubowej ramce? :)

srebrny avant? ja sie tamtedy poruszam codziennie...

Opublikowano

Kolo 16, trasa z Czosnowa na Leszno, b5 tez na klubowej ramce? :)

srebrny avant? ja sie tamtedy poruszam codziennie...

chyba tak, nie pamietam bo sie spieszylem :wink4:

Opublikowano

Pewnie byl jasny, tylko miales jeszcze wczorajszy wzrok... To definitywnie spanky :polew:

W sumie może i racja hyhyhy , w każdym bądź razie następnym razem będzie miał lewarek w uśmiechu .

gdzie Cie tam nosi ... dawno ktos Ci na rondzie nie wklepal ... :naughty::decayed::polew:

Opublikowano

Aaa musiałem zajechać do tego zagłębia dresów :D

Opublikowano

Dzisiaj w Milanówku na skrzyżowaniu przy Tesco czarne A4 B5 (z ciemnymi lampami z tyłu) z lekko przyślepawym kierownikiem :decayed: machałem łapą, później trąbiłem. Rej. WPR po 18.

Pozdrawiam kierownika

Opublikowano

18-ego w Zakopcu na parkingu przy rondzie na wylocie na Kościelisko

czarna B5 avant z czarnymi relingami z przodu ramka i

znaczek na grilu rej.PP 77..00 :hi:

Opublikowano

w środę na wale miedeszyn ciemne B5 kąbi NO z dziwną rułą :decayed:

Opublikowano

a we Wrocławiu nie ma ramek czy jestem ślepy :gwizdanie: :gwizdanie: ?

Opublikowano

dzisiaj kolo godziny 19 na przejeździe kolejowym w cekcynie widziane a4 b5 zielone w sedanie :cool1:

pozdro dla Kierowcy

Opublikowano

W czwartek ok godziny 16 widziane granatowe b5 kombik w czestochowie na numerach CSW5EXX ;)

Opublikowano

a we Wrocławiu nie ma ramek czy jestem ślepy :gwizdanie: :gwizdanie: ?

Chyba nie ma. Dzisiaj pół dnia tam dobijałem zawiechę :wallbash: i nic Klubowego nie wyhaczyłem, choć A4 jak nasrał jeździ :cool1:
Opublikowano

W sobotę około 19 w Radzyniu Podlaskim na parkingu pod tesco widziane czarne b7 sedan, z klubową ramką z tyłu, naklejką dynosftu na klapie i czterema rurami. Nawet na zaciskach hamulcowych było chyba logo dynosoftu. Piękna furka! Pozdrawiam

Opublikowano

komu ściskałem wczoraj grabe w radzyniu podlaskim?

Opublikowano

W sobotę około 19 w Radzyniu Podlaskim na parkingu pod tesco widziane czarne b7 sedan, z klubową ramką z tyłu, naklejką dynosftu na klapie i czterema rurami. Nawet na zaciskach hamulcowych było chyba logo dynosoftu. Piękna furka! Pozdrawiam

może Patryk? (Patrox)

Opublikowano

ramki klubu namierzone :) pozdo dla kolegi około godz.16 pod McDonald na Puławskiej w Wawce :hi:

Opublikowano

Pozdro dla czornej b6ki, z którą potrąbiliśmy sobie dziś na Hallera przed 18-tą :hi:

PS, szałowo wygląda ta Twoja s-ka :cool1:

Opublikowano

ramki klubu namierzone :) pozdo dla kolegi około godz.16 pod McDonald na Puławskiej w Wawce :hi:

Jaki kolor :gwizdanie: może mnie namierzyłeś :kox: jeśli tak to pozdrawiam :hi:

Opublikowano

heh granatowy?? wot rejestracje:)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.