Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spotkania na drodze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dziś pod biedronką we Władysławowie spotkane na parkingu B5 w kombi srebrne z naklejką po prawej stronie klapy blaszki DB 7049*

Pozdrawiam :hi:

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Wyświetleń 692,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dziś pod biedronką we Władysławowie spotkane na parkingu B5 w kombi srebrne z naklejką po prawej stronie klapy blaszki DB 7049*

Pozdrawiam :hi:

Właśnie stamtąd wróciłem :polew:

To jest nas tu przynajmniej trzech :kox: może jakiś mały spot pod biedroną zrobimy :polew: tyle że ja przyjechałem AR 147 srebrną na LRY

może się na siebie natkniemy gdzieś na mieście :naughty:

Opublikowano

a ja dopiero co z władka wróciłem do wwa :(

Opublikowano

Jeżdze ponad rok audi przejechalem droge od morza po góry i żadnej klubowej A4 nie widziałem hehe

Opublikowano

Ja wlasciwie za kazdym razem, gdy opuszcze Olsztyn, widuje klubowe auta. Czesto w Elblagu i Gdansku, kiedys w Wawie kogos widzialem, no i wczoraj w drodze do Piotrkowa

Opublikowano

a ja dopiero co z władka wróciłem do wwa :(

Rozumiem twój ból.......... też go mam :confused4: Ja w tym roku, też na trasie nad morze widziałam parę klubowych autek :)

Opublikowano

wczoraj po 16.00 na Piłsudskiego czarne B5 na blachach RLA :chytry: ładne felgi :hi:

Opublikowano

Dzisiaj przed 9.00 w Sosnowcu na parkingu przy Koplanianej stał granatowy avant b5 z klubowymi ramkami :)

po felgach wydawało mi się że Kędzior, pozdro :hi:

Opublikowano

Dzisiaj przed 9.00 w Sosnowcu na parkingu przy Koplanianej stał granatowy avant b5 z klubowymi ramkami :)

po felgach wydawało mi się że Kędzior, pozdro :hi:

co ten żydek zaczął jeździć autem :decayed:

Opublikowano

:hi:

kto zaparkował grafitową B6 w sedanie na WR 077** na Broniewskiego?

pozdro

Opublikowano

Dzisiaj o 18:30 na Traktorzystów w Wawie B5 na tablicach LBI....

Opublikowano

a ja pozdrawiam najszysze 1,6 w klubie :)

Znaczy iKali spotkany dzisiaj na Cargo :) - spocik lepszy niz na Torwarze :P

PS Kali cos ci te suszarki gwizdaja glosno - nie wiem co sie dzieje ale moja tez wyje jak poje*** musze znalezc kogos kto stwierdzi "ze tak ma byc" lub "paaaanie - jakby to byl kon to bym go uspil" :P

Opublikowano

PS Kali cos ci te suszarki gwizdaja glosno - nie wiem co sie dzieje ale moja tez wyje jak poje*** musze znalezc kogos kto stwierdzi "ze tak ma byc" lub "paaaanie - jakby to byl kon to bym go uspil" :P

moja po regeneracji tez gwiżdże jak odrzutowiec :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

:hi:

kto zaparkował grafitową B6 w sedanie na WR 077** na Broniewskiego?

pozdro

trzy "kosy" to Ozix :wink4:

Opublikowano

PS Kali cos ci te suszarki gwizdaja glosno - nie wiem co sie dzieje ale moja tez wyje jak poje*** musze znalezc kogos kto stwierdzi "ze tak ma byc" lub "paaaanie - jakby to byl kon to bym go uspil" :P

moja po regeneracji tez gwiżdże jak odrzutowiec :kox: :kox: :kox:

Jak ładują po 3 bary to gwiżdżą :polew: :polew:

Opublikowano

a ja pozdrawiam najszysze 1,6 w klubie :)

Znaczy iKali spotkany dzisiaj na Cargo :) - spocik lepszy niz na Torwarze :P

PS Kali cos ci te suszarki gwizdaja glosno - nie wiem co sie dzieje ale moja tez wyje jak poje*** musze znalezc kogos kto stwierdzi "ze tak ma byc" lub "paaaanie - jakby to byl kon to bym go uspil" :P

Miło było się spotkać :)

A suszarki gwiżdżą i tak ma być. Sprawdzałem wszystko, wymieniałem jakieś oringi, uszczelki itd. także szczelność jest i koleś powiedział, że tak ma być i zebym się przyzwyczaił. Szczerze mówiąc to nawet mi się podoba bo ludzie nie wiedzą co to jedzie :naughty: A ładują równo po 1 bar.

Opublikowano

Wczoraj 11.08.2010 zauważona B6 szara sedanik z ramkami na starówce w Zamościu po 17 nr rej LU303** kto to taki?

Opublikowano

Szare B5 tablice DL 44XXX namierzone na rondzie ONZ, pozdrawiam kolegę.

Opublikowano

Wczoraj 11.08.2010 zauważona B6 szara sedanik z ramkami na starówce w Zamościu po 17 nr rej LU303** kto to taki?

to moja kolego przyjechalem na lody do zamoscia :) pozdrawiam :hi:

Opublikowano

przyjechalem na lody do zamoscia

:gwizdanie: :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.