Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spotkania na drodze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wczoraj 11.08.2010 zauważona B6 szara sedanik z ramkami na starówce w Zamościu po 17 nr rej LU303** kto to taki?

to moja kolego przyjechalem na lody do zamoscia :) pozdrawiam :hi:

W sumie to widzieliśmy się, bo ja stałem taxóweczką zielone Audi jak wyjeżdżałeś :cool1:

Pozdrawiam również :hi:

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Wyświetleń 692,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wczoraj widziałem na ul. Lipowej czarne RS4 b7... rejstracja LZ....to ktoś od nas?? nie zauważyłem czy miał ramki albo nalepke... wyrwał ze świateł aż okna drżały :P

Opublikowano

lz 33xxx ? chyba nie nalezy do klubu ,

Opublikowano

ano jeździ takie po Lublinie :) ale koleś chyba w Lublinie mieszka bo ja go tu często widzę

Opublikowano

Należał ale się wypisał :naughty:

Opublikowano

czarne B6 CG55*51 widziane kilka minut po 10tej na wylocie ze Tczewa w strone Gdanska. :hi:

Opublikowano

czarne B6 CG55*51 widziane kilka minut po 10tej na wylocie ze Tczewa w strone Gdanska. :hi:

to bartlo79, kolega od Nas :naughty:

Opublikowano
:przebiegly:
Opublikowano

A ja nigdy nikogo nie mogę spotkać, albo mam pecha, albo nie dowidzę :decayed:, żebym jeszcze mało jeździł....

Sorry za Ot Panowie :naughty:

Opublikowano

Oklejona niebieska dwururka 1,8T w B6 na blachach LSW XXXX jadąca na trasie Warszawa - Ryki wczoraj namierzona ok godziny 18.

pozdrowienia poleciały ze srebrnej Alfy :kox:

Opublikowano

Czarne B7 PO 0**MT widziane wczoraj około 19 na -1 poziomie parkingu w centrum Malta. :hi:

Opublikowano

hehe ja za to widzę za dużo A4 by wszystkie spamiętać :decayed:

Opublikowano

widziane czarne B7 kombi w krynicy morskiej, byłem na pasach i przejechało obok, miałem podejsc ale pojechało sobie, w kazdym razie pzdr :hi:

Opublikowano

W czwartek na wisłostradzie w kierunku Wilanowa widziane czarne B5 avant z nasza naklejką i nie naszymi ramkami ("c"). Godzina około 15:30

Opublikowano

Prezes widziany dziś pod Tesco w Lublinie o godz 10 :decayed: przywitane :hi:

Opublikowano

Prezes widziany dziś pod Tesco w Lublinie o godz 10 :decayed: przywitane :hi:

a jak szedł?

Opublikowano

Wczoraj ok 20:40 pod M1 zaparkowane ciemne A4 z klubowymi ramkami na LOP**** Pozdrawiam.

Opublikowano

W czwartek na wisłostradzie w kierunku Wilanowa widziane czarne B5 avant z nasza naklejką i nie naszymi ramkami ("c"). Godzina około 15:30

napewno nasza naklejka ??? oni mają podobne

Opublikowano

jako forumowicz , a jeszcze nie klubowicz może posiadać naklejkę klubu??

Opublikowano

jako forumowicz , a jeszcze nie klubowicz może posiadać naklejkę klubu??

ale nie trzeba być klubowiczem zeby mieć naklejke , mi sie wydaje ze troche głupio miec ramke kupa.eu a naklejke A4-klub.pl , zwłaszcza ze oba kluby nie palaja do sibie miłością :gwizdanie:

EOT

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.