Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] CHIP- grupowy w mazowieckim. U słynnego Mistrza Rogala.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja już niedługo. Z czasem kiepsko ale Fmic prawie wisi. A jak zawisnie to wreszcie zajedziem na mineralną.

Opublikowano

Nie wiem w czym problem - nikt z organizatorow nie podal terminu w jakim nalezy sie zmiescic, a za te 300 zaoszczedzone :naughty: mam zbiornik paliwa i na lizaka dla malego :tongue4:

Wydaje mi się że problem w tym że nie tylko te 48 osób chciało zrobić mapę u mistrza Witka i zalac jeszcze zbiornik i nie wspomnę o tym lizaku ale ma chęć na to wielu klubowiczów A4.A w ciągu tego pół roku już powinny być ze 3 tury i kolejna by się skończyła i Ci co teraz milczą zapisali by sie na kolejną i też swoje auta zrobili i nikt by nie czekał.48 osób na 2 miesiące to jakieś 2 w porywach do 3 aut dziennie-nawet 3 miesiące.Jak Ty kolego byś wiedział że możesz zrobić taniej ale lista zamknięta i trzeba czekac na kolejna turę to pewnie po tym pół roku juz byś wiedział w czym problem :wallbash: .Dobra nie będę się produkował nie potrzebnie ja swoje załatwiłem ale gdyby nie to że niektórzy wiedzą kiedy powiedzieć nie dam rady,rezygnuję ( :notworthy:)też bym czekał w kolejce.
Opublikowano

ja juz na poczatku mowilem ze pod koniec lipca :good:

a jesli ktos sie nie potrafi okreslic sie z data to ma problem - nie mozna napisac - streszczac sie - czas do konca sierpnia i po sprawie :good:

Prosze o wykreslenie mnie z listy

Opublikowano

Pawko 82 zajmij sie czym innym bo tego czytas sie juz nie da :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

panowie bez stresu, :good:

Niedługo będę z u Witka to pogadam z nim, czy wy***ać resztę z tej list czy czekać do ostatniego niedobitka. :>

Opublikowano

Ja mogę wpisać się zamiast kogoś kto się wykreślił :kox:

Opublikowano

też chętnie się dopiszę :>

Opublikowano
  • Autor

:hi:

Panowie,

Rozmawiałem z Witkiem

terminy na programowanie mogą być od początku września.

będziemy mieli tydzień na ogarnięcie się.

Witek zarezerwuje cały tydzień specjalnie dla nas.

Ostatecznie zakończymy grupowy mod.

Opublikowano

No i ok.

Opublikowano

Pawko 82 zajmij sie czym innym bo tego czytas sie juz nie da :wallbash:

Ty też zajmij się czym innym jak czytać nie mozesz :>
Opublikowano

Jak są jeszcze miejsca, tez sie chetnie dopisze.

Opublikowano
  • Autor

Jak są jeszcze miejsca, tez sie chetnie dopisze.

:hi:

za 1500zł

Opublikowano

za 1500zł

:shocked: wystarczylo napisac ze nie ma miejsc. W ostatnich postach kilka osob pisalo zeby je wykreslic - pomyslalem ze uda sie jakos wcisnac.. no ale trudno.

Opublikowano

Przyznam szczerze, że niektórzy mocno lecą w kulki..

Chciałoby się aby autem zajął się ktoś w mistrzowski sposób, ale 1.5k zł to już za dużo..

Mieć ciastko i zeżreć ciastko, normalnie :wallbash:

4turbo robi remap do evo, imprez ~3k zł, chętnych nie brakuje mimo, że konkurencja robi też dużo taniej, bo istotą jest wiedza, doświadczenie i podejście do tematu.

Sorry za OT.

Opublikowano

:hi:

tema zamiera ja mam termin za dwa tygodnie wreszcze :evil:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

tema zamiera ja mam termin za dwa tygodnie wreszcze :evil:

Niedługo będzie koniec :cool1:

Opublikowano

:hi:

tema zamiera ja mam termin za dwa tygodnie wreszcze :evil:

Niedługo będzie koniec :cool1:

Ale nie ma co, to chyba największa grupówka do tej pory. Udało się nieźle a i Rogal też pewnie nie narzeka.

Opublikowano

A jak z tym umawianiem się killer. Można juz i tylko pierwszy tydzień września wchodzi w grę ?

Mi już tylko rurki zostały i mogę jechać.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

A jak z tym umawianiem się killer. Można juz i tylko pierwszy tydzień września wchodzi w grę ?

Mi już tylko rurki zostały i mogę jechać.

Ja przed chwilą umówiłem się na 9go, więc terminy jeszcze są... :good:

Opublikowano

lux będę dzwonił

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.