Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE


joker-lukasz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jakaś masakra jest. Nie wiem co z tymi ludźmi jest, w Augustowie ostatnio pojawiło się kilka fajnych Audi, ale, żeby na spota wpaść to nie. :wallbash::thumbdown: ;(

Ostatnio na forum rejestrował się ktoś, kto ma S4 B5 2,7 Biturbo z Sejn jak dobrze pamiętam :naughty::kox: . Pisałem do niego, żeby prześledził temat spotów i wpadł do nas kiedyś. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filip z tego co widać to się chyba nic nie uzbiera na spota :wallbash:

najpierw wymarł Twój Augustów a teraz Suwałki :kwasny:

Szczepan dawaj trumniaka to powywozimy ich do kamieniołomów :naughty:

Nikt nie wymarł - na ostatnich 2 spotach pojawiłem się tylko ja. Nikt nie raczył nawet się pofatygować - nawet Ci co zapodali temat.

Jak większa ilość osób zadeklaruje swoje przybycie to może i ja się pojawię, na razie nie mam większych planów na weekend.

W Suwałkach spoty Audi nie wymarły - na spocie Team Audi Suwałki było 5 autek, w tym 3 x A4/B5 w avancie. :tongue4:

Trzeba było wpadać na bajerkę. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no był jeden spot na którym byłeś sam.. ten przed Twoim wyjazdem nad morze.. ja ttedy też byłem tylko się spóźniłem bo musiałem meble pomóc nosić :kwasny:

o tym drugim nic nie wiem.. :gwizdanie:

czemu nie wrzucasz żadnych info jak są spoty Audi Team S-ki?? ja bym też kiedy wpadł.. :decayed:

to robimy jakiegoś spota w niedzielę?? tylko byłoby trzeba trochę o wczesniejszej godzinie bo póxniej będą jakieś koncerty czy coś i miejsc pewnie nie będzie..

co Wy na to?? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no był jeden spot na którym byłeś sam.. ten przed Twoim wyjazdem nad morze.. ja ttedy też byłem tylko się spóźniłem bo musiałem meble pomóc nosić :kwasny:

o tym drugim nic nie wiem.. :gwizdanie:

czemu nie wrzucasz żadnych info jak są spoty Audi Team S-ki?? ja bym też kiedy wpadł.. :decayed:

Temat drugiego spota zarzucił chyba Marcin, Jony zadeklarował swoja obecność a skończyło się na tym, że sam postałem chwilkę i pojechałem do domu. :(

Co do spotów TAS to info znajdziesz na naszym forum. Spoty regularnie raz w miesiącu, czasem częściej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś jechałem przez miasto i tam gdzie się spotykamy zamknięte.. czyli spota można kombinować jak coś to na przyszły weekend albo jakoś w środku tyg. jeśli oczywiście chętni się znajdą

[br]Dopisany: 14 Sierpień 2010, 09:47_________________________________________________Sylwiasty dopisałem się do TAS ale jakoś nie mam tam chyba uprawnień.. :kwasny: wchodziłem w jakis wątek a tam że "nie ma c**jaaa nie wejdziesz"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! A możesz się zalogować? Bo ostatnio aktywowałem Twoje konto. Dział spoty i zloty jest dostępny dla wszystkich. Jeśli chciałeś wejść w dział prywatny to tam nie masz dostępu. Forum może czytać każdy bez rejestrowania czy logowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no się zalogowałem.. a co to ten dział prywatny??

bo widziałem jakiś pierwszy z góry wątek o zniżkach dla TAS i chciałem wejść i właśnie tam chociażby się nie dało..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no się zalogowałem.. a co to ten dział prywatny??

bo widziałem jakiś pierwszy z góry wątek o zniżkach dla TAS i chciałem wejść i właśnie tam chociażby się nie dało..

Dział prywatny jest tylko dla pełnoprawnych klubowiczy TAS. :cool1: Czyli takich, co na spotach regularnie bywają. Dział prywatny jest dla Ciebie chyba nawet niewidoczny, dopiero jak zostaje się przyjętym do TAS Member to ma się dostęp.

Tak samo ze zniżkami. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo widzisz taki myk :naughty: to muszę wpadać na spoty ;)

a kiedy planujecie następny spot w TAS?? bo tu w A4 to strasznie cienko :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo widzisz taki myk :naughty: to muszę wpadać na spoty ;)

a kiedy planujecie następny spot w TAS?? bo tu w A4 to strasznie cienko :wallbash:

W TAS ze spotami jest tak, że zarzuca się temat i za max tydzień jest spot. Następny mam w planach zrobić w ostatnim tygodniu sierpnia. Zdarzały się też spoty na szybko, dziś pada hasło i dziś jest spot. Oczywiście wszyscy dostają info sms-em. Czasem taki szybki sponton był lepszy i większy niż planowany tydzień wcześniej. :cool1:

Ale jak coś to dam znać tu na forum. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słabo tu z Wami ugadywanie idzie.. ;(

to może konkretnie ugadujemy się na za tydzień w niedzielę na 18.00?? jesli będzie chociaż jedna osoba która wpadnie to ja będę na 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja temat obserwuję cały czas na bieżąco, ale nikt się nie odzywał , że przyjedzie to myślę, nie będę OT robił :wink4:

słuchajcie, a chciałby się ktos spocić w tygodniu w godzinach że tak powiem roboczych 10-14 ? bo ja ostatnio bywam w Suwałkach dość często ale w tygodniu właśnie w tych godzinach :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...