Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE


joker-lukasz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

to jak chcecie to możemy przenieść jakoś na niedzielę ;) tylko może na trochę późniejszą godzinę?? ;)

może ktoś jest chętny pobalować w przyszłą sobotę w plazie na bibce?? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=1286087432

co myslicie? autko klubowe, cena sporawa , ale jaki wypas :naughty:

z tego co widziałem jak ludzie pisali na forum to auto warte tej kasy :) osobiście wolałbym tak wypasione i zadbane B5 niż golasa w B6, Johny a nie myślałeś żeby kupić delikatnie strzeloną B6 z pewną przeszłością i z deka walnięta żeby ją zrobić? widziałem jest parę takich do kupienia i jedna była z Białegostoku czarna w avancie z przytartym tyłem i wyglądała dość ładnie :)[br]Dopisany: 24 Październik 2010, 18:32_________________________________________________http://moto.allegro.pl/audi-a4-1-9tdi-i1286501745.html masz nawet znalazlem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ho ho witam panowie po latach

to i ja się skuszę na mały wyjazd do Suwałek :>

ps. a co za rezenko w plazie się szykuje??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=1286087432

co myslicie? autko klubowe, cena sporawa , ale jaki wypas :naughty:

z tego co widziałem jak ludzie pisali na forum to auto warte tej kasy :) osobiście wolałbym tak wypasione i zadbane B5 niż golasa w B6, Johny a nie myślałeś żeby kupić delikatnie strzeloną B6 z pewną przeszłością i z deka walnięta żeby ją zrobić? widziałem jest parę takich do kupienia i jedna była z Białegostoku czarna w avancie z przytartym tyłem i wyglądała dość ładnie :)[br]Dopisany: 24 Październik 2010, 18:32_________________________________________________http://moto.allegro.pl/audi-a4-1-9tdi-i1286501745.html masz nawet znalazlem

siemka-biez vin i sprawdzaj.Widac na zadbane jak bedzie malo softa wpakujesz i polatasz.B6 czemu nie ale nie golas juz bym b5 pod wypas.POzdrooo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rezanko.. hmmm ;) ja to widzę najlepsze razanko jakie może być ;) pewnie jakaś Herbata? ;)

rozumiem że lepiej przenieść datę spota na niedzielę?? załóżmy na 16.00?? tak żeby bardziej wszystkim pasowało??

Johny sprawdzaj tą B6.. 2003 rok za tą kasę i jakby nie miała żadnej przeszłości powypadkowej poza tym przytarciem z tyłu to ja bym brał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

joker ty wywaliłeś kata chyba coś mówiłeś tak? wspawaną masz rurkę? czy pusta pucha tylko? jakie masz spostrzeżenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

joker ty wywaliłeś kata chyba coś mówiłeś tak? wspawaną masz rurkę? czy pusta pucha tylko? jakie masz spostrzeżenia?

no wywalałem kata.. mam rurkę bez żadnych puszek :) ale wiesz co Ci powiem że jak szukasz kogoś kto by Ci to spawał to najlepiej u jakiegoś znajomego pokaż mu instrukcję bo u nas na forum jest.. bo facet do którego zaprowadziłem nie wiedział jak się za to zabrać jakiś baran :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,panowie gdzie tankujecie auta i jakieś spostrzeżenia co do jakości.pytam oczywiście tylko tych co leją na stacji :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zawsze statoil... nie narzekam chociaż tankując w statojlu w suwałkach i porównując go z sopockim wcześniej było mozna odczuc sporą różnice na korzyść sopockiego ale ostatnio trochę się poprawiło ;) także polecam.. chociaż ceny nie sa ajniższe nie da się ukryć :gwizdanie: na spota wpadaj a nie pytasz o paliwo :bicz3:

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze tak wypada,że nie mam czasu albo chęci :tongue4: chociaż w ten weekendzik prawdopodobnie bede miał jedno i drugie. próbuje zarzucić jakiś temacik bo strasznie wieje tu nudą :thumbdown:

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

joker ty wywaliłeś kata chyba coś mówiłeś tak? wspawaną masz rurkę? czy pusta pucha tylko? jakie masz spostrzeżenia?

no wywalałem kata.. mam rurkę bez żadnych puszek :) ale wiesz co Ci powiem że jak szukasz kogoś kto by Ci to spawał to najlepiej u jakiegoś znajomego pokaż mu instrukcję bo u nas na forum jest.. bo facet do którego zaprowadziłem nie wiedział jak się za to zabrać jakiś baran :polew:

bedę robić to chyba sam u znajomego bo on w sceniku ( na gnojówkę oczywiście) też myśli nad takim zabiegiem :)

ale nie kopci bardziej i nie pracuje głośniej? i jak odczucia z jazdy? :decayed: mój jeszcze nie daje o sobie znać ale wyp...e go dla zasady :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał to się wkręcaj z nami do tematu.. na zawsze mamy o czym pieprzyć głupoty :decayed: ja na forum siedzę sporo czasu więc popisać zawsze można..

Karol.. nic nie kopci głośniej też nie jest.. auto wyraźnie lepiej zaczęło się zbierać i na wyższych obrotach słychać delikatnie turbinkę :) jak go wytniesz to będzie na pewno o wiele lepiej dla turbiny.. a kiedy planujecie spawać?? to może bym się zalapał na zaspawanie prostych końcówek tłumika ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał to się wkręcaj z nami do tematu.. na zawsze mamy o czym pieprzyć głupoty :decayed: ja na forum siedzę sporo czasu więc popisać zawsze można..

Karol.. nic nie kopci głośniej też nie jest.. auto wyraźnie lepiej zaczęło się zbierać i na wyższych obrotach słychać delikatnie turbinkę :) jak go wytniesz to będzie na pewno o wiele lepiej dla turbiny.. a kiedy planujecie spawać?? to może bym się zalapał na zaspawanie prostych końcówek tłumika ;)

jak się napierdol....my :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...