Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE


joker-lukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Johny, szczerze Ci radzę- jak masz kupić auto to szukaj B6 1,9 TDI, zobaczysz i się przekonasz, że było warto, może właśnie warto poszukać czegoś lekko pukniętego i zrobić na tip top :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Johny, szczerze Ci radzę- jak masz kupić auto to szukaj B6 1,9 TDI, zobaczysz i się przekonasz, że było warto, może właśnie warto poszukać czegoś lekko pukniętego i zrobić na tip top :gwizdanie:

Filip bede szukał co się trafi , w miarę fajnym stanie .

Biorąc pod uwagę b5 od Topora to mysle ,że autko jest naprawdę igła i kupe serca włożono w nie i jeszcze więcej kasy. i jak by nie patrzyć kupujac takie autko ,myslę ,że bym nie musiał dokładac doi niego przez pewien okres czasu., co nie zmienia faktu ,że jest to już jednak stara linia b5

kupując b6 bedzie trzeba napewno wyłośyć jeszcze kasy na podstawowe wymiany , +jakies niespodzianki..

ahaa tak jak wspomniałem biorę pod uwagę także e-46 2,0d 150 ps :gwizdanie:

Marcin , znam stronkę , przeglądając niektóre oferty b6 to aż mi się nie chce wierzyć , że tam chodzą one po ok, 23-24tyś :mysli:

Wiecie może jak wygladaja opłaty autka sciagniętego z litwy , podobnie jk do aut tych z niemiec?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Johny ja na Twoim miejscu już nie babrałbym się znowu z B5.. niby to polift ale B5 to B5.. jak zmieniać już samochód to na coś bardziej innowacyjnego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Johny ja na Twoim miejscu już nie babrałbym się znowu z B5.. niby to polift ale B5 to B5.. jak zmieniać już samochód to na coś bardziej innowacyjnego ;)

dokładnie, tym bardziej, że dysponujesz budżetem prawie na B6, a to , że jakieś tam wymiany trzeba to trzeba, ale na pewno warto, nie to żebym chciał kogoś obrazić, ale jeździłem B5 i B6, w ogóle inne światy, tak jak różnica B7 i B8, aha i jeszcze taka rzecz- jak kupisz taką extra B5 za prawie 30k to licz sie z tym, że będziesz nią jeździł parę ładnych lat, albo jak ją sprzedasz za 2-3 lata to stracisz sporo kasy, bo ceny polecą na łeb i będziesz mógł za nią wziąć pewnie z 15K :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Filip dobrze gadasz :)

polać mu ;)

a do rzeczy.. B5 to już wyglądem stary strucel.. wolałbym osobiście kupić za podobną kasę B6 albo nawet chwilę odczekać i dozbierać te parę tysi czy pożyczyć od starych.. ale mieć nawet z 2001, 2002 B6 a nie B5 2000 czy 2001.. między tymi dwoma modelami jest spore załamanie nawet co do samego wyglądu ;)

a jak już miałbyś kupować polifta to powiem Ci że szkoda by mi było prawie tych 30 tysi na B5.. za tą kasę można mieć o wiele lepsze auto i mocniejsze itd..

patrz lepiej jakiejś B6 lekko walniętej i sam byś ją doprowadził do ładu.. a później cieszył się jazdą ;)

nie musisz mieć od razu wyrezanego auta.. ważne abyś później nie żałował że jeździsz dalej starym B5 a mógłbyś B6 :cool1:

także zastanów się czy B5 jest warte tej kasy :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

b5 za 30tyś to paranoja.niech ona będzie i najlepsza i najpiękniejsza to nie zmienia faktu że to stara parówa za którą przepłacisz a za rok lub dwa sprzedasz za 11tyś jakiemuś małolatowi.

szukaj b6

za 35 kupisz spokojnie takie autko w dobrym stanie.dołożysz 2tyś i bedziesz za***rdalał aż miło.

dam dobrą rade nie napalaj sie zbytnio przy oględzinach i nie kupuj na szybko.

i nie patrz czy bity,tylko czy rama prosta i czy dobrze zrobiony :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za rok swoją będę sprzedawał to zbieraj kasę :>

spoko :) kasa jest , szukam avanta :wink4:

Johny szuka czegoś mocniejszego :naughty: 100PS za mało.. te 101 to musi być obowiązkowo :polew:

no te 101,5 ps to minimum :naughty: , joker sie nie ciesz i tak cie objade , choć bym miał to zrobić nawet deskorolką :polew:

nie nie 30 tys za b5 to nie wchodzi w gre nawet taka opcja , ale jak zadbana sztuka to mysle ze warto dac te 25tyś :good:

to , że auto bite to mi nie przeszkadza , tak jak mówisz , żeby było dobrze zrobione.

b5 za 30tyś to paranoja.niech ona będzie i najlepsza i najpiękniejsza to nie zmienia faktu że to stara parówa za którą przepłacisz a za rok lub dwa sprzedasz za 11tyś jakiemuś małolatowi.

szukaj b6

za 35 kupisz spokojnie takie autko w dobrym stanie.dołożysz 2tyś i bedziesz zasuwał aż miło.

dam dobrą rade nie napalaj sie zbytnio przy oględzinach i nie kupuj na szybko.

i nie patrz czy bity,tylko czy rama prosta i czy dobrze zrobiony :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: hehe Johny teraz Ty mnie objedziesz ale jak ja wyjadę do starego do norwegi to będę się rozglądał za B7 BRD albo 2,5 TDI ;) i wtedy już nie wiem czy tak mnie objedziesz ;)

no ale to tylko na razie plany chociaż jakby się spełniły to bym nie narzekał :evil:

Johny a nie lepiej BMW E46 po lifcie?? jakie ceny tego stoją bo dawno za tym się nie rozglądałem :gwizdanie:[br]Dopisany: 05 Listopad 2010, 15:13_________________________________________________widzę Michał że zmieniłeś na Sejny :decayed:

żałuj że na spocie nie byłeś.. miła atmosferka :cool1:[br]Dopisany: 05 Listopad 2010, 15:13_________________________________________________Johny spójrz no jaka niunia: http://moto.allegro.pl/bmw-320d-03-04-m-pakiet-navi-bi-xenon-18alu-skora-i1294233882.html

taką to nawet dałbym się przewieźć :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moge mieć za 300zł dwie lampy zespolone do a4 b5 99-01r. depo. lampy są nowe. jesli ktoś by chciał to prosze o szybkie info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde ja bym wziął ale 300zł to już wydatek tym bardziej że mandat wpadł :wallbash:

a do kiedy musisz wiedzieć??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niby depo na napisane na szkle d2s. wiec powinny być.

Na szkle może być napisane d2s ale soczewka może być pod H7 - w tych lampach szkła są takie same. Sprawdź jakie jest gniazdo w soczewce. Jak będą na d2s to może ja bym łyknął komplecik za te 300 zeta. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Johny, auto klubowe na sprzedaż warte zainteresowania :

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=168604.0

:cool1:

to ta czarna w benzynce do kupienia? bo jakaś srebrna jeszcze jest.. :mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Johny, auto klubowe na sprzedaż warte zainteresowania :

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=168604.0

:cool1:

to ta czarna w benzynce do kupienia? bo jakaś srebrna jeszcze jest.. :mysli:

obecnie do sprzedania jest czarna, srebrna była poprzednim autem właściciela :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...