Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE


joker-lukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Na forum raczej nikt nie ma kompa do aeb a jak ma to nowsze. Tak kupilem taki samochod z virusem, obliczajac ma niby 190 KM troche boje sie przejscia do 150 KM :P bedzie jakis niedosyt ale jesli mam za pare miesiecy znowu zmieniac turbawke albo robic remont silnika to calkiem mija sie z celem.

Dlatego szukam gdzies na podlasiu kompa i podmienie sobie i zobacze jak bedzie pracowac.

Napisałem do jednego gościa na forum - może będzie miał ori wsad do takiego sterownika jak Twój. Jak coś będę wiedział to odpiszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:

witam

moze jakiegoś spota 23?

bo w 24 mam wesele i bede w suwałkach.

sylwek od razu załątwimy sprawę z kratkami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to można zrobić o 18.30 lub 19.00 z resztą jeszcze dużo czasu :) jak będziesz dokładniej wiedział o której będziesz w naszych okolicach to wtedy ustalimy dokładną godzinę :wink4:

wyrwałeś w końcu jakieś fele? czy odpuszczasz już w tym sezonie? ja to niedługo zimówki już zakładam :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wzór mam upatrzony już od dawna , ale chinoli nie chce a z ori ciezko jest.

do wiosny może coś znajdę. bo gwint i zdezrak rs już czekają

i na wiosnę włoże wszystko na raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Co tam chopy ?? :kox:

Ja ostatnio robiłem taką traskę: Augustów- Olsztyn- Elbląg-Bydgoszcz-Piła-Gorzów Wielkopolski i powrót. Razem ok 1530km.

Tak w skrócie: daleko nam z drogami chociażby do Słowacji czy Litwy :gwizdanie: Niby kawałkami jedzie się fajnie ( np. expresówka w okolicach Elbląga) , ale jeszcze ciągle są odcinki, gdzie jedzie się powoli, do tego te ograniczenia 40-50 km. I nie ma szans w efekcie na szybką, dynamiczną podróż. :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja też byłem w trasie, dopiero wróciłem z 3miasta.. ekspresówka w okolicach elbląda :good: później jechałem juz przez wioski to momentami tragedia.. 30-40 na godzinę bo inaczej na 17" nie dało się jechać :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja też byłem w trasie, dopiero wróciłem z 3miasta.. ekspresówka w okolicach elbląda :good: później jechałem juz przez wioski to momentami tragedia.. 30-40 na godzinę bo inaczej na 17" nie dało się jechać :wallbash:

widzialem Ciebie na stacji wyjazdowej na gdansk w elblagu,stalem swoja czarna audi.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zauważyłem Ciebie, się zastanawiałem czy to nie klubowa :mysli: ładnie się prezentuje to Twoje auto :good:

Moja brudna byla

Twoja tez ladnie sie prezentuje,tylko chyba tam gleby brakuje :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brakuje.. brakuje.. :naughty: w tym sezonie już i tak nie będę nic kombinował bo i tak za 2 tyg zakładam zimówki bo wyjeżdżam do NO, ale na przyszły sezon będę myślał o gwincie i większym kole :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, potrzebuje namiarów na fajny i niedrogi nocleg w Druskiennikach i Wilnie. Planuje wycieczkę krajoznawczą i spać gdzieś trzeba :decayed:. Pisze w Waszym temacie, bo Wy pewnie dużo lepiej ogarniacie tematy litewskie niż my. Dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, potrzebuje namiarów na fajny i niedrogi nocleg w Druskiennikach i Wilnie. Planuje wycieczkę krajoznawczą i spać gdzieś trzeba :decayed:. Pisze w Waszym temacie, bo Wy pewnie dużo lepiej ogarniacie tematy litewskie niż my. Dzięki za pomoc.

pisz do Filipa lub Karolasterki, przeglądnij też kilka naszych ostatnich stron, któryś z nich wrzucał link z jakimiś noclegami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie może i o Pałagę, nie pamiętam dokładnie, ale może coś na interesujący Ciebie temat chłopaki będą wiedzieli, ja na litwie nigdy nie byłem więc nie pomogę niestety, pozdr :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie może i o Pałagę, nie pamiętam dokładnie, ale może coś na interesujący Ciebie temat chłopaki będą wiedzieli, ja na litwie nigdy nie byłem więc nie pomogę niestety, pozdr :wink4:

No nie żartuj. Rzut kamieniem mieszkasz :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale mieszkałem w 3mieście przez kilka lat i teraz bardzo często tam bywam także na litewskie morze mi nieśpieszno :decayed: samochodami też nie handluję i nie kupuję :tongue4: także jak widać na litwę mi nie po drodze :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...