Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE


joker-lukasz

Rekomendowane odpowiedzi

heheh , jaja , nie dawno byłem w plazie i tak stałem z kumplem i gadałem,ale słysze jakiś małolat piszczy autem :chytry: ja patrze a to jeden z tych ochroniarzy :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pany, dziś zatankowałem autko , w BAU na Shellu ON po 5,59 PLN :( , stwierdziłem, że jednak przy takich cenach paliwa nie mogę wyruszyć na spota do BS :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, dziś zatankowałem autko , w BAU na Shellu ON po 5,59 PLN :( , stwierdziłem, że jednak przy takich cenach paliwa nie mogę wyruszyć na spota do BS :cool1:

stać na konia to stać i na siano :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to trzeba ruską lac :tongue4:

Przyjedz na spota tym s-linem czarnym : :decayed:

A puźniej pompowtryski regenerować :cool1:albo nowe kupić.Stać na takie auto to co to -

mały problemassss.Jak tam, spot się udał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam, spot się udał?

Ja zajechałem do Plazy po 17 ale nikogo nie było :no::wallbash::mysli::disgust: i wróciłem do domu ....

:bag:

Spot był :wink4: , nawet pojawił się nowy maniak AUDI z BS (miło było poznać, zachęcam do aktywności na forum i w temacie spotów Podlaskich :good: ) Dzięki Pany za miło spędzony czas. Co mają na wymówkę Ci , co nie dotarli ? :cool1:

BTW: Wyjazd dzisiaj z Plazy przed 19 to jakaś masakra była :thumbdown: wyjeżdżałem 26 minut :polew: tyle ile podróż do BAU :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za spota chłopaki :)

Filip ja też tak długo wyjeżdżałem.. żebym nie pchał się na chama to w ogóle nie wiem ile by to trwało, bo kierowcy nie byli natchnieni świątecznym nastrojem i nie wszyscy chętnie wpuszczali innych :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spot był :wink4: , nawet pojawił się nowy maniak AUDI z BS (miło było poznać, zachęcam do aktywności na forum i w temacie spotów Podlaskich :good: ) Dzięki Pany za miło spędzony czas. Co mają na wymówkę Ci , co nie dotarli ? :cool1:

BTW: Wyjazd dzisiaj z Plazy przed 19 to jakaś masakra była :thumbdown: wyjeżdżałem 26 minut :polew: tyle ile podróż do BAU :decayed:

W końcu udało się zmontować spota na kilka osób (7). Nowy kolega przekonał się, że nie gryziemy. :>

Filip - ja chyba wyjechałem z Plazy przed Tobą chociaż później wystartowałem. :decayed: Pracownik Plazy stał na skrzyżowaniu i zatrzymał cały ruch na Dwernickiego bo inaczej to może jeszcze byśmy tam stali. :)

Jeszcze raz Wesołych Świąt koledzy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audimaniacy model A4 NAJLEPSZEGO, ZDROWYCH I SPOKOJNYCH ŚWIĄT,niepsujących się aut-niższych cen paliwa i udanych modyfikacji.Pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

q.rwa a miały być zderzaki s-line , a znowu dostałem skarpety i majtki :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew:

Widocznie niewyraźnie narysowałeś w liście do mikołaja zderzak, pewnie podobnie wyglądał jak para skarpet. Ale za to pewnie jak wdziejesz gatki w rozmiarze S to wyglądasz jak "S-line". :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

q.rwa a miały być zderzaki s-line , a znowu dostałem skarpety i majtki :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew:

Widocznie niewyraźnie narysowałeś w liście do mikołaja zderzak, pewnie podobnie wyglądał jak para skarpet. Ale za to pewnie jak wdziejesz gatki w rozmiarze S to wyglądasz jak "S-line". :polew: :polew: :polew:

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...