Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE


joker-lukasz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Allo.

Czy zna ktoś właściciela srebrnej A6 takiej jak Filipa, na BAU, 3.0TDI z naklejką A4Klub?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brat tak mi ją opisał. Jechał w piątek rano do Białego i jechała przed nim. Wystarczyło, że musnął pedał gazu, to tak dymiła, że nie było zza dymu jej widać, a w passacie nie było czym oddychać :) Zwrócił uwagę na naklejkę i na 99% była to A4klub, a nie A6, więc z ciekawości się mnie pytał czy znam to auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alooooooooo jest tu ktośśśśśśśś

---------- Post dopisany at 23:27 ---------- Poprzedni post napisany at 23:08 ----------

Panowie poszukuje foto a4 b6 avant najlepiej BLACK na felgach 18-19 cali wzór felgi DOTZ FREERIDE PEAK 15 x 6,5'' rozstaw 5x112 ET 38 (2829405962) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Jak coś wpadło wam w oko dajcie linka.Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felgi ładne, pamiętasz Filip tego gościa co za Raczkami oglądaliśmy tą s4? To w swojej prywatnej s6 miał takie same :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alooooooooo jest tu ktośśśśśśśś

---------- Post dopisany at 23:27 ---------- Poprzedni post napisany at 23:08 ----------

Panowie poszukuje foto a4 b6 avant najlepiej BLACK na felgach 18-19 cali wzór felgi DOTZ FREERIDE PEAK 15 x 6,5'' rozstaw 5x112 ET 38 (2829405962) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Jak coś wpadło wam w oko dajcie linka.Pzdr

co prawda to nie na b6 ani na czarnym ale tu rzuć okiem jak to wygląda,pierwsze 6 zdjeć:wink:

http://a4-klub.pl/b8-troooop-171/galeria-b8-zdjecia-filmy-234141/

na białym to malina normalnie :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktos pozyczyc akumulator 60Ah, 540A ? Moj po 1.5 roku doszedl do wniosku ze " pier... nie robie " 3 dni bez jezdzenia i nie ma sily odpalic, schodzi do 11.4 V . Bylem u znajomego i sprawdzil pod obciazeniem i wychodzi 9 V :kwasny: Oddal bym go na gwarancje ale pewnie i tak zaraz cos wymysla ze to i tak moja wina no ale.. 300 zl na drodze nie lezy, szczegolnie teraz przed swietami. Aku to Centra Plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo miał kumpel z Centrą - padła po 1,5 roku. Możesz spróbować go zreanimować na kilka miesięcy tak jak kumpel to zrobił. Kupił elektrolit, odessał strzykawką po 100 ml z każdej celi i uzupełnił świeżym. Następnie przeładował go prostownikiem przez 12 godzin małym prądem i jeszcze kilka miesięcy wytrzymał. Ale i tak wymiana aku za jakiś czas Cię czeka. Z własnych doświadczeń to odradzam aku Centry, polecam Vartę lub Bosch'a. Odradzam też zakup akumulatora w marketach.

Możesz oddać na reklamację ale to też ryzykowna sprawa bo z reguły stwierdzają, że uszkodzony z winy użytkownika i trzeba zapłacić za ekspertyzę 30 PLN + koszta wysyłki.:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nie pocieszyles mnie.. Kiedys w Astrze mialem Centre i 4 lata wytrzymala i z tego co wiem to jeszcze na niej jezdzi.

Jak teraz takie kwiatki plata mi aku to co bedzie w zime ? Przewalone jak sie idzie do garazu aby pojechac do pracy a tu nie kreci nic.. Wskaznik ladowania w liczniku wskazuje ~12V ale jak odpalam to spada od razu do 0 V . Lampki nawet nie przygasaja,..

Teraz wydac cos kolo 300 zl .. kurde sam nie wiem czy bujac sie z ta gwarancja bo pal go licho jak wydam 50 zl i uznaja to spoko, ale jak powiedza ze to moja wina i wtedy chyba musze zabulic nie dosc ze za wysylke do nich, ekspertyze to jeszcze koszt przesylki do mnie.

We wtorek jade na szkolenie do Warszawy i ma trwac 4 dni i pewnie nie odpali w drodze powrotnej.. biore kable moze ktos podratuje pradem.. ehtt..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to troche mnie panowie nastraszyliście... Bo ja niedawno właśnie kupiłem sobie Centrę i zapłaciłem cos koło 350zl. Sporo kasy ale myśle że te pare latek powinien wytrzymać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam centre futura i jestem zadowolony. dwie zimy za nią teraz trzecia i jak dotąd zero problemu. a jak kupowałem aku to dostałem asinstans na rozłądowany aku na dwa lata.

ojcu kupiłem tez taki aku 1,5 roku temu. i tez do tej pory zero problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Futura jest chyba lepsza niż Plus. Teraz wszystkie aku to lipa, jak wytrzyma 4-5 lat to max, kiedyś kupowało się aku i wytrzymywał 8-9 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie centry mają taką kropeczkę informującą o jego stanie naładowania? czy to jest wiarygodne czy tylko pic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam również CENTRE FUTURE nawet chyba PLUS i wszystko ok 2-gi roczek.

Albo masz Futurę albo Plus. Nie widziałem Futury Plus.:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...