Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE


joker-lukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie to szczęście, że ja z natury spokojny jestem. Uwierzycie, że w wydziale komunikacji do czasowego dowodu rejestracyjnego zamiast mojego VINu, wpisali VIN innego auta ? Pewnie baba za dużo papierów na biurko ułożyła i dostała pomieszania z poplątaniem :facepalm: jutro idę to zgłosić :kwasny:

A tam zwalasz winę na panią z urzędu - przyznaj się, że przeszczep zrobiłeś.:wink::decayed::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no własnei warto . bo kompletny silnik z zawiecha to podad 25k.

body około 12-15k.

na allegro tez jest za 29k z rozbitym ryjem i tez sie mocno zastanawiam.

Audi RS4 29000.00 PLN. Sopot - otoMoto.pl

a jak wiecie mnie avantyy nie kręca.

wiec buda b5Q sedan i przekładki

i wolałbym zeby nic potem nie brakowało bo na pierdulkach czesto najwiecej kasy sie traci.

Grzesiek nie licz na 15 kola za "body" RS. Ostatnio na spocie wspominałem Tobie o kompletnej budzie na kołach z wnętrzem tylko bez silnika i skrzyni za chyba 12,5 tysia (buda cała w nowym lakierze) - przez kilka tygodni nie było chętnego.

Ale to Twój wybór. Przełam swoją niechęć do Avanta - lepszy wybór niż ulep w sedanie ze spawanymi i szpachlowanymi błotnikami.:decayed:

Jeśli chodzi o sprawdzenie tego RS'a to nie proponuję pomocy bo nie miałem do czynienia z takim autem. Mogę co najwyżej podpiąć i sprawdzić czy błędów nie ma.:decayed:

Dobry avant nie jest zly ;p no Grzesiek plany zacne. A ta furka co kamulator sprzedawal. Od nosba ta? Nie lepiej juz gotowego ulepa kupic?

wiem o jakiej budzie mówisz. tyle ze brakowało detali dość kosztyowych. typu halo. listwy wewnetrzene, cześc kratek

a dwa ze byla to wykła a4 spawana na rs4. stąd cena budy.

na fan cara avanta niechce. na codzien latam paskiem variantem i jest ok. ale dlamnie b5 to tylko w sedanie. i spawanie to tylko tylne błotniki.

tez biorę pod uwagę tamto auto. z tym ze tam niepodoba mi sie rocznik:)

wiem to takie moje fanaberie.

ale nei spieszy mi sie.

mam zamiar dosłownie złozyć sobie auto.

inny pomysł to dorwanie sedana s4 polifcie i body rs4.

ale dorwac zdrowe s4 w sedanie

to juz duzo łatwiej dorwac polifta sedan np 2,8Q. i z niego zrobić podstawę auta.

wiem to takie moje fanaberie.

ale nei spieszy mi sie.

mam zamiar dosłownie złozyć sobie auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tam zyjecie? Johny masz juz tego neta? Ja jeszcze z tego zlotu do domu nie moge sie dostac ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tam wrocław?

już w drodze do augustowa czy jeszcze zwiedzacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz w domu. Godzine temu zajechalem. Wlasnie zrywam z felg dipa ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wytrzymał, ale jednak nie jest tak jak chce... zrywam, oddaje felgi do renowacji i wtedy moze coś pokminie, jakis yellow blaze :P sie obaczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema :hi:

Kiedy macie spota .... między 14.08 a 21.08 będę w okolicy (Wiżajny) wpadłbym do Was pogadać :wink: .

Dajcie znać na P.W.

---------- Post dopisany at 21:41 ---------- Poprzedni post napisany at 21:38 ----------

P.S.

Filip jak mnie "namierzysz" to trąb lub wołaj na C.B. do bulu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry termin ;) akurat wtedy llanujemy jakiegos wiekszego spota razem z BI, tylko zobaczymy jak to wyjdzie ;)

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry termin ;) akurat wtedy llanujemy jakiegos wiekszego spota razem z BI, tylko zobaczymy jak to wyjdzie ;)

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

Siur :banan:dajcie znać to i ja podjadę :thumbup1:

---------- Post dopisany at 15:07 ---------- Poprzedni post napisany at 15:06 ----------

PIXI, tym razem koniecznie :decayed:

:kox: trzymam Cię za słowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasjan, jak tam po motoshow? Ja byłem do końca, biała S5 minimalnie przegrała z ibizą gdzieś o sekundę :kwasny: Szkoda, a co tam panowie się szykuje za spocik z BI?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to mialem kierowce. Lukasz poweiem ze bylo bardzo fajnie. Do konca samego zostalem z ziomkami. Potem przez 10 min deszcz popadal ale asflacik sie wysuszyl. W koncu Johnny sie odezwal ;p panie jutro pewnie bd w suwalkach chcesz te druciki? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jak w dłuuugi weekend coś zmontujecie w BAU to może z rodzinką wpadnę na chwilkę. Na grilla się nie piszę ale na krotką bajerkę jak najbardziej, później trochę pospaceruję z rodzinką po plaży. W niedzielę odpadam bo mam chrzciny szwagra córy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dzialajcie... ja wyjezdzam w czwartek do danii i nie wiem kiedy wroce ;/ wiec ja wstepnie odpadam ;( a looknijcie co mam ;)ba6uhuju.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...