Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE


joker-lukasz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

wsadzileś już te głośniki w drzwi?? :) czy mialeś jajka wsadzać na tył?? bo nie pamiętam..

u mnie prócz nowej skrzyni i sprzęgła nic nowego nie ma :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wsadzileś już te głośniki w drzwi?? :) czy mialeś jajka wsadzać na tył?? bo nie pamiętam..

u mnie prócz nowej skrzyni i sprzęgła nic nowego nie ma :polew:

niestety na drzwi nie mam na razie czasu, tylko na tył poszły magnaty :decayed:[br]Dopisany: 13 Październik 2010, 10:00_________________________________________________a tak to nic nie wymodzone oprócz kompleksowego wyczyszczenia przepływki i przeglądnięcia dolotu bo miałem drobną nieszczelnośc. Teraz wszystko gra :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te magnaty już chyba mi pokazywałeś no nie?? bo nie pamiętam już tak dawno się nie widzieliśmy :disgust:

Qwerty jakbyś był kiedy w tej miejscowości co kupiłeś swoje lampy poliftowe to może byś wziął mi taki komplet ja bym Ci kasę wysłał?? bo dobra cena a tu jak na allegro patrze to ręce opadają takie ceny a bym se na zimę ksenona wyrezał.. :naughty:

aa i zasadnicze pytanie czy te oryginały valeo maja soczewkę do ksenonu?? czy tą inną?? czy są może dwa rodzaje? takie i takie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwerty, nie Qwerty jak już:)

a tak powazniej, kupiłem zwykłe lampki valeo, soczewki i tak idą out, bo wstawiam bixenony.

lampki kupiłem w gniewkowie na szrocie. co jakiś czas tam jestem. jak bedą jeszcze jakieś w dobrej cenie, to wezme dla ciebie, i potem oddasz.

miałem nadzieję, ze do 1 listopada, bede miał już wyrezane czarne bixy, ale narazie brak czasu na skończenie projektu.

soczewki bixenonowe mam w dobrej w poznaniu od tego kolesia:

http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=252313

ma naprawde spory wybór soczewek, róznego rodzaju. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwerty, nie Qwerty jak już:)

a tak powazniej, kupiłem zwykłe lampki valeo, soczewki i tak idą out, bo wstawiam bixenony.

lampki kupiłem w gniewkowie na szrocie. co jakiś czas tam jestem. jak bedą jeszcze jakieś w dobrej cenie, to wezme dla ciebie, i potem oddasz.

miałem nadzieję, ze do 1 listopada, bede miał już wyrezane czarne bixy, ale narazie brak czasu na skończenie projektu.

soczewki bixenonowe mam w dobrej w poznaniu od tego kolesia:

http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=252313

ma naprawde spory wybór soczewek, róznego rodzaju. pozdrawiam

a to sorki :) mój błąd :naughty: ale Ty Suwalczak więc się nie obrazisz na pewno :)

no a za te lampki to jakbyś wziął to byłbym bardzo wdzięczny jakbyś trafił kiedy w takiej cenie co sobie wziąłeś :) to i ja bym wyrezał sobie bixenon :) tylko do mojego czarne dodatki raczej by nie pasowały i pewnie bym malował w kolorze nadwozia :) ale do Twojego czarny bixenon by wymiatał :)

a ten koleś widzę ma sporo soczewek i nie drogo bo kiedyś patrzyłem to ktoś miał powystawiane soczewki za jakieś chore ceny.. :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

srebrne w orginale tez mogą być jak najbardziej. jak skoncze swoje na czarno, napewno , zrobie kiedys drugie srebrne na podmiane z czarnymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :)

Trwają jeszcze zapisy na ręczniki klubowo-plażowe

Oto link : RĘCZNIKI KLUBOWE - http://www.a4-klub.pl/smf/recznik_plazowy_1_tura_zbieramy_chetnych-t87352.0.html

ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panicki mam pytanko pisali byście sie na chipsa w city Suwałki(tdi,td,i,t,q).Okazalo sie ze mój znajomy robi diagnostykę,pomiar naszych PS-ków i nie wgrywa gotowego softa tylko stroi pod wybrane auto(jaka kondycja wtryskiwaczy itd)Moze przed zima mi zrobi jako auto reklamowe to będziecie widzieli na realu jago czy jest warto.A jakiegoś spotka juz pewnie niektórzy w setupie zimowe laczki można zrobić.Myślcie i dajcie cynę.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panicki mam pytanko pisali byście sie na chipsa w city Suwałki(tdi,td,i,t,q).Okazalo sie ze mój znajomy robi diagnostykę,pomiar naszych PS-ków i nie wgrywa gotowego softa tylko stroi pod wybrane auto(jaka kondycja wtryskiwaczy itd)Moze przed zima mi zrobi jako auto reklamowe to będziecie widzieli na realu jago czy jest warto.A jakiegoś spotka juz pewnie niektórzy w setupie zimowe laczki można zrobić.Myślcie i dajcie cynę.Pozdrawiam

wiesz wszystko zależy od ceny :) no i będziesz hamował swoją przed i po?? żeby było widać na papierze co i jak?? bo przyrost mocy pewnie odczuć nawet można przy 5 dodatkowych kuniach a na papierku chociaż byłoby widać jak Twój znajomy to ogarnia :)

jeśli wszystko byłoby ok to ja bym się pisał tylko wiadomo wszystko zależy jaka cena i na kiedy z tym się szykować mniej więcej? listopad czy jakoś święta Bożego Narodzenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panicki mam pytanko pisali byście sie na chipsa w city Suwałki(tdi,td,i,t,q).Okazalo sie ze mój znajomy robi diagnostykę,pomiar naszych PS-ków i nie wgrywa gotowego softa tylko stroi pod wybrane auto(jaka kondycja wtryskiwaczy itd)Moze przed zima mi zrobi jako auto reklamowe to będziecie widzieli na realu jago czy jest warto.A jakiegoś spotka juz pewnie niektórzy w setupie zimowe laczki można zrobić.Myślcie i dajcie cynę.Pozdrawiam

no ciekawe ciekawe, ja na razie odpadam bo poczatek grudnia mam wszystkie połaty za OOOO zrobić więc szykuje kieszeń :bag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nie też jedna rata za ubezpieczenie i przegląd się szykuje to pewnie i wymiana oleju bo pewnie kolejne 10 tysków w tym roku strzeli akurat na święta :/

ale jakby cena i robota była profi to może bym się skusił :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nie też jedna rata za ubezpieczenie i przegląd się szykuje to pewnie i wymiana oleju bo pewnie kolejne 10 tysków w tym roku strzeli akurat na święta :/

ale jakby cena i robota była profi to może bym się skusił :)

ja płacę całość, potem na rok z bani :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też bym płacił całość tylko wtedy było u mnie krucho z kasą i miałem tylko kasę na pół roku..

ja niestety nie pracuję więc u mnie z kasą słabiej.. wiesz jest nawet taka teoria na temat studentów.. że nie należymy do najbogatszych hehe.. dużo wydatków.. wódka i piwo i drinki i takie tam hehe.. paliwo.. gumki recepturki.. książki.. chociaż książek to najmniej :polew:

ale ogólnie mówiąc jest powiedzenie "biedny student" :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny bede wiedzial w przyciagu kilku dni jutro mam wykres dostac ile serja mi chodzi i ile turbo dmucha.pozdr

no dobra to czekamy na wszystkie szczegóły.. a gdzie hamowałeś?? BAU czy NEL??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

biedny student:)

a pierscienie w garazu")

jak ja byłem studentem to na uczelnie jeździło sie pociągiem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemanko Suwałki i okolice :naughty:

mam do wszystkich prośbę, czy byłby ktoś w stanie się zaoferować z pomocą? chodzi o to, że moja starsza siostra wyjechała właśnie do Suwałk, do rodziny na ślub i czy jakby była potrzebna pomoc czy mógłbym na was liczyć, że w razie co podjedziecie i jej pomożecie?

oczywiście pojechała moim Audi po przesiadce ze swojego Seicento, którym jeździła 12 ostatnich lat od czasu zdania prawka :cool1:

jakby co to czekam na info tutaj lub na PW

pozdrawiam z Gdańska :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...