Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE


joker-lukasz

Rekomendowane odpowiedzi

biedny student:)

a pierscienie w garazu")

jak ja byłem studentem to na uczelnie jeździło sie pociągiem:)

garażu niestety nie mam :no: ale może kiedyś się dorobię :) mam nadzieje że te studia pomogą mi w przyszłości zarobić na jakąś wypaśną B7 :)

przez te pierścienie które mam na studiach jestem z kasą do tyłu jak nie wiem.. ale coś za coś..

Brat ze stanów opowiadał mi kiedyś że ma takich znajomych którzy mają jakieś za***iste furki i każdą kasę wydaja na nie a chodzą poubierani jak jakieś łachy cmentarne ale co super fura jest :kox: jedna ich koleżanka ma EVO VIII i j**ana na rajdy jeździ :) chciałbym mieć też taką pannę :slina:

Tzieland gdybym był w Suwałkach to bym pomógł :hi:[br]Dopisany: 15 Październik 2010, 08:41_________________________________________________Karol łatwo wyczyścić tą przepływkę?? bo chcę za swoją się zabrać i wymienić filtr powietrza i kabiny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nic trudnego, wykręsz 2 srubki, ściągasz gumowy wąż co idzie do niej, powoli podważasz i wyciągasz siateczkę zeby jej nie zniszczyć (ja wyjmowałem tytlko z jednej strony), do czyszczenia użyłem takiego zmywacza do hamulców w spray'u( chyba ci kiedyś pokazywałem jak to wygląda) i wymyło ten cały syf a raczej coś w stylu sadzy, na koniec wszystko dopieścilem delikatnie patyczkiem do uszu i poskładałem. egfekt jest bo z dołu trochę lepiej się zbiera teraz :naughty:

a tak z innej beczki gdzie jest johny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Johny pewnie na księżyc poleciał zarabiać euro na nową furkę :evil:

ciekawe kiedy wraca :mysli:[br]Dopisany: 15 Październik 2010, 11:18_________________________________________________może powinniśmy obejść jakieś święto osiągnięcia 50 strony w Suwalskich spotach?? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra wyciągnąłem ta przepływkę i co tu z nią zrobić?? z jeden i drugiej strony są siatki i to się czyści te siatki?? czy trzeba oczyścić siatki i jedną nawet ściągnąć i wyczyścić w środku tą rurkę plastikową?? niech że ktoś napisze bo ja zielony :no:

w dodatku jeszcze w sklepie dali mi nie ten filtr co trzeba zamiast taki bardziej kwadratowy dali podłużny :wallbash: i jutro muszę jechać go wymienić a wszystko stoi rozebrane :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rozbieraj nic, bo coś możesz rozwalić, przepływka jest bardzo delikatna :wink4: wyczyść delikatnie te siateczki i powinno wystarczyć, tylko poczekaj aż wszystko wyschnie/odparuje :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rozbieraj nic, bo coś możesz rozwalić, przepływka jest bardzo delikatna :wink4: wyczyść delikatnie te siateczki i powinno wystarczyć, tylko poczekaj aż wszystko wyschnie/odparuje :cool1:

no dobra dzięki :) zaraz wyczyszczę tak jak piszesz i na noc postawię przy kaloryferze to będzie na jutro sucha i gotowa do jazdy :naughty: jeszcze wymienić filtr powietrza i zobaczymy czy autko będzie lepiej chodziło :)

a w jakim lokalu siostra będzie na weselu?? gdybym był w Suwałkach to bym bramę zrobił :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj nie wiem gdzie będzie to wesele :mysli:

a co do wysuszenia to bardziej chodzi, żeby to wszystko odparowało, żeby wilgoci nie było jak założysz ją z powrotem, a na kaloryfer może lepiej nie, żeby tym siateczkom nic się nie stało :wink4: połóż po prostu na biurku i niech sobie do rana poleży

aha no i "dziurę" po przepływce może też lepiej czymś zakryj :mysli: chociaż jakąś szmatką albo siatką, żeby tam nic przez noc nie weszło ani nie wpadło :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co ma siatka do przepływki i co ma jej się stać?? :polew: wyciągasz ja i trzeba wyczyścić b. delikatnie ten pręcik co jest w środku bo to on odczytuje wartości masy powietrza itp od razu wyczyść cały środek, następnie siatkę trzeba wkleić i po sprawie samo czyszczenie siatki nic nie da :gwizdanie:

powodzenia :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co ma siatka do przepływki i co ma jej się stać?? :polew: wyciągasz ja i trzeba wyczyścić b. delikatnie ten pręcik co jest w środku bo to on odczytuje wartości masy powietrza itp od razu wyczyść cały środek, następnie siatkę trzeba wkleić i po sprawie samo czyszczenie siatki nic nie da :gwizdanie:

powodzenia :decayed:

powodzenia przy takim czyszczeniu :wink4: w ten sposób bardzo łatwo coś rozwalić :gwizdanie: powinno się tylko czymś popsikać i odstawić do odparowania i tyle :decayed: przepływka jest bardzo delikatnym czujnikiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież piszę że trzeba b. delikatnie sie odchodzić z nią przy czyszczeniu, prawidłowo jej czyszczenie nie polega tylko na przetarciu tych siatek :zyzol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co na 1 ;istopada robimy spota ?

mam propozycje przy tak niskich temperaturach moze miejsce spotkan przeniesc do na parking podziemny plaza? co wy na to suwalczanie maniacy audi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde to mi żeście namieszali :confused4: wyczyściłem te dwie siatki.. jedna była cala czarna teraz jest aż świecąca.. ale ten środek :mysli: boje się którą z tych siatek ściągać bo ja nie wiem jak ja później zamontuję :mysli:[br]Dopisany: 15 Październik 2010, 22:54_________________________________________________

to co na 1 ;istopada robimy spota ?

mam propozycje przy tak niskich temperaturach moze miejsce spotkan przeniesc do na parking podziemny plaza? co wy na to suwalczanie maniacy audi?

ja na spota piszę się na pewno i może być nawet w plazie na herbacie czy czymś takim :)

jak jesteś dostępny to napisz mi lepiej jak się wziąć za tą przepływke bo tu chłopaki maja inne poglądy może Ty coś podpowiesz :mysli:[br]Dopisany: 15 Październik 2010, 22:56_________________________________________________znalazłem takie coś na forum golfa:

"Ja dziś czyściłemi przepływkę Pierburg i wymieniałem filtr powietrza.

Użyłem srodka zakupionego w InterCarsie Air Sensor Clean 15zł.

1. Odłącz mase od akuma

2. Odłacz wtyczkę od przepływki

3. Od strony filtra odkręć 2 śruba na klucz 10 a z drugiej strony przepływki ściśnij obejmę szczypcami tak aby ściągnąć rurę wylotową wychodzącą z przepływki.

4. Spryskaj wnetrze przepływki (pręciki, termistor) aż do momentu, gdy preparat wylatujący z przepływki będzie niezabrudzony. Siatkę z jednej i drugiej strony przepływki możesz delikatnie potrkatować pedzelkiem nasączonym tym samym preparatem.

Mi udało się wyczyścić bardzo dokładnie bez koniecznoiści demontowania siatek. Przy demontażu siatek jeżeli nie uda się dokładnie wyczyśći wnętrza należy unikać dotykania wnętrza rękoma i porządnie zamontować siatki co by przepływka się nie rozleciała :)"

z tego wynika że trzeba ten środek wyczyścić.. trochę się boję ściągać tą siatkę bo w warunkach studenckich może byc problem z jej ponownym założeniem.. jutro kupię ten jakis "air clean" i wezmę jeszcze raz się za robotę.. i tak muszę jechać zamienić filtr powietrza więc kupię ten środek i spróbuje to zrobić tak jak napisali na forum golfa :)

pozdro gays i dobrej nocy Wam życzę.. ja siadam jeszcze do fify 11 :)

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to chłopy kupiłem środek do czyszczenia przepustnic czy tam gaźników a może to to samo.. :mysli: hehe nie wiem.. ale już patrzyłem jak to dmucha i delikatnie popsikam i będzie glanc :) nawet po samym przeczyszczeniu tych siatek czuć że auto trochę zrywniejsze przy ruszaniu bo ta gęstsza siatka była już taka czarna i pewnie słabo szło powietrze do turbiny :) myślę że jak jeszcze wymienię filtr i wyczyszczę dokładnie tą przepływkę do końca i myślę że będzie w ogóle profi :)

tak na marginesie to jak mówiłem w sklepie że chce czyścić przepływkę to ze mnie debile się smili.. :angry: i zaczęli się wymądrzać że się nie czyści.. głupki i tyle :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no, tak bo łatwiej kupic nowa i sklep więcej zarobi,

a co do czyszczenia, kiedyś swoją byłem preparatm do mycia silnika i spręzonym powietrzem, pomogło ale nie na długo. po jakimś czasie te elementy okryły sie osadem, jak by sie utleniły. i była totalna kupa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no zobaczymy jak to u mnie będzie.. przeczyściłem już środek bez ściągania siatek i nie uszkodziłem tego czujnika :kox: sporo tego osadu się polało.. teraz schnie a później jeszcze siatki przeczyszczę trochę i dalej do schnięcia i już będzie można założyć.. założyłem też już nowy filtr i jak do wieczora wyschnie to zrobię rundkę zobaczę czy jest jakaś różnica :decayed:[br]Dopisany: 16 Październik 2010, 12:46_________________________________________________a co do spota na 1 listopada to można się spotkać załóżmy pod plazą oglądnąć co tam mamy w autkach.. a później posiedzieć w plazie na jakiejś herbacie czy soczku :) co Wy chłopy o tym myślicie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem, za bo znając suwalską pogode to może być zimno i niezbyt przyjemnie. a fotki z podziemnego tez mogą być ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jaki dzień?? może sobota?? bo ja pewnie w niedziele i poniedziałek będę jeździł ze starsza po grobach a trochę tego mamy.. może niech też wypowiedzą się Ci co pracują??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Johny pewnie na księżyc poleciał zarabiać euro na nową furkę :evil:

ciekawe kiedy wraca :mysli:[br]Dopisany: 15 Październik 2010, 11:18_________________________________________________może powinniśmy obejść jakieś święto osiągnięcia 50 strony w Suwalskich spotach?? :naughty:

hahah jaki kosmos ziomki :wink4:

a tak poza tym to :siema:

moze za 2 tyg,. wroce ,cos takiego.

szukam autka ale kicha straszna :thumbdown: w tym regionie ceny sa nieezaciekawe,autka sporo kosztuja, nawet te co maja przebiegi 300kt.

w takim razie jak byscie mieli dla mnie cos ciekawego to piszcie , szukam najlepiej tdi

b6 pierwsze wypusty kombi najlepiej

e46 po lifcie

i myslalem o pasku b5fl

wszystko w gnojowce :good:, jak byscie cos wiedzieli to dajcie znac na pw albo kom . pozdro :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...