Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB]"A4 avant na CLS" Strona 15...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Kumpel mi pyknol kilka zdjec dzisiaj

swirusenior.th.jpg

swiruseee.th.jpg

Opublikowano

nie jest żle :tongue4:

kierunki boczne na czarne noi lampki przednie valeo :gwizdanie:

ale idziesz w dobrym kierunku :good:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

nie jest żle :tongue4:

kierunki boczne na czarne noi lampki przednie valeo :gwizdanie:

ale idziesz w dobrym kierunku :good:

kierunki beda ciemne ;)

a lampy chce ciemne ale nie gladkie szklo [br]Dopisany: 22 Marzec 2010, 18:26_________________________________________________Niedługo jakies nowe fotki czekam tylko na paczke :naughty:

Opublikowano

Bardzo ładne autko. Dach malowałeś czy jest to folia?? Sreberko z czarnym dachem i innymi dodatkami robi super robotę :kox:

Opublikowano

:good: idziesz po całości

Golf fajny :good: brat mojej dupki ma taki sam kolor golfa i podobną glebę tylko stoi na bbs-ach

Jak kolega z pleszewa..... to teraz czas podskoczyć do Dobrej Nadziei na chipa do pana Mariusza (goodhope)[br]Dopisany: 08 Maj 2010, 09:46_________________________________________________aaaa i mega pies :kox::)

Opublikowano
  • Autor

Bulczas

dach malowałem

aju

jeszcze w garazu stoi 1 golf ;)

p3256275.th.jpg 40582606.th.jpg

i mały filmik

[br]Dopisany: 08 Maj 2010, 17:43_________________________________________________aby odbiore paczuszke bo sporo mnie kosztuje i odkladam pozniej zeby sie przejechac na chipa :)

Opublikowano

zajebiaszcze golfiki :naughty:

twoje OOOO tez super teraz wyglada :kox: jak zrobiles dach?

Opublikowano

Malowany kolega pisał wyżej :wink4:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Wczoraj wpadł wkoncu gwint przy chwili czasu pstrykne foty ale nie glebilem mocno bo jade jutro do wrocławia i chce w miare szybko trase przeleciec ;) [br]Dopisany: 15 Maj 2010, 18:53_________________________________________________Obiecane foty

dcim0117.th.jpg dcim0118.th.jpg dcim0120.th.jpg

Opublikowano

no robi się kox powoli , na przód dawaj soczewki z hidem i zapodaj jakiś ładny wydech , powinno wystarczyć na jakiś czas hyhy :decayed::good:

Opublikowano
  • Autor

Niechce soczewki beda jakies dymione :naughty:

bede myslał nad wydechem ale to dopiero jak bede robil przelot z kwasa ;)

P.s Iverson zapraszam na zlot do pleszewa ;) [br]Dopisany: 18 Maj 2010, 16:46_________________________________________________p5216961.th.jpgp5216966.th.jpgp5216975.th.jpgp5216976.th.jpg

p5216978.th.jpgp5216979.th.jpgp5216980.th.jpgp5216981.th.jpg

p5216985.th.jpgp5216987.th.jpgp5216996.th.jpgp5217007.th.jpg

p5217009.th.jpgp5217010.th.jpgp5217013.th.jpgp5217018.th.jpg

p5217021.th.jpgp5217022.th.jpgp5217024.th.jpgp5217027.th.jpg

p5217028.th.jpgp5217030.th.jpgp5217032.th.jpgp5217045.th.jpg

Opublikowano

ooo moja stara miejscówka hyhyhy , ładnie, ładnie , niestety przeprowadzilem się i za bardzo nie mam czasu na takie dalekie podróże ale dzięki :good: , zapraszam do B5 Battalion

http://www.a4-klub.pl/smf/b5_19tdi_moja_ala_z_96-t5525.45.html hyhyhy

Opublikowano

fajna Audiczka. Naprawdę robi wrażenie.

Powodzenia w dalszych modyfikacjach i życzę przede wszystkim bezawaryjności ;)

Opublikowano
  • Autor

Z ta awaryjnoscia to lipa bo pompa od wspomy mi huczy wymienilem na inna i dalej to samo :/

Opublikowano

fura :kox:

dawaj ciemne kierunki, a lampy soczewkowe też można przyciemnić ;)

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

ciemne kierunki niedlugo ;)

Taka mala gleba ;)

dcim0122.th.jpg

[br]Dopisany: 30 Maj 2010, 11:35_________________________________________________Dzisiaj pomalowałem felgi tym samym kolorem tylko z grubszym ziarnem efekt...

sam0186.th.jpg

I przymiarka felg ktore mam na sprzedarz

sam0187.th.jpg sam0188.th.jpg

sam0189.th.jpg sam0190n.th.jpg

sam0190n.th.jpg

sam0192.th.jpg[br]Dopisany: 30 Lipiec 2010, 17:54_________________________________________________Jutro jade do tapicera wybrac materiał i dogadac sie kiedy mam przywiezc wnetrze do obszycia ;)

Opublikowano

Niezła furka, wymienisz lampy pomalujesz dokładki to prawie blizniak fury Mrogala :decayed:

Opublikowano

Fajnie się prezentuje na tej feldze, zastanawiałeś się jakby do czarnego dachu, czarnych relingów, felg i grilla podłożyć obudowy lusterek w czerni :mysli:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Zobaczymy narazie zostaje tak jak jest...

Nowy mod :)

sam0525w.th.jpg

sam0523a.th.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.