Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB]"A4 avant na CLS" Strona 15...


swir88

Rekomendowane odpowiedzi

Brązowy jest elegancki :D:good:

swir88 ponieważ mam do ciebie bardzo blisko była by szansa żebyś w najbliższej przyszłości pomógł mi z lampami...zakochałem się w tych twoich...jaki jest koszt by osiągnąć taki efekt?

Też mam srebrne a4 1.8 T quattro tyle ze w sedanie..malujesz sam elementy czy dajesz komuś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam maluje ;)

koszt wystarczy kupic sprej i tasme papierowa

znajomy co klei plastiki mi je rozklejal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swir, pelen szacun, za***ista robota z samochodem, bardzo mi sie podoba

a po vt to juz normalnie zglupialem, chcialbym miec taka i blekitna i brazowa :kox::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie musi zostac srebrny jade na wakacje wiec kasy pojdzie i nie dam rady jeszcze auta pomalowac ale poprawiam caly przod drzwi kierowcy i przypalone nadkole od opony no i wkoncu dach ktory odstraszał lakiernik chyba po 240 dał odrazu podklad i na to baze bo rysy straszne ....

Zmiana koloru na przyszly rok ale wtedy chcial bym klape juz od usa zeby odrazu malowac wszystko ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oba sa dobre kolorki :) ale ten czekoladowy taki unikatowy by byl :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie pomalowałem to co trzeba było poprawic dalsze plany to odłozyc kupe kasy kupic motor wyremontowac go i wcisnac jakos do auta ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swap sie szykuje ale na przyszły rok dopiero jak nic nie wyskoczy po drodze ...

malowanie to drugo rzędna sprawa narazie jest poprawione to co wymagało poprawek i jest narazie igła ;)

zadnego lifta jedynie co bym jeszcze chcial to progi s4 i klapa USA migomat w domu jest wiec cos przez zime morze uglutam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że lifta nie będzie :) Ale w sumie jak już lift to full body rs mogłoby wjechać :decayed: itd. itd. możnaby tak ciągle wyliczać ;)

Jeśli to nie tajemnica to wstępnie swap na jaką motorownię planujesz ? AGB + osprzęt rs ? :decayed:

Aha zapomniałbym, zacna ta Twoja "Aśtyry" :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety eko tylko.... [br]Dopisany: 05 Maj 2011, 19:08_________________________________________________Ostatnio wpadły nowe głosniki na przód helixy B62C

i Radyjko LG gra o niebo lepiej o oryginału ...

Zakupiłem nowa maske i błotnik prawy w tygodniu bede malował i wrzuce na auto ...

Takze wpadły oponki na tył 225/35 i juz nie przyciera :)

I mysle o malowaniu na przyszły rok auta :cool1:[br]Dopisany: 28 Maj 2011, 14:40_________________________________________________Ktory lepszy

swirblue.jpg

p3130359cc.jpg

dwójeczka lepszy kolor :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...